Resultater Lørenskog Halvmaraton 2015  Resultater Lørenskog Halvmaraton 2015
Dato: 01.01.2016

 Resultater Lørenskog Halvmaraton 24/10-2015
Fjellsrud skole
Kontrollmålt løype 
 

 Kvinner 18-19
1,Johanne Lægran,Vidar, Sportsklubben,1:32:22
2,Oda Lægran,Vidar, Sportsklubben,1:37:18
 Kvinner 23-34
1,Line Haug Pedersen,Løpsklubben 1814,1:28:48
2,Kaisa Svergja,Raumar Orientering,1:45:08
3,Heidi Birkelund,Coop,1:46:41
4,Maja Dille Thorkildsen,NOTEAM,1:47:50
5,Synne Berger,Halmsås og Omegn Skilag,1:53:17
6,Madelen Aas Hogstad,NOTEAM,1:55:02
7,Anine Hegre,NOTEAM,1:55:36
8,Alexandra Bugeil,NOTEAM,1:56:49
9,Kristine Holbein Dybvik,NOTEAM,2:17:46
 Kvinner 35-39
1,Inger Haugland,NOTEAM,1:33:04
2,Tone Fløttum,Fet Friidrettsklubb,1:37:33
3,Paz Lopez Doriga,NOTEAM,1:43:50
4,Leila Ferguson,Romerike Ultraløperklubb,1:47:24
5,Eva Watson,NOTEAM,2:05:59
 Kvinner 40-44
1,Vibeke Wold,Søndrerypene,1:40:49
2,Gro Espeseth,NOTEAM,1:42:01
3,Hilde Johannssen,Romerike Ultraløperklubb,1:42:12
4,Monica Sannerud,Raumnes & Årnes IL,1:47:10
5,Anne Simensen,Nordea,1:47:14
6,Siri Anne Mørk Hansen,NOTEAM,1:48:09
7,Anne Juvik,Røykås Racing Girls,1:48:48
8,Monica Nyheim,BIL Ahus,1:49:31
9,Camilla Paulsen,NOTEAM,1:49:43
10,Kathrine Lie,Lørenskog skiklubb,1:50:19
11,Ewa Holmstad,NOTEAM,1:50:26
12,Beate Elvebakk,Røykås Racing Girls,1:53:42
 Kvinner 45-49
 1,Siri Størmer,SK Vidar,1:24:18
2,Dorte Foss,Raufoss IL -Friidrett,1:31:22
3,Lise Busterud Nordal,FIK Orion,1:31:51
4,Marianne  Moe,Fet  Friidrettsklubb,1:36:39
5,Ina Strømstad,Fossum IF,1:40:57
6,Anne Myhr,Vidar, Sportsklubben,1:43:19
7,Randi Frøyland Kjus,NOTEAM,1:43:46
8,Nina Hansen,NOTEAM,2:27:18
9,Anette Kristiansen,Feiring IL,2:54:23
 Kvinner 50-54
1,Anne Marit Arnegaard,Romerike Runners,1:41:35
2,Marianne Meikle,CSC BIL,1:45:15
3,Marit K.B Bjerknes,Romerike Ultraløper kLubb,1:52:27
4,Våril Bendiksen,Skedsmo vgs,1:57:09
5,Hanne Byrbotten Martinsen,Raumnes & Årnes IL,2:04:10
 Kvinner 55-59
1,Solbjørg Sørensen,Jutul, IL,1:57:55
 Menn 12-13
1,Nicolas Holmgren,Lørenskog Friidrettslag,1:41:51
 Menn 14-15
1,Njål Pedersen,Team Foss,1:34:22
2,Sondre Schou Olsen,Høybråten og Stovner IL,1:34:56
 Menn 18-19
1,Henrik Foss,Aurskog - Høland Friidrettslag,1:21:45
 Menn 23-34
1,Frode Stenberg,Lørenskog Friidrettslag,1:14:06
2,Janis Arsenikovs,Lørenskog Friidrettslag,1:15:45
3,Øivind Bjerkseth,Royal Sportsklubb,1:16:22
4,Brandebura Michael,NOTEAM,1:17:46
5,Hans Chr. Aarnes,Nittedal IL,1:18:21
6,Askild Vatnbakk Larsen,NOTEAM,1:19:41
7,Mathias Oppegaard,Aurskog - Høland Friidrettslag,1:20:34
8,Amund Hognestad Jensen,Eidsvold Turnforening Friidret,1:21:39
9,Marius Dreyer,NOTEAM,1:23:52
10,Øystein Hjelm,Blodsmak Sportsklubb,1:27:53
11,Ole Jakob Michelsen,NOTEAM,1:29:19
12,Bent Ulseth,Aurskog - Høland Friidrettslag,1:29:54
13,Per Kristian Julsrud,BDO Romerike BIL,1:30:22
14,Kristoffer Skogsrud Bugge,Rye Sp.Kl.,1:30:23
15,Arnfinn Jensen,Bygland IL,1:32:36
16,Tor Arne Haraldsen,HL,1:33:34
17,Tomas Wang,NOTEAM,1:33:44
18,Jørgen Sand,Sprinklerteknikk AS,1:34:49
19,Lars Philip Olaussen,Romerike Runners,1:38:26
20,Henrik Walker Moe,BEKK,1:41:41
21,Tom-Christian Bjørlo Johannessen,NOTEAM,1:45:57
22,Henning Brøvig Hanssen,Gode Venners Lag,1:51:39
23,Lars Erik  Flesvik,NOTEAM,2:05:51
 Menn 35-39
1,Ole Edvard Bjørnstad,Mogutten IL,1:19:09
2,Trygve Lorentzen,Gjelleråsen IF,1:19:52
3,Harald Skarpteig,Bøler IF,1:20:59
4,Roger Thompson,Driv IL Friidrett,1:21:47
5,Olav Holden,NOTEAM,1:26:44
6,Anders Kibsgaard,Gjensidige Sport,1:32:00
7,Ole Østbakken,NOTEAM,1:35:08
8,Tor Olav Eikrem,Norsk Energi,1:37:25
9,Øystein Laberget,Rejlers,1:38:07
10,Kenneth Pham,NOTEAM,1:38:47
11,Thomas Brenni,Romerike Ultraløperklubb,1:40:39
12,Johan Holmgren,Romerike Ultraløperklubb,1:41:53
13,Lars Christian Bråten,NOTEAM,1:43:50
14,Jon Christopher Knudsen,NOTEAM,1:47:14
15,Øystein Bråten,NOTEAM,1:57:32
16,Christian Andersen,Team Andersen,1:59:11
17,Matthew Watson,NOTEAM,2:06:01
 Menn 40-44
1,Jon Olsen,Høybråten og Stovner,1:16:39
2,Morten Omland,Kjelsås IL,1:20:44
3,Trond Hansen,Vidar, Sportsklubben,1:21:53
4,Andreas Gossner,Romerike Ultraløperklubb,1:23:40
5,Keino Valstad,Bøler IF - Friidrett,1:24:16
6,Neil Dryland,Spiridon Langløperlag,1:27:01
7,Christian Øverli,139 Luftving,1:29:27
8,Ole Morten Korsmo,Kongsvinger IL Friidrett,1:31:41
9,Mattias Ahnoff,NOTEAM,1:32:07
10,Jaan Ivar Semlitsch,Elkjøp,1:32:57
11,Thomas Guldbrandsen,NOTEAM,1:33:40
12,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,1:35:30
13,Ronnie Hallén,Lørenskog Cycleklubb,1:36:29
14,Tore Jørgen Rye,Strorebrand Sport,1:36:59
15,Lasse Horne,DGG,1:38:51
16,Per Ivar Hoelsengen,Raumnes & Årnes IL,1:39:30
17,Mike Allcock,Aker Solutions Bil,1:39:34
18,Espen Skrimstad,Storebrand Sport,1:40:35
19,Tor Edvin Hoelsengen,Raumnes & Årnes IL,1:43:35
20,Oscar Ramirez,Sats Lillestrøm,1:45:01
21,Steinar Wølner,NOTEAM,1:45:26
22,Thomas Bjørvåg,NOTEAM,1:46:04
23,Svein Blekken,Coop,1:46:39
24,Roger Olsen,NOTEAM,1:47:50
25,Jon Erik Høgåsen,Telenor,1:50:48
26,Michael Strømberg,Strømberg Plast AS,1:51:46
 Menn 45-49
1,Sverre Gunnar Brustad,Lørenskog Friidrettslag,1:18:39
2,Tore Jensen,Kjelsås IL,1:23:21
3,Dag Rist Aamoth,Forsvaret,1:24:34
4,Martin Gustafsson,UNN Harstad,1:24:50
5,Harald Furuseth,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,1:24:59
6,Erik  Sterud,NOTEAM,1:25:07
7,Tom Johannessen,Fet Skiklubb,1:25:14
8,Bjørn Paulsrud,Oppstad IL,1:25:29
9,Christopher Aalholm,Vidar, Sportsklubben,1:29:26
10,Thomas Trømborg,Krampe IL,1:32:36
11,Svein-Åke Arntzen,NOTEAM,1:34:36
12,Svein Ivar Jakobsen,Siggerud IL,1:35:59
13,Dag Frode Bjerke,NOTEAM,1:36:49
14,Frode Semb,Aprimo Rådgivning,1:38:31
15,Einar Karlsen,Romerike Runners,1:40:37
16,Florentin Elger,Aker Aktiv,1:40:43
17,Torfin Olsen,Romerike Runners Team,1:42:24
18,Ole Kristian Brastad,Bøler IF - Friidrett,1:44:34
19,Pål Lampert,Romerike Runners Team,1:45:25
20,Øyvind Hesselberg,NOTEAM,1:48:46
21,Jan-Erik Storsve,NOTEAM,1:49:49
22,Hans Ole Hansen,Seige Menn,1:52:36
23,Kai Ahokangas,Lørenskog Friidrettslag,2:01:09
 Menn 50-54
1,Bjørn Tore Gullord,Lørenskog Friidrettslag,1:21:42
2,Håkon Bull,Tjøme Løpeklubb,1:24:12
3,Tim Bennett,Vidar, Sportsklubben,1:24:27
4,Poul Wisborg,NOTEAM,1:28:08
5,Steinar Lien,Oppegård IL,1:28:29
6,Tor Ivar Hvam,Kløfta IL,1:32:47
6,Knut Hellum,KLP,1:32:47
8,Jonny Olsen,Gubbetrim,1:33:56
9,Are Aarebrot,Kjelsås IL,1:35:28
10,Bjørn Arntzen,Risør Cycleklubb,1:36:15
11,Øyvind Huse,NOTEAM,1:39:57
12,Eirek Engmark,IL  BUL,1:44:43
13,Arvid Mathiesen,Bøler IF - Friidrett,1:45:42
14,Knut Ytrehus,Ski IL Friidrett,1:47:01
15,Ole Dahl,Bislettalliansen,1:49:01
16,Gard Haugland,LCK,1:58:33
17,Stein Vegard Hansen ,NOTEAM,2:11:38
 Menn 55-59
1,Martin Arntsen,Gubbetim,1:27:59
2,Pål Simonsen,Romerike Ultraløperklubb,1:30:34
3,Arne Vilberg,KLP BIL,1:32:50
4,Wayne Stebbing,Bertel O.Steen BIL,1:34:27
5,Tor Tvethaug,Raumnes og Årnes,1:40:31
6,Sten Dagfinn Hallås,NAV HMS Oslo og Akershus,1:42:42
7,Stein Bidne,Romerike Runners,1:45:10
8,Svein Hansen,Rye Sp.Kl.,1:47:02
9,Nils Oddvar Skaga,KFUM Kam. Oslo,1:54:27
10,Jan-Erik Østlie,NOTEAM,2:27:17
 Menn 60-64
1,Stein T. Dahl,Eleixa,1:44:55
2,Marino Jon Øien,BIL post,1:48:53
3,Gunnar Fr. Aasgaard,Lørenskog komm. BIL,1:53:29
4,Trygve Haug,Romerike Runners Team,1:55:53
5,Norvald Mo,Stovnerkameratene,1:59:23
 Menn 65-69
1,Tor-Arne Stenhaug,Sørum IL,1:34:23
2,Vidar Sørum,Romerike Runners Team,1:54:51
3,Knut Ivar Berg,Fet Friidrettsklubb,2:00:52
4,Alf Steinar Lamo,Romerike Runners,2:03:28
5,Gunnar Nordhus,AKS 77,2:54:25
 Menn 75-79 
1,Roy Erik Frydenberg,Kondis,1:50:31
2,Henning Høgheim,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,2:13:00 
 
 
Resultater 5,9 kilometer

 Kvinner 12-13 
1,Solveig Lie Støverud,Lørenskog Skiklubb,28:15
2,Maiken Kallhovd,Lørenskog Friidrettslag,32:46
 Kvinner 16-17
1,Ylva Heim Friberg,NOTEAM,33:53
 Kvinner 23-34
1,Helene Lillekvelland,FFI BIL,32:37
2,Karen Tangen,Alta BIL,33:45
3,Tonje Gresslien,Vidar, Sportsklubben,37:02
 Kvinner 35-39
1,Darlén Gjølstad,NOTEAM,33:13
 Kvinner 40-44
1,Kristin Skumsnes-Daae,NOTEAM,31:07
2,Monika Sesseng,NOTEAM,31:10
3,Monica Haukåssveen,NOTEAM,39:12
 Kvinner 45-49
1,Cecilie Christin Kverme,Fossum IF,26:51
2,Ingrid Brastad,Bøler IF - Friidrett,31:12
3,Karianne Tangen,Fürst BIL,31:29
4,Mari Lyngvær,NOTEAM,35:42
5,Mette Jørgensen,NOTEAM,43:02
 Kvinner 50-54
1,Kari Elisabeth Oustad,BilAhus,31:56
2,Elin Skøyen,Romerike Runners,32:33
 Kvinner 55-59
1,Mette Tandberg,NOTEAM,Fullført
 Kvinner 60-64
1,Else Husa,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,Fullført
1,Eva Thoresen,Romerike Runners Team,Fullført
 Kvinner 65-69
1,Inger Berntzen,Fet Friidrettsklubb,31:25
2,Kirsti M. Blomdal,Lørenskog kommune BIL,44:41
3,Elisabeth Engø,Asker og Bærum Tamil Sportsklu,Fullført
 Kvinner 70-74
1,Wenche Alice Garsjø,Privat,Fullført
 Kvinner 75-79
1,Signey Henden  Rustlie,Lørenskog Friidrettslag,Fullført
 Menn 12-13
1,Lukas Greisiger,Lørenskog skiklubb,24:45
2,Johannes Rolland,NOTEAM,27:35
 Menn 14-15
1,Kristian Kilde,NOTEAM,28:41
 Menn 23-34
1,Daniel  Skovli,NOTEAM,24:36
2,Tobias Lillekvelland,FFI BIL,25:55
3,Robert Taraldsen,Strømbergs Plast,29:56
 Menn 35-39
1,Arnold Slåen,NOTEAM,34:04
2,Christopher Nysæter,NOTEAM,38:13
 Menn 40-44
1,Knut-Morten Engen,NOTEAM,22:05
2,Terje Fredriksen,Privat,26:42
3,Rolf Amund Stark,NOTEAM,28:31
4,Juan Chako,NOTEAM,29:53
 Menn 45-49
1,Morten Gammelsæter,Oppegård IL,23:38
2,Steinar Kilde,NOTEAM,24:40
3,Torbjørn Saga,NOTEAM,25:09
4,Sverre Waagø,Dynea BIL,29:37
 Menn 50-54
1,Kåre Chr. Olsen,A-K maskiner,26:53
2,Knut Ove Woldvik,Kløfta IL,27:36
3,Rune Enger,NOTEAM,39:27
4,Oddbjørn Homstvedt,FIL Borg,Fullført
4,Kåre Svensson,UiO bil,1:24:00
 Menn 55-59
1,Asbjørn Oppegaard,Aurskog - Høland Friidrettslag,24:33
2,Torbjørn Torbjørnsen,NOTEAM,26:15
3,Morten Hagen,Høybråten og Stovner,27:52
4,Ole Solberg,NOTEAM,28:30
5,Dag Sundet,Nittedal IL,31:38
6,Kjell Johansson,Oslo Sporveier,Fullført
6,Kjell Martinsen,Skedsmo Kommune,Fullført
 Menn 60-64
1,Kåre Skovli,Ullersmo BIL,24:45
2,Geir Engesæter,Postnord termo,25:58
3,Arne Langseth,Aurskog - Høland Friidrettslag,28:17
4,Per Johan Dulsrud,Romerike Runners Team,28:39
5,Arild Tormod Syversrud,Arcus B.I.L,30:40
6,Thor W. Larsen,NOTEAM,Fullført
 Menn 65-69
1,Arne Johansen,Ull/Kisa,25:38
2,Rolf Meek,Romerike Friidrett,26:44
3,Arne Ingelsrud,Sporveien Oslo B.I.L,29:07
4,Sigurd Steensæth,NOTEAM,31:26
5,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,32:14
6,Ivar Nielsen,Privat,Fullført
 Menn 70-74
1,Kjell Jonhaugen,Nittedal IL,26:23
2,Petter Kildal,Haga IF,30:19
3,Arne Jon Luke,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,Fullført
3,Asbjørn Hollevik,Hafslo IL,Fullført
3,Per Olav Anthonsen,Anklev woggers,Fullført
 Menn 75-79 
1,Lyder Alnes,Lørenskog komm. BIL,37:20
 Menn 80-eldre
1,Olav  Linde,NR PK,Fullført

 
 
 
Rundetider finnes her: 
 
Dessverre er ikke lista komplett siden mange løpere mangler på lista 
 
 
 
Google Translate
select