Lørenskog Friidrettslag
Resultater Lørenskog Halvmaraton 2015  Resultater Lørenskog Halvmaraton 2015
Dato: 01.01.2016

 Resultater Lørenskog Halvmaraton 24/10-2015
Fjellsrud skole
Kontrollmålt løype 
 

 Kvinner 18-19
1,Johanne Lægran,Vidar, Sportsklubben,1:32:22
2,Oda Lægran,Vidar, Sportsklubben,1:37:18
 Kvinner 23-34
1,Line Haug Pedersen,Løpsklubben 1814,1:28:48
2,Kaisa Svergja,Raumar Orientering,1:45:08
3,Heidi Birkelund,Coop,1:46:41
4,Maja Dille Thorkildsen,NOTEAM,1:47:50
5,Synne Berger,Halmsås og Omegn Skilag,1:53:17
6,Madelen Aas Hogstad,NOTEAM,1:55:02
7,Anine Hegre,NOTEAM,1:55:36
8,Alexandra Bugeil,NOTEAM,1:56:49
9,Kristine Holbein Dybvik,NOTEAM,2:17:46
 Kvinner 35-39
1,Inger Haugland,NOTEAM,1:33:04
2,Tone Fløttum,Fet Friidrettsklubb,1:37:33
3,Paz Lopez Doriga,NOTEAM,1:43:50
4,Leila Ferguson,Romerike Ultraløperklubb,1:47:24
5,Eva Watson,NOTEAM,2:05:59
 Kvinner 40-44
1,Vibeke Wold,Søndrerypene,1:40:49
2,Gro Espeseth,NOTEAM,1:42:01
3,Hilde Johannssen,Romerike Ultraløperklubb,1:42:12
4,Monica Sannerud,Raumnes & Årnes IL,1:47:10
5,Anne Simensen,Nordea,1:47:14
6,Siri Anne Mørk Hansen,NOTEAM,1:48:09
7,Anne Juvik,Røykås Racing Girls,1:48:48
8,Monica Nyheim,BIL Ahus,1:49:31
9,Camilla Paulsen,NOTEAM,1:49:43
10,Kathrine Lie,Lørenskog skiklubb,1:50:19
11,Ewa Holmstad,NOTEAM,1:50:26
12,Beate Elvebakk,Røykås Racing Girls,1:53:42
 Kvinner 45-49
 1,Siri Størmer,SK Vidar,1:24:18
2,Dorte Foss,Raufoss IL -Friidrett,1:31:22
3,Lise Busterud Nordal,FIK Orion,1:31:51
4,Marianne  Moe,Fet  Friidrettsklubb,1:36:39
5,Ina Strømstad,Fossum IF,1:40:57
6,Anne Myhr,Vidar, Sportsklubben,1:43:19
7,Randi Frøyland Kjus,NOTEAM,1:43:46
8,Nina Hansen,NOTEAM,2:27:18
9,Anette Kristiansen,Feiring IL,2:54:23
 Kvinner 50-54
1,Anne Marit Arnegaard,Romerike Runners,1:41:35
2,Marianne Meikle,CSC BIL,1:45:15
3,Marit K.B Bjerknes,Romerike Ultraløper kLubb,1:52:27
4,Våril Bendiksen,Skedsmo vgs,1:57:09
5,Hanne Byrbotten Martinsen,Raumnes & Årnes IL,2:04:10
 Kvinner 55-59
1,Solbjørg Sørensen,Jutul, IL,1:57:55
 Menn 12-13
1,Nicolas Holmgren,Lørenskog Friidrettslag,1:41:51
 Menn 14-15
1,Njål Pedersen,Team Foss,1:34:22
2,Sondre Schou Olsen,Høybråten og Stovner IL,1:34:56
 Menn 18-19
1,Henrik Foss,Aurskog - Høland Friidrettslag,1:21:45
 Menn 23-34
1,Frode Stenberg,Lørenskog Friidrettslag,1:14:06
2,Janis Arsenikovs,Lørenskog Friidrettslag,1:15:45
3,Øivind Bjerkseth,Royal Sportsklubb,1:16:22
4,Brandebura Michael,NOTEAM,1:17:46
5,Hans Chr. Aarnes,Nittedal IL,1:18:21
6,Askild Vatnbakk Larsen,NOTEAM,1:19:41
7,Mathias Oppegaard,Aurskog - Høland Friidrettslag,1:20:34
8,Amund Hognestad Jensen,Eidsvold Turnforening Friidret,1:21:39
9,Marius Dreyer,NOTEAM,1:23:52
10,Øystein Hjelm,Blodsmak Sportsklubb,1:27:53
11,Ole Jakob Michelsen,NOTEAM,1:29:19
12,Bent Ulseth,Aurskog - Høland Friidrettslag,1:29:54
13,Per Kristian Julsrud,BDO Romerike BIL,1:30:22
14,Kristoffer Skogsrud Bugge,Rye Sp.Kl.,1:30:23
15,Arnfinn Jensen,Bygland IL,1:32:36
16,Tor Arne Haraldsen,HL,1:33:34
17,Tomas Wang,NOTEAM,1:33:44
18,Jørgen Sand,Sprinklerteknikk AS,1:34:49
19,Lars Philip Olaussen,Romerike Runners,1:38:26
20,Henrik Walker Moe,BEKK,1:41:41
21,Tom-Christian Bjørlo Johannessen,NOTEAM,1:45:57
22,Henning Brøvig Hanssen,Gode Venners Lag,1:51:39
23,Lars Erik  Flesvik,NOTEAM,2:05:51
 Menn 35-39
1,Ole Edvard Bjørnstad,Mogutten IL,1:19:09
2,Trygve Lorentzen,Gjelleråsen IF,1:19:52
3,Harald Skarpteig,Bøler IF,1:20:59
4,Roger Thompson,Driv IL Friidrett,1:21:47
5,Olav Holden,NOTEAM,1:26:44
6,Anders Kibsgaard,Gjensidige Sport,1:32:00
7,Ole Østbakken,NOTEAM,1:35:08
8,Tor Olav Eikrem,Norsk Energi,1:37:25
9,Øystein Laberget,Rejlers,1:38:07
10,Kenneth Pham,NOTEAM,1:38:47
11,Thomas Brenni,Romerike Ultraløperklubb,1:40:39
12,Johan Holmgren,Romerike Ultraløperklubb,1:41:53
13,Lars Christian Bråten,NOTEAM,1:43:50
14,Jon Christopher Knudsen,NOTEAM,1:47:14
15,Øystein Bråten,NOTEAM,1:57:32
16,Christian Andersen,Team Andersen,1:59:11
17,Matthew Watson,NOTEAM,2:06:01
 Menn 40-44
1,Jon Olsen,Høybråten og Stovner,1:16:39
2,Morten Omland,Kjelsås IL,1:20:44
3,Trond Hansen,Vidar, Sportsklubben,1:21:53
4,Andreas Gossner,Romerike Ultraløperklubb,1:23:40
5,Keino Valstad,Bøler IF - Friidrett,1:24:16
6,Neil Dryland,Spiridon Langløperlag,1:27:01
7,Christian Øverli,139 Luftving,1:29:27
8,Ole Morten Korsmo,Kongsvinger IL Friidrett,1:31:41
9,Mattias Ahnoff,NOTEAM,1:32:07
10,Jaan Ivar Semlitsch,Elkjøp,1:32:57
11,Thomas Guldbrandsen,NOTEAM,1:33:40
12,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,1:35:30
13,Ronnie Hallén,Lørenskog Cycleklubb,1:36:29
14,Tore Jørgen Rye,Strorebrand Sport,1:36:59
15,Lasse Horne,DGG,1:38:51
16,Per Ivar Hoelsengen,Raumnes & Årnes IL,1:39:30
17,Mike Allcock,Aker Solutions Bil,1:39:34
18,Espen Skrimstad,Storebrand Sport,1:40:35
19,Tor Edvin Hoelsengen,Raumnes & Årnes IL,1:43:35
20,Oscar Ramirez,Sats Lillestrøm,1:45:01
21,Steinar Wølner,NOTEAM,1:45:26
22,Thomas Bjørvåg,NOTEAM,1:46:04
23,Svein Blekken,Coop,1:46:39
24,Roger Olsen,NOTEAM,1:47:50
25,Jon Erik Høgåsen,Telenor,1:50:48
26,Michael Strømberg,Strømberg Plast AS,1:51:46
 Menn 45-49
1,Sverre Gunnar Brustad,Lørenskog Friidrettslag,1:18:39
2,Tore Jensen,Kjelsås IL,1:23:21
3,Dag Rist Aamoth,Forsvaret,1:24:34
4,Martin Gustafsson,UNN Harstad,1:24:50
5,Harald Furuseth,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,1:24:59
6,Erik  Sterud,NOTEAM,1:25:07
7,Tom Johannessen,Fet Skiklubb,1:25:14
8,Bjørn Paulsrud,Oppstad IL,1:25:29
9,Christopher Aalholm,Vidar, Sportsklubben,1:29:26
10,Thomas Trømborg,Krampe IL,1:32:36
11,Svein-Åke Arntzen,NOTEAM,1:34:36
12,Svein Ivar Jakobsen,Siggerud IL,1:35:59
13,Dag Frode Bjerke,NOTEAM,1:36:49
14,Frode Semb,Aprimo Rådgivning,1:38:31
15,Einar Karlsen,Romerike Runners,1:40:37
16,Florentin Elger,Aker Aktiv,1:40:43
17,Torfin Olsen,Romerike Runners Team,1:42:24
18,Ole Kristian Brastad,Bøler IF - Friidrett,1:44:34
19,Pål Lampert,Romerike Runners Team,1:45:25
20,Øyvind Hesselberg,NOTEAM,1:48:46
21,Jan-Erik Storsve,NOTEAM,1:49:49
22,Hans Ole Hansen,Seige Menn,1:52:36
23,Kai Ahokangas,Lørenskog Friidrettslag,2:01:09
 Menn 50-54
1,Bjørn Tore Gullord,Lørenskog Friidrettslag,1:21:42
2,Håkon Bull,Tjøme Løpeklubb,1:24:12
3,Tim Bennett,Vidar, Sportsklubben,1:24:27
4,Poul Wisborg,NOTEAM,1:28:08
5,Steinar Lien,Oppegård IL,1:28:29
6,Tor Ivar Hvam,Kløfta IL,1:32:47
6,Knut Hellum,KLP,1:32:47
8,Jonny Olsen,Gubbetrim,1:33:56
9,Are Aarebrot,Kjelsås IL,1:35:28
10,Bjørn Arntzen,Risør Cycleklubb,1:36:15
11,Øyvind Huse,NOTEAM,1:39:57
12,Eirek Engmark,IL  BUL,1:44:43
13,Arvid Mathiesen,Bøler IF - Friidrett,1:45:42
14,Knut Ytrehus,Ski IL Friidrett,1:47:01
15,Ole Dahl,Bislettalliansen,1:49:01
16,Gard Haugland,LCK,1:58:33
17,Stein Vegard Hansen ,NOTEAM,2:11:38
 Menn 55-59
1,Martin Arntsen,Gubbetim,1:27:59
2,Pål Simonsen,Romerike Ultraløperklubb,1:30:34
3,Arne Vilberg,KLP BIL,1:32:50
4,Wayne Stebbing,Bertel O.Steen BIL,1:34:27
5,Tor Tvethaug,Raumnes og Årnes,1:40:31
6,Sten Dagfinn Hallås,NAV HMS Oslo og Akershus,1:42:42
7,Stein Bidne,Romerike Runners,1:45:10
8,Svein Hansen,Rye Sp.Kl.,1:47:02
9,Nils Oddvar Skaga,KFUM Kam. Oslo,1:54:27
10,Jan-Erik Østlie,NOTEAM,2:27:17
 Menn 60-64
1,Stein T. Dahl,Eleixa,1:44:55
2,Marino Jon Øien,BIL post,1:48:53
3,Gunnar Fr. Aasgaard,Lørenskog komm. BIL,1:53:29
4,Trygve Haug,Romerike Runners Team,1:55:53
5,Norvald Mo,Stovnerkameratene,1:59:23
 Menn 65-69
1,Tor-Arne Stenhaug,Sørum IL,1:34:23
2,Vidar Sørum,Romerike Runners Team,1:54:51
3,Knut Ivar Berg,Fet Friidrettsklubb,2:00:52
4,Alf Steinar Lamo,Romerike Runners,2:03:28
5,Gunnar Nordhus,AKS 77,2:54:25
 Menn 75-79 
1,Roy Erik Frydenberg,Kondis,1:50:31
2,Henning Høgheim,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,2:13:00 
 
 
Resultater 5,9 kilometer

 Kvinner 12-13 
1,Solveig Lie Støverud,Lørenskog Skiklubb,28:15
2,Maiken Kallhovd,Lørenskog Friidrettslag,32:46
 Kvinner 16-17
1,Ylva Heim Friberg,NOTEAM,33:53
 Kvinner 23-34
1,Helene Lillekvelland,FFI BIL,32:37
2,Karen Tangen,Alta BIL,33:45
3,Tonje Gresslien,Vidar, Sportsklubben,37:02
 Kvinner 35-39
1,Darlén Gjølstad,NOTEAM,33:13
 Kvinner 40-44
1,Kristin Skumsnes-Daae,NOTEAM,31:07
2,Monika Sesseng,NOTEAM,31:10
3,Monica Haukåssveen,NOTEAM,39:12
 Kvinner 45-49
1,Cecilie Christin Kverme,Fossum IF,26:51
2,Ingrid Brastad,Bøler IF - Friidrett,31:12
3,Karianne Tangen,Fürst BIL,31:29
4,Mari Lyngvær,NOTEAM,35:42
5,Mette Jørgensen,NOTEAM,43:02
 Kvinner 50-54
1,Kari Elisabeth Oustad,BilAhus,31:56
2,Elin Skøyen,Romerike Runners,32:33
 Kvinner 55-59
1,Mette Tandberg,NOTEAM,Fullført
 Kvinner 60-64
1,Else Husa,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,Fullført
1,Eva Thoresen,Romerike Runners Team,Fullført
 Kvinner 65-69
1,Inger Berntzen,Fet Friidrettsklubb,31:25
2,Kirsti M. Blomdal,Lørenskog kommune BIL,44:41
3,Elisabeth Engø,Asker og Bærum Tamil Sportsklu,Fullført
 Kvinner 70-74
1,Wenche Alice Garsjø,Privat,Fullført
 Kvinner 75-79
1,Signey Henden  Rustlie,Lørenskog Friidrettslag,Fullført
 Menn 12-13
1,Lukas Greisiger,Lørenskog skiklubb,24:45
2,Johannes Rolland,NOTEAM,27:35
 Menn 14-15
1,Kristian Kilde,NOTEAM,28:41
 Menn 23-34
1,Daniel  Skovli,NOTEAM,24:36
2,Tobias Lillekvelland,FFI BIL,25:55
3,Robert Taraldsen,Strømbergs Plast,29:56
 Menn 35-39
1,Arnold Slåen,NOTEAM,34:04
2,Christopher Nysæter,NOTEAM,38:13
 Menn 40-44
1,Knut-Morten Engen,NOTEAM,22:05
2,Terje Fredriksen,Privat,26:42
3,Rolf Amund Stark,NOTEAM,28:31
4,Juan Chako,NOTEAM,29:53
 Menn 45-49
1,Morten Gammelsæter,Oppegård IL,23:38
2,Steinar Kilde,NOTEAM,24:40
3,Torbjørn Saga,NOTEAM,25:09
4,Sverre Waagø,Dynea BIL,29:37
 Menn 50-54
1,Kåre Chr. Olsen,A-K maskiner,26:53
2,Knut Ove Woldvik,Kløfta IL,27:36
3,Rune Enger,NOTEAM,39:27
4,Oddbjørn Homstvedt,FIL Borg,Fullført
4,Kåre Svensson,UiO bil,1:24:00
 Menn 55-59
1,Asbjørn Oppegaard,Aurskog - Høland Friidrettslag,24:33
2,Torbjørn Torbjørnsen,NOTEAM,26:15
3,Morten Hagen,Høybråten og Stovner,27:52
4,Ole Solberg,NOTEAM,28:30
5,Dag Sundet,Nittedal IL,31:38
6,Kjell Johansson,Oslo Sporveier,Fullført
6,Kjell Martinsen,Skedsmo Kommune,Fullført
 Menn 60-64
1,Kåre Skovli,Ullersmo BIL,24:45
2,Geir Engesæter,Postnord termo,25:58
3,Arne Langseth,Aurskog - Høland Friidrettslag,28:17
4,Per Johan Dulsrud,Romerike Runners Team,28:39
5,Arild Tormod Syversrud,Arcus B.I.L,30:40
6,Thor W. Larsen,NOTEAM,Fullført
 Menn 65-69
1,Arne Johansen,Ull/Kisa,25:38
2,Rolf Meek,Romerike Friidrett,26:44
3,Arne Ingelsrud,Sporveien Oslo B.I.L,29:07
4,Sigurd Steensæth,NOTEAM,31:26
5,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,32:14
6,Ivar Nielsen,Privat,Fullført
 Menn 70-74
1,Kjell Jonhaugen,Nittedal IL,26:23
2,Petter Kildal,Haga IF,30:19
3,Arne Jon Luke,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,Fullført
3,Asbjørn Hollevik,Hafslo IL,Fullført
3,Per Olav Anthonsen,Anklev woggers,Fullført
 Menn 75-79 
1,Lyder Alnes,Lørenskog komm. BIL,37:20
 Menn 80-eldre
1,Olav  Linde,NR PK,Fullført

 
 
 
Rundetider finnes her: 
 
Dessverre er ikke lista komplett siden mange løpere mangler på lista 
 
 
 
Hva skjer?
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
september 2021
september 2021
 mtotfls
35303112345
366789101112
3713141516171819
3820212223242526
3927282930123
4045678910
september    2021
Sponsorer 2020
 
 
 
 
Støtt Lørenskog FIL med din grasrotandel