Resultater Tinestafetten 2016  Resultater Tinestafetten 2016
Dato: 13.05.2016
Resultater fra årets Tinestafett:
 
Resultater Tinestafetten 2016 arr. Lørenskog Friidrettslag
Plass: Startnr. 6.klasse Tid
1 44 Kurland skole lag 1 4.18.1
2 52 Fjellhamar skole 11 4.19.6
3 37 Vigernes skole lag 1 4.19.9
4 11 Solheim skole lag 1 4.21.2
5 53 Fjellhamar skole 12 4.22.4
6 6 Gjellerås skole 1 4.30.2
6 25 Gjellerås skole 2 4.30.2
8 1 Benterud skole lag 1 4.32.4
9 48 Vigernes skole lag 2 4.33.0
10 19 Volla skole lag1 4.34.1
11 10 Åsen skole 1 4.35.0
12 43 Gjellerås skole 3 4.35.1
13 14 Blystadlia skole lag 1 4.35.8
14 20 Åsen skole 2 4.43.1
15 30 Volla skole lag 2 4.47.4
16 17 Fjellhamar skole 4 4.47.6
17 36 Sagdalen skole 5 4.48.6
18 32 Finstad skole 3 4.51.8
19 56 Rud skole lag 5 4.54.0
20 8 Sagdalen skole 1 4.55.4
21 35 Sagdalen skole 4 4.56.0
22 45 Rud skole lag 4 4.56.1
23 27 Sagdalen skole 3 4.56.4
24 59 Volla skole lag 7 4.56.6
25 7 Rud skole lag 1 4.58.1
26 12 Benterud skole lag 3 4.58.8
27 9 Sagdalen skole 2 4.59.5
27 28 Solheim skole lag 2 4.59.5
29 3 Finstad skole 1 5.00.0.
30 22 Benterud skole lag 5 5.01.7.
31 41 Fjellhamar skole 9 5.02.0.
32 51 Benterud skole lag 6 5.02.1.
33 58 Volla skole lag 6 5.03.8.
34 29 Solheim skole lag 3 5.05.4.
35 2 Benterud skole lag 2 5.05.5.
36 4 Fjellhamar skole 1 5.06.2.
37 49 Volla skole lag 5 5.06.6.
38 26 Rud skole lag 3 5.06.9.
39 21 Rud skole lag 2 5.07.5.
40 47 Sagdalen skole 7 5.07.6.
41 16 Fjellhamar skole 3 5.08.4.
42 24 Fjellhamar skole 6 5.09.2.
43 42 Fjellhamar skole 10 5.10.2.
44 50 Åsen skole 4 5.10.5.
45 31 Blystadlia skole lag 2 5.10.9.
46 15 Finstad skole 2 5.11.1.
47 13 Benterud skole lag 4 5.11.5.
48 40 Åsen skole 3 5.13.0
49 54 Kurland skole lag 2 5.13.5
50 18 Rudolf Steinerskolen 5.15.8
51 5 Fjellhamar skole 2 5.19.0
52 55 Kurland skole lag 3 5.19.1
53 33 Fjellhamar skole 7 5.19.4
54 46 Sagdalen skole 6 5.19.9
55 39 Volla skole lag 4 5.22.0
56 23 Fjellhamar skole 5 5.22.8
57 57 Sagdalen skole 8 5.24.0.
58 34 Fjellhamar skole 8 5.32.1
59 60 Åsen skole 5 5.35.3
60 38 Volla skole lag 3 5.39.2
Plass: Startnr. 7.klasse Tid
1 102 Benterud skole lag 6 4.08.9.
2 109 Volla skole lag 6 4.10.2.
3 110 Vigernes skole lag 1 4.11.0.
4 65 Fjellhamar skole 2 4.14.0
5 82 Solheim skole lag 1 4.15.3
6 64 Fjellhamar skole 1 4.15.5
7 67 Løvenstad skole lag 1 4.15.9
8 80 Blystadlia skole lag 1 4.17.9
9 84 Åsen skole lag 1 4.20.9
10 91 Gjellerås skole lag 2 4.24.6
11 119 Vigernes skole lag 2 4.27.5
12 86 Fjellhamar skole 5 4.28.8
13 73 Fjellhamar skole 3 4.29.4
14 63 Finstad skole lag 1 4.30.5
15 81 Gjellerås skole lag 1 4.30.6
16 85 Finstad skole lag 2 4.31.3
17 140 Sagdalen skole lag 5 4.33.7
18 79 Volla skole lag 4 4.34.4
19 103 Finstad skole lag 4 4.34.5
20 75 Kurland skole lag 2 4.35.2
21 96 Solheim skole lag 2 4.35.7
22 88 Kurland skole lag 3 4.36.9
23 99 Finstad skole lag 3 4.37.0
24 90 Åsen skole lag 2 4.37.8
25 76 Løvenstad skole lag 2 4.38.3
26 87 Fjellhamar skole 6 4.39.0
27 74 Fjellhamar skole 4 4.39.6
28 101 Gjellerås skole lag 3 4.39.6
29 94 Løvenstad skole lag 3 4.39.8
30 106 Blystadlia skole lag 2 4.40.5
31 93 Fjellhamar skole 8 4.40.8
32 107 Rudolf Steinerskolen  4.41.0
33 62 Benterud skole lag 2 4.41.6
34 118 Volla skole lag 8 4.44.0
35 92 Fjellhamar skole 7 4.44.3
36 71 Benterud skole lag 3 4.45.3
37 115 Sagdalen skole lag 6 4.46.1
38 77 Sagdalen skole lag 2 4.47.1
39 112 Finstad skole lag 5 4.51.0
40 104 Fjellhamar skole 10 4.51.4
41 98 Åsen skole lag 3 4.51.7
42 68 Sagdalen skole lag 1 4.52.8
43 78 Volla skole lag 3 4.53.1
44 61 Benterud skole lag 1 4.54.5
45 108 Solheim skole lag 3 4.57.0
46 95 Sagdalen skole lag 4 4.59.1
47 69 Volla skole lag 1 4.59.9
48 113 Fjellhamar skole 11 5.00.3.
48 89 Sagdalen skole lag 3 5.00.3.
50 72 Benterud skole lag 4 5.06.8.
51 117 Volla skole lag 7 5.06.9.
52 116 Solheim skole lag 4 5.08.4.
53 105 Fjellhamar skole 9 5.09.1.
54 66 Kurland skole lag 1 5.09.2.
55 70 Volla skole lag 2 5.13.1
56 83 Benterud skole lag 5 5.14.3
57 114 Fjellhamar skole 12 5.14.7
58 97 Volla skole lag 5 5.19.6
DNS 111 Benterud skole lag 7 DNS
Plass: Startnr. Åpen klasse barnetrinnet Tid
1 124 Sagdalen skole 4.13.7
2 123 Solheim skole lag 3 4.43.6
3 121 Solheim skole lag 1  4.58.1
4 122 Solheim skole lag 2 5.01.6.
5 125 Lørenskog friskole 5.15.3
DNS 120 Rud skole DNS
Plass: Startnr. 8.klasse Tid
1 132 Sandbekken ungdomsskole lag 1 3.54.6
2 130 Li skole lag 1 3.56.5
3 139 Li skole lag 2 4.07.1.
4 133 Sandbekken ungdomsskole lag 2 4.14.8
5 128 Hammer skole 1 4.18.1
6 142 Sandbekken ungdomsskole lag 3 4.18.4
7 143 Sandbekken ungdomsskole lag 4 4.19.8
8 138 Hammer skole 4 4.20.3
9 136 Bråtejordet skole lag 4 4.20.9
10 131 Rudolf Steinerskolen  4.23.1
11 126 Bråtejordet skole lag 1 4.27.6
12 135 Bråtejordet skole lag 3 4.28.1
13 127 Bråtejordet skole lag 2 4.28.2
14 129 Hammer skole 2 4.30.5
15 137 Hammer skole 3 4.55.2
DNS 134 Stalsberg skole 2 DNS
Plass: Startnr. 9.klasse Tid
1 151 Li skole lag 1 3.50.4
2 155 Bråtejordet skole lag 1 3.51.7
3 152 Li skole lag 2 3.56.2
4 147 Hammer skole lag 4 4.07.8.
5 156 Bråtejordet skole lag 2 4.08.3.
6 150 Hammer skole lag 7 4.12..6
7 153 Rudolf Steinerskolen  4.13.1
8 146 Hammer skole lag 3 4.21.1
9 149 Hammer skole lag 6 4.26.9
10 148 Hammer skole lag 5 4.29.2
DNS 144 Hammer skole lag 1 DNS
DNS 145 Hammer skole lag 2 DNS
Plass: Startnr. Åpen klasse ungdomstrinnet Tid
1 158 Hammer skole lag 2 3.48.6
2 161 Li skole  4.03.0.
3 163 Sandbekken ungdomsskole lag 1 4.23.0
4 160 Hammer skole lag 4 4.32.0
5 164 Sandbekken ungdomsskole lag 2 4.37.6
6 165 Sandbekken ungdomsskole lag 3 4.51.8
DNS 157 Hammer skole lag 1 DNS
DNS 159 Hammer skole lag 3 DNS
 
 
Google Translate
select