Lørenskog Friidrettslag
Vinterkarusellen 10.løp Lørenskog 2016  Vinterkarusellen 10.løp Lørenskog 2016
Dato: 12.03.2016
Først til mål kom Frode Stenberg fra arrangør klubben Lørenskog foran Janis Arsenikovs også han fra Lørenskog. Tiden ble identisk som ifjor med 16:20. Løypa kan være litt lengre enn ifjor pga flytting av start/mål.
 
Best i dameklassen ble Marte Pedersen,Storgaten BIL,18:46
 

 
 Kvinner 23-34
1,Marte Pedersen,Storgaten BIL,18:46
2,Helene Lillekveland,FFI BIL,26:53
2,June Eline Høyer,AHus Bedriftidrettslag,26:53
4,Sol Haugen,Kondis,27:52
 Kvinner 35-39
1,Siv Karin Skei,NOTEAM,30:17
 Kvinner 40-44
1,Silja Svanstrøm Amundsen,Kondis,22:44
2,Monica Sannerud,Raumnes & Årnes IL,22:55
3,Beathe Skog Hansen,Kondis/Tjøme Løpeklubb,23:20
4,Vigdis Kristiansen,Løpende Fot,23:41
5,Monica Nyheim,BIL Ahus,24:26
6,Monika Sesseng,NOTEAM,27:43
 Kvinner 45-49
1,Dorte Foss,Raufoss IL -Friidrett,20:32
2,Gro Espeseth,NOTEAM,22:54
3,Heidi Kildal,NOTEAM,25:35
4,Hege Kvitting,Røykås Racing Girls,26:19
5,Karianne Tangen,Fürst BIL,26:34
6,Mette Jørgensen,NOTEAM,32:03
 Kvinner 50-54
1,Marianne Røhme,Kondis,26:05
2,Ann-Jeanette Mølster,Kondis,29:27
3,Trine K. Noven,NOTEAM,30:56
 Kvinner 55-59
1,Oddny Ringheim,Kondis,24:45
2,Bodil Brå Alsvik,Kondis,26:43
3,Kari Elisabeth Oustad,BilAhus,27:07
4,Kari Jensen,Romerike Runners Team,28:54
 Kvinner 60-64
1,Anne Karin Brandt,NOTEAM,Fullført
 Kvinner 65-69
1,Kirsti M. Blomdal,Lørenskog kommune BIL,37:20
2,Else  Husa,NOTEAM,Fullført
 Kvinner 70-74
1,Wenche Alice Garsjø,Privat,Fullført
 Menn 12-13
1,Teodor Hansen,Storgaten BIL,21:00
 Menn 14-15
1,Njål Pedersen,Team Foss,19:00
 Menn16-17
1,Stig Fjelltun,Bingsfoss SK,22:32
 Menn 18-19
1,Markus Høgne,Ull/Kia,16:53
 Menn 20-22
1,Casper Holtan,Ceres Sk,19:54
 Menn 23-34
1,Frode Stenberg,Lørenskog Friidrettslag,16:21
2,Janis   Arsenikovs  ,Lørenskog Friidrettslag,16:27
3,Pål Simen Ruud,NOTEAM,17:21
4,Glenn Røisgaard,Lørenskog CK,17:22
5,Nicolai Topstad Borgen,NOTEAM,17:36
6,Amund Hognestad Jensen,Eidsvold Turnforening Friidret,17:53
7,Martin Hauge-Nilsen,Kondis,18:28
8,Per Kristian  Julsrud,BDO Romerike BIL,18:55
9,Steffen Stebbing,NOTEAM,19:02
10,Jon Magnus  Brevik ,SK Rye /Icebreakers,19:06
11,Jørgen Sand,Sprinklerteknikk AS,19:53
12,Tomas Wang,NOTEAM,19:59
13,Bent Ulseth,Aurskog - Høland Friidrettslag,20:01
14,Ole Jakob Michelsen,NOTEAM,20:38
15,Tobias Lillekvelland,FFI BIL,20:51
16,Terje Gangaas,Icebreakers/Rye,21:32
17,Steinar Bjørgeengen,Bertel O Steen Bil A/S,22:49
18,Robert Taraldsen,Strømbergs Plast,22:52
19,Mads-Andre Andersen,NOTEAM,24:38
20,Atle Sletten,Aurskog Høland Triatlon,24:46
 Menn 35-39
1,Ole Edvard Bjørnstad,Il Mogutten,17:37
2,Eirik Gundersen,Pro Eiendom,17:40
3,Geir-Morten Hansen,Kondis/Tjøme Løpeklubb,22:06
4,Christian Andersen,Team Andersen,22:59
5,Lars Gøran  Beck ,NOTEAM,24:44
 Menn 40-44
1,Roger Thompson,Driv IL/ Team Sportsmanden,17:43
2,Thomas Hetland,Kondis/EIK Friidrett,17:47
3,Bjørn Johannessen,Kondis,17:50
4,Trond Hansen,Kondis/SK Vidar,18:41
5,Mattew Jerrard,SK Vidar,19:01
6,Bjørn Thomas Hultberg,Sandefjord TIF,20:04
7,Mike Allcoock,NOTEAM,20:10
8,Mattias Ahnoff,NOTEAM,20:22
9,Morten Henrik Svendsen,Høybråten og Stovner IL,20:26
10,Per Ivar Hoelsengen,Raumnes & Årnes IL,21:50
11,Oscar Ramirez,Sats Lillestrøm,21:57
12,Sean Roy Easter,NOTEAM,22:39
13,Juan Chako,NOTEAM,25:01
14,Kristian Hagen,Kondis,27:05
 Menn 45-49
1,Harald Furuseth,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,19:36
2,Vidar Fjelltun,Romerike Runners,20:56
3,Geir Andersen,Romerike Ultraløperklubb,21:40
4,Einar Karlsen,Romerike Runners,21:48
5,Lars Stenmark ,Siemens,22:55
6,Terje Morstøl,Alabatross IL,22:58
7,Torfin Olsen,Romerike Runners Team,22:59
8,Sverre Waagø,Dynea BIL,23:10
9,Frank Nyheim,Sogndal,23:15
10,Leif Abrahamsen,Kondis,24:31
11,Dan Boye Nilsen,Romerike Runners Team,24:39
12,Olav Mølster,Kondis,30:47
 Menn 50-54
1,Are Aarebrot,Kjelsås IL,19:31
2,Runar Gilberg,Kondis/SK Vidar,20:11
3,Leif Reithaug,Kondis,20:15
4,Dag Frode Bjerke,NOTEAM,21:21
5,Geir Åge Noven,Lørenskog Friidrettslag,22:20
6,Per Egil Hvam,Gjerdrum IL,22:41
7,Tim Bennett,Kondis/SK Vidar,22:44
8,Øyvind Huse,NOTEAM,23:12
9,Kåre Chr. Olsen,A-K maskiner,23:30
10,Knut Ove Woldvik,Kløfta IL,25:15
11,Oddbjørn Homstvedt,FIL Borg,Fullført
 Menn 55-59
1,Lars Sverdrup-Thygeson,Høvik IF,18:40
2,Kurth Asle Magnussen,NOTEAM,20:12
3,Leif Damsgard,FFI Bil,20:56
4,Wayne Stebbing,Bertel O.Steen BIL,21:20
5,Anders Tøsse,Kondis,21:34
6,Henrik Kofoed Nielsen,Kondis,21:44
7,Arne Dag Myking,Kondis,22:18
8,Åge Jensen,Romerike Runners Team,24:50
9,Heming Leira,Kondis,25:19
10,Oddvar Røsten,Kondis/SK Rye,26:05
11,Sigbjørn A. Lerstad,Kondis/Atlanterhavsparken,26:35
12,Knut Engen,Nes O-lag,28:22
13,Kjell Johansson,Oslo Sporveier,Fullført
 Menn 60-64
1,Steinar Skaar,Løpsklubben 1814 BIL,20:16
2,Christian Prestegaard,Kondis/IL Fanaråk,20:49
3,Jahn Bakke,Strømmen IF,22:45
4,Arne Langseth,Aurskog - Høland Friidrettslag,23:24
5,Rune Fossheim,Kondis,23:37
6,Marino Jon Øien,Posten,23:54
7,Gunnar Fr. Aasgaard,Lørenskog komm. BIL,25:18
8,Peder Beck,NOTEAM,25:38
9,Per Johan Dulsrud,Romerike Runners Team,26:08
10,Ottar Arnold Eide,Oslo kommune BIL,27:10
 Menn 65-69
1,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,20:27
2,Tor-Arne Stenhaug,Sørum IL,21:10
3,Helge Fuglseth,Kondis,21:36
4,Arne Johansen,Ull/Kisa,22:13
5,Rolf Meek,Romerike Friidrett,23:27
6,Leif Arne Lundhagen,NOTEAM,23:43
7,Arild Tormod Syversrud,Arcus B.I.L,25:05
8,Finn Løkeberg,AHF,26:14
9,Knut Ivar Berg,Fet Friidrettsklubb,26:28
10,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,27:18
11,Ole Jonny Sørensen,Hadeland Friidrettsklubb,27:36
12,Sigurd Steensæth,NOTEAM,27:44
13,Ole  Melass,HFIK,Fullført
13,Asbjørn Ringstad,Lørenskog FIL,Fullført
 Menn 70-74
1,Kjell Jonhaugen,Nittedal IL,22:28
2,Arne Ingelsrud,Sporveien Oslo B.I.L,24:55
3,Gunnar Lauritz Pedersen,Lørenskog FIL,Fullført
3,Asbjørn Hollevik,Hafslo IL,Fullført
 Menn 75-79 
1,Petter Kildal,Haga IF,26:31
2,Lyder Alnes,Lørenskog komm. BIL,31:23
3,Henning Høgheim,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,32:33
 Menn 80-eldre
1,Olav  Linde,NR PK,Fullført
1,Rolf Hansen,Kondis,Fullført
 

 
 
 


 
 
 
Hva skjer?
Calendar
Title and navigation
<<<desember 2017>>>
desember 2017
 mtotfls
4827282930123
4945678910
5011121314151617
5118192021222324
5225262728293031
11234567
desember    2017
Sponsorer 2017
 
 
 
https://strommensparebank.no/
 
Støtt Lørenskog FIL med din grasrotandel