Lørenskog Friidrettslag
Resultatliste Lørenskog Halvmaraton&Vinterkarusellen& KM for Oslo&Akershus  Resultatliste Lørenskog Halvmaraton&Vinterkarusellen& KM for Oslo&Akershus
Dato: 29.10.2016


Det var bra nivå på Vinterkarusellens første løp. I år er 2 av sommerens EM deltagere Jonas Hammer og Ingeborg Løvnes påmeldt i karusellen. 
 
Jonas Lurås Hammer vant igjen Lørenskog Halvmaraton syv år etter at han vant forrige gang. I 2009 var tiden 1:16 nå løpes det på 1:10:20
Dvs 3:20 pr kilometer. Runde tidene på 5 km er som følger
(16:42, 16:22,16:26, 16:29) 

I kvinneklassen var Silje Nilsen fra Ålesund best med tiden 1:29:51 (20:54,21:11,21:17,21:08)

I det korte alternativet 5,9 km var Ingeborg Løvnes best av jentene med tiden:21.08  (17:50 på 5 km runden). Hun ble nr 3 totalt
Beste herre løper Rune Sæter, Sportsklubben Rye kom i mål på tiden 19:41 (16:30 på runden)
Resultatlista vil bli oppdatert flere som har brikkefeil (er nå OK)

Resultatliste Lørenskog Halvmaraton,29.10.2016
 Kvinner 12-13
1,Johanne Norheim,Ull/Kisa,1:42:55
 Kvinner 16-17
1,Ida Brenden,Nittedal Friidrett,1:40:10
 Kvinner 20-22
1,Alexandra Moen Paladino,Lørenskog Friidrettslag,1:48:05
Kvinner 23-34
1,Silje Nilsen,Ålesund,1:29:51
2,Susanne Solberg Nilssen,BUL, IL i,1:35:24
3,Anine Hegre,Team Sportsmanden,1:43:45
4,Guri Lassen,NOTEAM,1:47:59
5,Linda Johansen,Tine,1:51:09
6,Ann-Kristin Enerud-Eikeli,NOTEAM,1:57:31
7,Cecilie Scharning,Rustad IL,1:57:45
8,Ida Salberg,Spårti Studio,1:58:10
Kvinner 35-39
1,Inger Haugland,NOTEAM,1:29:56
2,Tone Fløttum,Fet Friidrettsklubb,1:34:54
3,Ana Costa Conrado,NOTEAM,1:38:04
4,Malgorzata Ewa Zybura,Fit&Run Norway,1:53:36
5,Anna Nguyen-Skaret,NOTEAM,2:07:23
 Kvinner 40-44
1,Louise Skak,Romerike Ultraløperklubb,1:30:57
2,Silje Christiansen,Driv Idrettslag - Friidrett,1:31:26
3,Rita Steinsvik,Romerike Ultraløperklubb,1:38:29
4,Jenny Toftner,BUL, IL i,1:39:48
5,Beate Holm,Lørenskog CK,1:42:57
6,Ingebjørg Klausen,Fjords Processing,1:44:27
7,Magdolna Besenyine Takats,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,1:45:09
8,Monica Nyheim,Bil Ahus,1:45:57
9,Helene Pham,NOTEAM,1:50:53
10,Kamilla Thoresen,NOTEAM,1:51:48
11,Beate Elvebakk,Røykås Racing Girls,1:52:12
12,Therese Istad,Oslofjord Triatlon/Milslukern.,2:03:02
 Kvinner 45-49
1,Mona Rydland,Bul,1:34:27
2,Ina Strømstad,Fossum IF,1:40:38
3,Karianne Ekern,Romerike Ultraløperklubb,1:49:00
4,Liv Østbye,NOTEAM,1:50:20
5,Siri Anne Mørk,Gjerdrum IL,1:51:39
6,Mona Johannessen,Posten Norge,1:55:03
7,Anne-Line Jorsett,Siste forsøk 2016,1:56:24
8,Helen Ringstad,NOTEAM,2:00:08
9,Beate Sonesen,Tosk,2:00:11
10,Hege Kvitting,Røykås Racing Girls,2:00:21
 Kvinner 50-54
1,Kristin Moen,Lørenskog Friidrettslag,1:45:35
2,Våril Bendiksen,Skedsmo vgs,1:55:50
 Kvinner 55-59
1,Elisabeth Skaret,NOTEAM,1:58:35
2,Gry Knudsen,NOTEAM,2:01:51
 Kvinner 75-79
1,Signy Henden Rustlie,Lørenskog FIL,2:33:33
 Menn 14-15
1,Tobias Grønn,HSIL,1:39:36
 Menn 16-17
1,Herman Foss,Strømmen og Lillestrøm skiklubb,1:22:55
2,Axel Moen Berg,Lørenskog Friidrettslag,1:48:52
3,Amund Moen Berg,Lørenskog Friidrettslag,1:54:57
 Menn 18-19
1,Elias Ytterlid Pettersen,Strømmen og Lillestrøm skiklubb,1:29:04
 Menn 20-22
1,August Flø,SK Vidar,1:14:44
2,Simen Nyhagen,NOTEAM,1:42:40
 Menn 23-34
1,Jonas Lurås  Hammer,Torshov Sport Runners /Lørenskog FIL,1:10:20
2,Øivind Bjerkseth,Royal Sportsklubb,1:15:53
3,Vegard Østli,NOTEAM,1:18:36
4,Christian Grønvold,Lillomarka Skiklubb,1:20:07
5,Pål Simen Ruud,NOTEAM,1:20:31
6,Glen  Røisgaard,Lørenskog CK ,1:20:36
7,Magnus Salberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,1:21:21
8,Eirik Rustad,Gjerdrum IL,1:22:19
9,Håkon Johannessen,Østmarka IL,1:22:23
10,Øystein Bertheussen,NOTEAM,1:27:40
11,Even Buer Løvås,Team Selkvinnen,1:27:57
12,Kim Møller,NOTEAM,1:31:35
13,Lars Petter Raknes,K by KAOS AS,1:36:38
14,Christian Berg,NOTEAM,1:37:54
15,Aleksander Skaare,NOTEAM,1:44:27
16,Christopher O. Hansen,NOTEAM,1:45:10
17,Olav Fønstelien,Statnett,1:47:33
18,Bretteville-Jensen Bretteville-Jensen,Røa IL,2:00:49
 Menn 35-39
1,Kristian Monsen,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,1:14:05
2,Martin Kjäll-Ohlsson,Vidar, Sportsklubben,1:14:43
3,Eirik Gundersen,Romerike Ultraløperklubb,1:16:13
4,Michal Brandebura,NOTEAM,1:19:45
5,Vegar Lie,Team Lie,1:25:14
6,Ole Østbakken,Østbakken AS,1:26:26
7,Kenneth Pham,Oppegård IL,1:27:51
8,Kristoffer Skogsrud Bugge,PwC BIL,1:28:21
9,Henning  Holm,Skjalg IF,1:29:40
10,Øyvind  Raaen,Iss Catering,1:29:45
11,Magnus Følling,Skjalg IF,1:31:40
12,Lars Philip Olaussen,Lillehammer IF,1:31:52
13,Kristian Roald,Rye,1:36:51
14,Jon Christopher Knudsen,Aker Solutions,1:39:53
15,Christoph Langer,NOTEAM,1:40:31
16,Dag Møller Snellingen,Sport 1, #løpforlivet,1:42:55
17,Helge Bratland,NOTEAM,1:45:21
18,Øystein Laberget,Rejlers BIL,1:45:30
 Menn 40-44
1,Morten Grøan,HSIL/Oslo Sportlage,1:17:12
2,Roger Thompson,Driv Idrettslag - Friidrett,1:22:26
3,Audun Marken,PwC,1:23:52
4,Amund Hønningstad,Hamar IL,1:26:46
5,Andreas Gossner,Romerike Ultraløperklubb,1:28:49
6,Espen Ringom,Rødtvet Road Runners,1:29:32
7,Ole Morten Korsmo,Sagli Grus AS,1:29:48
8,Ronnie Hallén,LCK-Tri,1:30:43
9,Jon Ribe,FST,1:31:49
10,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,1:34:58
11,Kurt Jordnes,NOTEAM,1:36:58
12,Mike Allcock,Aker Solutions Bil,1:37:06
13,Thomas Brenni,Romerike Ultraløperklubb,1:38:25
14,Leif Erik Grønning,NOTEAM,1:39:46
15,Thomas Bjørvåg,NOTEAM,1:40:01
16,Raymond Røren Pedersen,NOTEAM,1:45:56
17,Steinar Wølner,NOTEAM,1:46:39
18,Daniel Cordero,NOTEAM,1:46:52
19,Jon Erik Høgåsen,Telenor,1:49:54
20,Ledsager Udnæs,Siste forsøk 2016,1:56:24
 Menn 45-49
1,Morten T. Vaagsbø,Rye Sp.Kl.,1:16:42
2,Helge Holthe,Varde IL,1:17:33
3,Ole Gorm Berg,Lørenskog Friidrettslag,1:20:00
4,Jørgen Saxegaard,Hjellnes BIL,1:26:50
5,Joachim Reitan,Lørenskog CK,1:28:14
6,Kjetil Brynildsen,Lørenskog Friidrettslag,1:29:14
7,Christopher Aalholm,Vidar, Sportsklubben,1:33:02
8,Alexander Miller,Heming, IL,1:34:04
9,Frode Lillerovde,Kløfta IL,1:37:03
10,Jaan Ivar Semlitsch,Elkjøp Nordic,1:37:23
11,Trond Arne Liavik,Medkila SL,1:37:37
12,Torfin Olsen,Romerike runners team,1:38:55
13,Einar Karlsen,Romerike runners team,1:39:06
14,Frode Brenden,Aktiv mot kreft,1:41:32
15,Joakim Gren,NOTEAM,1:41:49
16,Ole Arne Eiksund,SK Vidar,1:43:23
17,Pär-Eric Ronge,NOTEAM,1:44:24
18,Jostein Arnesen,Diakonhjemmet Sykehus,1:58:58
19,Kai  Ahokangas,Stovnerkameratene,2:10:55
 Menn 50-54
1,Trond Inge Carlsen,Rustad IL,1:24:18
2,Håkon Bull,Tjøme Løpeklubb,1:24:34
3,Bjørn Tore Gullord,Lørenskog Friidrettslag,1:25:03
4,Frode Georgsen,Rådtassene,1:31:00
5,Steinar Lien,Oppegård IL,1:31:55
6,Florentin Elger,NOTEAM,1:37:38
7,Tor Ivar Hvam,Kløfta IL,1:38:26
8,Michael  Floater,OSi Friidrett,1:38:48
9,Stig Benserud,Horten Friidrettsklubb,1:40:18
10,Ole Dahl,NOTEAM,1:40:57
11,Agnar Øystein Varsi,Sirma IL,1:42:42
12,Øyvind Huse,NOTEAM,1:44:17
13,Roy Anders Tuft,NOTEAM,1:44:36
14,Lars Helge Fjeldstad,ABB/Ulefoss,1:51:34
15,Harald H. Soleng,NOTEAM,2:00:24
16,Bernt Boldvik,Patentstyrets Bedriftsidrettslag,2:03:01
17,Torbjørn Sandmæl,Posten Norge,2:04:10
18,Steinar Eriksen,Heiskonsulenten AS,2:08:34
 Menn 55-59
1,Lars Sverdrup-Thygeson,Høvik IF,1:25:40
2,Trond Olav Berg,Bøler IF Friidrett,1:27:06
3,Jarle Pettersen,NOTEAM,1:33:23
4,Helge Fjeldstad,Rustad IL,1:34:23
5,Wayne Stebbing,Bertel O.Steen,1:42:25
6,Hans Schwencke,Kamp/Vestheim IF,1:43:10
7,Svein Hansen,Rye Sp.Kl.,1:48:58
8,Arvid Mathiesen,Team Sportsmanden,1:51:23
9,Dag Sundet,Nittedal IL,1:52:55
10,Tom Scharning,Rustad IL,1:57:46
11,Ketil Stølen,SINTEF,1:57:51
12,Tony Bansi,Blystadlia Fysoterapi,2:14:46
 Menn 60-64
1,Marino Jon Øien,BILpost,1:50:41
2,Gunnar Fredrik Aasgaard,Lørenskog FIL / Kommune BIL,1:52:01
3,Yngvar Kirkerud,Høybråten og Stovner IL - Friidr,1:52:46
4,Jørgen Michelet,Veidekke BIL,1:53:17
5,Jahn Bakke,Sats,1:55:24
6,Jan-Erik Østlie,NOTEAM,1:57:10
7,Trygve Haug,Romerike runners team,1:57:53
 Menn 65-69
1,Tor-Arne Stenhaug,Sørum IL ,1:35:37
2,Herbjørn Brenhovd,Gol,1:38:44
3,Jan Gulliksen,Romerike runners team,1:50:15
4,Reidar Peersen,NOTEAM,1:50:17
5,Knut Ivar Berg,NOTEAM,2:05:13
6,Odd Gangås,Wombles,2:07:57
 Menn 70-74
1,Stein Berget,Lørenskog Friidrettslag,1:46:17
2,Gunnar Lauritz Pedersen,Lørenskog Friidrettslag,1:53:48
 

5,9 km tider. Kort Alternativ
 
 


Resultatliste Lørenskog 5,9 km Vinterkarusellen,29.10.2016

Kvinner 12-13
1,Anne Gine Løvnes,Romerike Friidrett,25:16
2,Ida Christiansen Engen,Enebakk IF,29:32
3,Emma Nybråten,Hokåse Il,32:08
4,Thea Christiansen Engen,Enebakk IF,34:14
 Kvinner 23-34
1,Ingeborg Løvnes,SK Vidar,21:08
2,Julie Dahl Benum,Bosten Consuling,23:49
3,Julia  Andersen,Sk Vidar,29:41
4,Helene Lillekvelland,FFI BIL,34:20
5,Nina Haalas,NOTEAM,35:20
 Kvinner 35-39
1,Kari Klævold,NOTEAM,33:12
 Kvinner 40-44
1,Berit Nybak,Gjensidige Sport,25:02
2,Monica Sannerud,Raumnes & Årnes IL,28:15
 Kvinner 45-49
1,Dorte Foss,Raufoss Friidrett,24:23
2,Ingjerd owren,Statsbygg Bil ,28:22
3,Karianne Tangen,Fürst BIL,30:14
4,Monica Haukåsveen,NOTEAM,39:54
 Kvinner 50-54
1,Anita Lille-Homb,NOTEAM,Fullført
 Kvinner 55-59
1,Torill Bergland,Høvik JOGG,30:02
2,Inger Thune,NOTEAM,33:35
3,Mari-Anne Egge Ranheim,Romerike runners team,35:14
 Kvinner 60-64
1,Inger Aamodt Berg,Høvik JOGG,31:01
 Kvinner 65-69
1,Kirsti M. Blomdal,Lørenskog Kommune BIL,42:27
 Menn 12-13
1,Nikolai Solum,Vidar, Sportsklubben,25:26
2,Tage Pedersen,NOTEAM,28:08
 Menn 16-17
1,Theodor Raaberg,Bøler IF,24:42
2,Kristian Kilde,NOTEAM,27:12
 Menn 20-22
1,Marius Skyrud Hansen,NOTEAM,23:27
 Menn 23-34
1,Rune Busch,SK Vidar,20:08
2,Ole Jakob Michelsen,NOTEAM,24:18
3,Tobias Lillekvelland,FFI BIL,25:04
 Menn 35-39
1,Arnold Slåen,Aim Norway ,36:26
 Menn 40-44
1,Runar Sæther,Rye Sp.Kl.,19:41
2,Per Ivar Hoelsengen,Raumnes & Årnes IL,26:14
3,Christian Andersen,Team Andersen,27:49
4,Juan Chako,NOTEAM,28:27
5,Morten Vilbo  Sørum,Raumar,33:27
 Menn 45-49
1,Steinar Kilde,Stovnerkameratene,25:28
2,Tor Edvin Hoelsengen,Raumnes & Årnes IL,26:30
3,Øyvind Hesselberg,NOTEAM,27:28
4,Dan Boye Nilsen,Romerike runners team,28:11
5,Per Dag Kolseth,NOTEAM,Fullført
 Menn 50-54
1,Dag Frode  Bjerke,NOTEAM,25:53
2,Pål Lampert,Romerike runners team,26:38
3,Knut Ove  Woldvik,Kløfta IL,28:08
4,Per Erik Tangen,Fürst BIL,29:52
5,Oddbjørn Homstvedt,NOTEAM,Fullført
 Menn 55-59
1,Torbjørn Torbjørnsen,NOTEAM,25:31
2,Tor-Henning Lindhart,NOTEAM,25:39
3,Stein Haalas,NOTEAM,26:18
4,Asbjørn Oppegaard,Aurskog - Høland Friidrettslag -,26:42
5,Ole Solberg,NOTEAM,28:42
6,Erland Nærby,NOTEAM,31:37
7,Modolv Ranheim,Romerike runners team,37:34
8,Kjell Martinsen,Skedsmo Kommune,Fullført
8,Åge Jensen,Romerike runners team,Fullført
 Menn 60-64
1,Gaute Bakken,NOTEAM,26:19
2,Arne Langseth,Aurskog - Høland Friidrettslag -,29:06
3,Per Johan  Dulsrud,Romerike runners team,31:21
4,Ottar Arnold Eide,Oslo Kommune BIL ,31:30
5,Thor Larsen,NOTEAM,Fullført
 Menn 65-69
1,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,24:38
2,Arne Johansen,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,26:12
3,Leif Arne Lundhagen,S. Høland,27:36
4,Rolf Meek,Romerike Friidrett,28:19
5,Arild Tormod Syversrud,B.I.L,29:31
6,Sigurd Steensæth,NOTEAM,31:24
7,Finn Løkeberg,AHF,31:32
8,Vidar Rognerud,Raumnes&Årnes,32:30
9,Jørn M Bakken,Høvik JOGG,32:50
10,Vidar Sørum,Romerike runners team,Fullført
 Menn 70-74
Menn 70-74
1,Kjell Jonhaugen,Nittedal IL,26:52
2,Arne Ingelsrud,Sporveien,29:29
3,Odd Arne Døskeland,NOTEAM,31:49
4,Asbjørn Hollevik,NOTEAM,33:23
5,Per O. Anthonsen,Nittedal IL,34:58
 Menn 75-79
1,Petter Kildal,Haga IF,31:47
2,Henning Høgheim,Ull/Kisa IL Friidrett,Fullført
 Menn 80-84
1,Olav Linde,NOTEAM,Fullfør
Hva skjer?
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
november 2021
november 2021
 mtotfls
4325262728293031
441234567
45891011121314
4615161718192021
4722232425262728
48293012345
november    2021
Sponsorer 2020
 
 
 
 
Støtt Lørenskog FIL med din grasrotandel