Resultater Vinterkarusellen 2.løp Sørum  Resultater Vinterkarusellen 2.løp Sørum
Dato: 22.04.2016
 
Resultatliste Vinterkarusellen 2016 5 KM,7.11.2015
 
 
 
 Kvinner 12-13 
1,Anna Marie Nordengen Sirevåg,SK Vidar,18:49
2,Maja Ellefsrud,Nesodde IL,19:44
3,Tiril Ohr,BVTT,21:01
4,Emilie Høgne,AHF,22:23
5,Hedda Engelien,Fet Skiklubb,30:53
 Kvinner 14-15
1,Kamilla Mørk Hansen,Gjerdrum IL,21:55
 Kvinner 18-19
1,Johanne Lægran,SK Vidar,19:35
2,Oda Lægran,SK Vidar,20:56
 Kvinner 20-22
1,Juni Osnes Lund,Tjalve Ik,17:40
 Kvinner 23-34
1,Johanna Røst Wehinger ,Blakerr IL,20:28
2,Anne Kampstrup Hovind,Lørenskog Kommune,23:30
3,Anne Hegre,NOTEAM,23:50
4,June Eline Høyer,AHus Bedriftidrettslag,26:28
5,Helene Lillekvelland,FFI BIL,27:01
 Kvinner 35-39
1,Karianne Dahlen,Hytteplan Sport,19:20
2,Tone Fløttum,Fet Friidrettsklubb,20:34
3,Siv Karin Skei,NOTEAM,25:23
4,Darlén Gjølstad,NOTEAM,27:46
5,Kristine  Kronstad,NOTEAM,27:56
6,Therese Flor,NOTEAM,27:58
7,Hege S Bue,NOTEAM,30:13
 Kvinner 40-44
1,Beate Aakervik,Fet Skiklubb,19:58
2,Rita Steinsvik,Romerike Ultra,20:29
3,Monica Sannerud,Raumnes & Årnes IL,21:56
4,Monica Nyheim,BIL Ahus,22:46
5,Beate Elvebakk,Røykås Racing Girls,23:51
6,Kristin Skumsnes-Daae,NOTEAM,25:09
7,Irene Karstensen,Team Siromoa,25:36
8,Monika Sesseng,NOTEAM,25:56
9,Lezzy Namuleme Aalberg,NOTEAM,26:06
 Kvinner 45-49
1,Dorte Foss,Raufoss IL -Friidrett,19:52
2,Anne Kampstrup Myhr,SK Vidar,21:36
3,Gro Espeseth,NOTEAM,21:37
4,Randi Frøyland Kjus,NOTEAM,21:57
5,Cecilie Christin Kverme,Fossum IF,22:16
6,Siri Anne Mørk Hansen,NOTEAM,22:24
7,Heidi Kildal,NOTEAM,24:41
8,Ingrid Brastad,Bøler IF - Friidrett,25:08
9,Trine Neverlien,Team Siromoa,25:30
10,Karianne Tangen,Fürst BIL,25:48
11,Nina Solberg,GiF,28:09
12,Mette Jørgensen,NOTEAM,31:09
 Kvinner 50-54
1,Våril Bendiksen,Skedsmo vgs,24:24
2,Marit K.B Bjerknes,Romerike Ultraløper kLubb,25:34
3,Hanne Byrbotten Martinsen,Raumnes & Årnes IL,25:43
 Kvinner 55-59
1,Kari Elisabeth Oustad,BilAhus,26:21
2,Elin Skøyen,Romerike Runners,26:28
3,Mette Tandberg,NOTEAM,Fullført
 Kvinner 60-64
1,Inger Aamod Bergen,Høvik Jogg,25:55
2,Anne Karin Brandt,NOTEAM,Fullført
2,Trude Essie Ask,NOTEAM,Fullført
 Kvinner 65-69
1,Inger Berntzen,Fet Friidrettsklubb,25:57
2,Else  Husa,NOTEAM,31:41
3,Eva Thoresen,Romerike Runners Team,Fullført
3,Elisabeth Engø,Asker og Bærum Tamil Sportsklu,Fullført
 Kvinner 75-79
1,Signey Henden  Rustlie,Lørenskog Friidrettslag,34:42
 Menn 12-13
1,Samson Nordheim - Bergquist,Rømskog IL,19:32
2,Daniel Aakervik,Fet Skiklubb,20:17
 Menn 14-15
1,Espen Aakervik,Fet Skiklubb,18:03
2,Njål Pedersen,Team Foss,18:48
3,Sivert Sande Kverme,Fossum IF,19:47
4,Mikkel Elveakk Saidi,NOTEAM,21:38
5,Kristian Kilde,NOTEAM,23:36
 Menn16-17
1,Ole-Martin Evensen Sandness,Sørum IL,17:46
2,Williham Nordheim - Bergquist,Rømskog IL,20:06
 Menn 18-19
1,Henrik Foss,Aurskog - Høland Friidrettslag,17:26
 Menn 23-34
1,Øivind Bjerkseth,Royal Sportsklubb,16:19
2,Kristian Karlsen,NOTEAM,16:35
3,Eirik Rustad,BDO BIL,17:03
4,Simen Enger,OSI Friidrett,17:07
5,Rik Wemmenhovew,OSI Friidrett,17:09
6,Glenn Røisgaard,Lørenskog CK,17:12
7,Steffen Stebbing,NOTEAM,18:47
8,Bent Ulseth,Aurskog - Høland Friidrettslag,18:54
9,Ole Jakob Michelsen,NOTEAM,19:17
10,Jørgen Sand,Sprinklerteknikk AS,19:20
11,Andres Gulliksrud,Team Bjerkrheim,19:41
12,Bjørnar Hornnes,Vik IL,19:54
13,Øyvind S Eriksen,Høland IL,20:06
14,Kim Rosengreen Møller,NOTEAM,20:27
15,Odd Kr Hagen,NOTEAM,20:34
16,Tobias Lillekvelland,FFI BIL,21:03
17,Lars Erik  Flesvik,NOTEAM,22:11
18,Dan Patrick Sammerud,Team Bjerkrheim,24:07
 Menn 35-39
1,Kristian Monsen,Ull/Kisa,15:52
2,Henrik Flesje,Harestua IL,17:11
3,Lars-Ove Thoresen,Østmarka,17:42
4,Håvard Ellingsen,NOTEAM,19:03
5,Christian Andersen,Team Andersen,22:24
6,Lars Gøran  Beck ,NOTEAM,22:34
7,Jimmy Bachlin,Oline Klubben,22:36
8,Tor  Aamodt,Høland IL,23:32
 Menn 40-44
1,Alf-Morten Aakervik,Fet Skiklubb,17:40
2,Knut-Morten Engen,NOTEAM,17:56
3,Keino Valstad,Bøler IF - Friidrett,18:05
4,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,18:52
5,Rune Nordengen,Lyn Ski,18:54
6,Mattias Ahnoff,NOTEAM,18:59
7,Bjørn Thomas Hultberg,Sandefjord TIF,19:24
8,Ronnie Hallén,Lørenskog Cycleklubb,20:07
9,Tommy Waage,NOTEAM,20:13
10,Thomas Brenni,Romerike Ultraløperklubb,20:21
11,Per Ivar Hoelsengen,Raumnes & Årnes IL,21:00
12,Sigbjørn Høgne,AHF,21:17
13,Morten Buer,Lørenskog Friidrettslag,21:30
14,Rune Carlsen ,NOTEAM,21:49
15,Rolf Amund Stark,NOTEAM,22:24
16,Juan Chako,NOTEAM,24:18
 Menn 45-49
1,Ole Gorm Berg,Lørenskog Friidrettslag,17:37
2,Kimme Arensen,Heming,18:13
3,Harald Furuseth,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,18:27
4,Geir Andersen,Romerike Ultraløperklubb,18:50
5,Olav Høgseth,Hytteplan Sport,18:51
6,Morten Gammelsæter,Oppegård IL,19:14
7,Terje Sørset,Nittedal Triatlon,19:35
8,Daniel Salvesen,Lørenskog Friidrettslag,19:37
9,Steinar Kilde,NOTEAM,20:06
10,Svein-Åke  Arntzen,Norsk Energi,20:09
11,Vidar Fjelltun,Romerike Runners,20:39
12,Torfin Olsen,Romerike Runners Team,20:59
13,Knut Steffen Engelien,NOTEAM,21:11
14,Terje Morstøl,Albatross IL,21:42
15,Torbjørn Saga,Team Daniel,21:43
16,Lars Stenmark ,Siemens,21:59
16,Sverre Waagø,Dynea BIL,21:59
18,Dan Boye Nilsen,Romerike Runners Team,23:30
19,Kai Ahokangas,Lørenskog Friidrettslag,25:11
20,Stein Vegard Hansen ,NOTEAM,25:32
 Menn 50-54
1,Oddbjørn Overskott,OSI Friidrett,19:24
2,Steinar Lien,Oppegård IL,19:25
3,Steinar Ohr,Høvik Jogg,19:41
4,Dag Frode Bjerke,NOTEAM,19:54
5,Børre Olsen,Driv,20:19
6,Tor Ivar Hvam,Kløfta IL,20:58
7,Ole Kristian Brastad,Bøler IF - Friidrett,21:48
8,Øyvind Huse,NOTEAM,22:00
9,Knut Ove Woldvik,Kløfta IL,22:28
10,Pål Lampert,Romerike Runners Team,22:36
11,Per Erik Tangen,Fürst BIL,25:42
12,Rune Enger,NOTEAM,31:50
13,Oddbjørn Homstvedt,FIL Borg,Fullført
 Menn 55-59
1,Lars Sverdrup-Thygeson,Høvik IF,18:19
2,Rune Eriksen,Ryggejoggen,18:25
3,Frode Monsen,Sportsmanden,18:45
4,Sturla Trondsen,Ull/Kisa,18:48
5,Helge Fjeldstad,Rustad IL,19:19
6,Asbjørn Oppegaard,Aurskog - Høland Friidrettslag,19:26
7, Leif Damsgård FFI Bil.,19:28
8,Frank Jensen,Nebyen IL,19:54
9,Tor Tvethaug,Raumnes og Årnes,20:18
10,Wayne Stebbing,Bertel O.Steen BIL,20:29
11,Torbjørn Torbjørnsen,NOTEAM,21:00
12,Kjetil  Stølen ,Sintef,22:38
13,Ole Solberg,NOTEAM,22:54
14,Stein Bidne,Romerike Runners,22:58
15,Dag Sundet,Nittedal IL,25:38
16,Kåre Svensson,UiO bil,Fullført
16,Kjell Johansson,Oslo Sporveier,Fullført
16,Kjell Martinsen,Skedsmo Kommune,Fullført
 Menn 60-64
1,Jan Monsrud,SSB Kongsvinger,19:37
2,Kåre Skovli,Ullersmo BIL,20:18
3,Geir Engesæter,Postnord termo,20:34
3,Sigmun Jensen,Romerike Runners Team,20:34
5,Stein T. Dahl,Eleixa,22:06
6,Jahn Bakke,Strømmen IF,22:11
7,Trond Høyer,Ahlsell Kondisklubben,22:26
8,Steinar Skaar,Løpsklubben 1814 BIL,22:37
9,Arne Langseth,Aurskog - Høland Friidrettslag,22:51
10,Marino Jon Øien,BIL post,22:56
11,Gunnar Fr. Aasgaard,Lørenskog komm. BIL,24:01
12,Yngvar Kirkerud,Høybråten og Stovner IL,24:04
13,Peder Beck,NOTEAM,24:11
14,Ove Aastorp,NOTEAM,25:46
15,Petter Rødfoss,Raumnes & Årnes IL,25:56
16,Thor W. Larsen,NOTEAM,Fullført
 Menn 65-69
1,Tor-Arne Stenhaug,Sørum IL,20:19
2,Arne Johansen,Ull/Kisa,21:17
3,Rolf Meek,Romerike Friidrett,22:07
4,Leif Arne Lundhagen,NOTEAM,23:09
5,Vidar Sørum,Romerike Runners Team,23:35
6,Arild Tormod Syversrud,Arcus B.I.L,24:50
7,Ole Jonny Sørensen,Hadeland Friidrettsklubb,25:27
8,Jørn M Bakken,Høvik Jogg,25:35
9,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,25:54
10,Sigurd Steensæth,NOTEAM,26:26
11,Alf Steinar Lamo,Romerike Runners,26:37
 Menn 70-74
1,Kjell Jonhaugen,Nittedal IL,21:32
2,Arne Ingelsrud,Sporveien Oslo B.I.L,23:48
3,Gunnar Lauritz Pedersen,Lørenskog FIL,24:10
4,Per Olav Anthonsen,Anklev woggers,28:17
5,Asbjørn Hollevik,Hafslo IL,Fullført
5,Ivar Nielsen,Privat,Fullført
 Menn 75-79 
1,Petter Kildal,Haga IF,24:29
2,Vemund Wemundstad,Bekkelaget SK,27:52
3,Henning Høgheim,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,28:35
4,Lyder Alnes,Lørenskog komm. BIL,29:22
 Menn 80-eldre
1,Olav  Linde,NR PK,Fullført
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Google Translate
select