Lørenskog Friidrettslag
Resultater Vinterkarusellen 2 løp Sørum 2019  Resultater Vinterkarusellen 2 løp Sørum 2019
Dato: 09.11.2019
Over 100 løpere fullførte det 2. løpet i vinterkarusellen.
 
 
Resultatliste Vinterkarusellen Sørum 5 km,09.11.2019
Kvinner 18-19
1,Maya Bergh,NOTEAM,27:32
Kvinner 23-34
1,Tea Sætereng,Oslostudentenes IK,19:49
Kvinner 40-44
1,Linn Skaalerud,NOTEAM,26:07
2,Tove Marie Berg,Blaker IL,27:24
3,Kristine Vea Kjølen,NOTEAM,27:45
4,Celina Pham,NOTEAM,28:18
5,Anne-Marthe Hansen,Fet O-lag,32:44
Kvinner 45-49
1,Helene Pham,NOTEAM,24:08
2,Jane Kathrin Johansen,NOTEAM,24:12
3,Beate Elvebakk,Lørenskog kommune,26:01
Toril Nyhagen,NOTEAM,
Kvinner 50-54
1,Dorte Foss,Raufoss Friidrett,21:48
2,Kristin Sandberg,NOTEAM,26:26
3,Hege Kvitting,Røykås Racing Girls,26:33
Kvinner 55-59
1,Frøydis Hallstensen Øyen,Romerike Runners Team,23:49
2,Våril Bendiksen,Skedsmo vgs,26:43
3,Eva Haukeland,ECIT Viken,28:59
Kvinner 60-64
1,Bente Lie,Bislettalliansen,25:42
Kvinner 70-74
1,Kirsti M. Blomdal,Lørenskog kommune BIL,37:55
Kvinner 80-84
1,Signy Henden Rusli,Lørenskog FIL,36:45
Menn 12-13
1,Gaute Skjønhaug,Fet O-lag,30:00
Menn 14-15
1,Aksel Stanger,lørenskog skiklubb,21:47
2,Vemund Sporild Breievne,NOTEAM,23:15
3,Wilhelm Elvebakk Saidi,Lørenskog skiklub,25:27
Menn 16-17
1,Sarvin Sivaperuman,Lørenskog Friidrettslag,20:03
2,Tobias Halten Løken,Sørumsand IF,20:47
Menn 18-19
1,Sigurd Sporild Breievne,NOTEAM,20:38
Menn 23-34
1,Magnus Salberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,17:12
2,Even Høgenes Oppegaard,Aurskog - Høland Friidrettslag -,17:35
2,Fredrik Fyksen Lund,Oslostudentenes IK,17:35
4,Jonas Nielsen,Team Oslo Sportslager,18:50
5,Bernhard Torbjørnsen,NOTEAM,20:58
6,Håkon Hovland,Hvam IL,21:10
7,Martin Brandal,NOTEAM,21:31
8,Tommy Nysted,Privat,23:58
9,Kristoffer Bruun,NOTEAM,25:49
10,Espen Haukeland Kristensen,Vålerenga Trolls,28:58
11,Marius R Diseth,NOTEAM,30:41
12,Thor-Erik Dahlberg,Team 6-10 Jaakonho,30:43
Menn 35-39
1,Andres Gulliksrud,Aurskog - Høland Friidrettslag -,18:12
2,Vegard Holmberget,Romerike Runners Team,21:16
3,Stian Lund,Nedre Romerike Vann & Avløpssels,24:07
Menn 40-44
1,Kenneth Pham,Oppegård IL,18:42
2,Henning Moholdt,Romerike Runners Team,19:44
3,Aleksander Johnsen,Oppsal IF,22:59
4,Lars-Gôran Bâck,Fagforbundet,23:34
5,Kim Nordbø,Bislettalliansen,25:10
6,Christian Andersen,Team Andersen,26:25
7,Bjørn Serkved,NOTEAM,27:21
Menn 45-49
1,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,20:25
2,Raymond Pedersen,Nedre Romerike Vann og Avløpssel,20:52
3,Espen Skrimstad,Storebrand Sport,21:29
4,Ronnie Hallén,Lørenskog CK,22:11
5,Per Ivar Holsengen,Raumnes & Årnes IL,23:32
6,Steinar Wølner,NOTEAM,23:51
7,Yngve Sporild Breievne,NOTEAM,26:23
Menn 50-54
1,Arild Hagen,Halmsås og omegn Skilag,20:48
2,Dag Frode Bjerke,GK Inneklima,22:13
3,Terje Morstøl,Albatross IL,24:44
4,Jon A. Kvehaugen,NOTEAM,24:51
Oddbjørn Homstvedt,FIL Borg,
Menn 55-59
1,Steinar Lien,Oppegård IL,21:14
2,Børre Olsen,Driv Idrettslag - Friidrett,21:18
3,Knut Woldvik,NOTEAM,25:17
4,Kåre Chr. Olsen,A-K maskiner,25:19
5,Carlos Da Silva,NOTEAM,25:30
6,Kåre Svensson,Uio BIL,27:46
Menn 60-64
1,Pål Simonsen,Akershus krets,20:45
2,Asbjørn Oppegaard,AHF,21:17
3,Kurth Asle Magnussen,Brevpost IL,21:23
4,Steinar Skaar,Løpsklubben 1814 BIL,21:53
5,Tor-Henning Lindhart,NOTEAM,21:55
6,Torbjørn Torbjørnsen,NOTEAM,22:34
7,Sten Dagfinn Hallås,NAV HMS O/A,22:51
8,Frode Bjerkeli,Privat,24:04
9,Erland Volden,Bislettalliansen,25:43
10,Ketil Stølen,NOTEAM,26:12
11,Erland Nærby,NOTEAM,30:37
Kjell Martinsen,Lillestrøm bedriftsidrettslag,
Menn 65-69
1,Geir Engesæter,Bring,21:56
2,Jahn Bakke,NOTEAM,22:48
3,Leif Arne Lundhagen,NOTEAM,23:48
4,Peder Bâck,Aurskog - Høland Friidrettslag -,25:17
5,Gunnar Aasgaard,Lørenskog Friidrettslag,25:52
6,Sverre Lang,Romerike Runners Team,29:17
Thor W. Larsen,NOTEAM,
Yngvar Kirkerud,Høybråten og Stovner IL,
Menn 70-74
1,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,22:35
2,Tor-Arne Stenhaug,Sørum IL,23:23
3,Arne Ingelsrud,Sporveien,24:30
4,Rolf Meek,Romerike Friidrett,25:33
5,Finn Løkeberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,27:43
6,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,28:54
7,Alf-Steinar Lamo,Romerike Runners Team,30:01
8,Dag Erichsrud,BUL,31:57
Vidar Sørum,Romerike Runners Team,
Asbjørn Ringstad,Lørenskog Friidrettslag,
Gunnar Lauritz Pedersen,Lørenskog Friidrettslag,
 Menn 75-79
1,Kjell Jonhaugen,Nittedaljoggen,23:46
Per O. Anthonsen,Anklev Woggers,
 Menn 80-84
1,Henning Høgheim,Ull/Kisa,32:06
Lyder Alnes,Lørenskog,
 
 
Hva skjer?
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
november 2021
november 2021
 mtotfls
4325262728293031
441234567
45891011121314
4615161718192021
4722232425262728
48293012345
november    2021
Sponsorer 2020
 
 
 
 
Støtt Lørenskog FIL med din grasrotandel