Resultater Vinterkarusellen 2 løp Sørum 2019  Resultater Vinterkarusellen 2 løp Sørum 2019
Dato: 09.11.2019
Over 100 løpere fullførte det 2. løpet i vinterkarusellen.
 
 
Resultatliste Vinterkarusellen Sørum 5 km,09.11.2019
Kvinner 18-19
1,Maya Bergh,NOTEAM,27:32
Kvinner 23-34
1,Tea Sætereng,Oslostudentenes IK,19:49
Kvinner 40-44
1,Linn Skaalerud,NOTEAM,26:07
2,Tove Marie Berg,Blaker IL,27:24
3,Kristine Vea Kjølen,NOTEAM,27:45
4,Celina Pham,NOTEAM,28:18
5,Anne-Marthe Hansen,Fet O-lag,32:44
Kvinner 45-49
1,Helene Pham,NOTEAM,24:08
2,Jane Kathrin Johansen,NOTEAM,24:12
3,Beate Elvebakk,Lørenskog kommune,26:01
Toril Nyhagen,NOTEAM,
Kvinner 50-54
1,Dorte Foss,Raufoss Friidrett,21:48
2,Kristin Sandberg,NOTEAM,26:26
3,Hege Kvitting,Røykås Racing Girls,26:33
Kvinner 55-59
1,Frøydis Hallstensen Øyen,Romerike Runners Team,23:49
2,Våril Bendiksen,Skedsmo vgs,26:43
3,Eva Haukeland,ECIT Viken,28:59
Kvinner 60-64
1,Bente Lie,Bislettalliansen,25:42
Kvinner 70-74
1,Kirsti M. Blomdal,Lørenskog kommune BIL,37:55
Kvinner 80-84
1,Signy Henden Rusli,Lørenskog FIL,36:45
Menn 12-13
1,Gaute Skjønhaug,Fet O-lag,30:00
Menn 14-15
1,Aksel Stanger,lørenskog skiklubb,21:47
2,Vemund Sporild Breievne,NOTEAM,23:15
3,Wilhelm Elvebakk Saidi,Lørenskog skiklub,25:27
Menn 16-17
1,Sarvin Sivaperuman,Lørenskog Friidrettslag,20:03
2,Tobias Halten Løken,Sørumsand IF,20:47
Menn 18-19
1,Sigurd Sporild Breievne,NOTEAM,20:38
Menn 23-34
1,Magnus Salberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,17:12
2,Even Høgenes Oppegaard,Aurskog - Høland Friidrettslag -,17:35
2,Fredrik Fyksen Lund,Oslostudentenes IK,17:35
4,Jonas Nielsen,Team Oslo Sportslager,18:50
5,Bernhard Torbjørnsen,NOTEAM,20:58
6,Håkon Hovland,Hvam IL,21:10
7,Martin Brandal,NOTEAM,21:31
8,Tommy Nysted,Privat,23:58
9,Kristoffer Bruun,NOTEAM,25:49
10,Espen Haukeland Kristensen,Vålerenga Trolls,28:58
11,Marius R Diseth,NOTEAM,30:41
12,Thor-Erik Dahlberg,Team 6-10 Jaakonho,30:43
Menn 35-39
1,Andres Gulliksrud,Aurskog - Høland Friidrettslag -,18:12
2,Vegard Holmberget,Romerike Runners Team,21:16
3,Stian Lund,Nedre Romerike Vann & Avløpssels,24:07
Menn 40-44
1,Kenneth Pham,Oppegård IL,18:42
2,Henning Moholdt,Romerike Runners Team,19:44
3,Aleksander Johnsen,Oppsal IF,22:59
4,Lars-Gôran Bâck,Fagforbundet,23:34
5,Kim Nordbø,Bislettalliansen,25:10
6,Christian Andersen,Team Andersen,26:25
7,Bjørn Serkved,NOTEAM,27:21
Menn 45-49
1,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,20:25
2,Raymond Pedersen,Nedre Romerike Vann og Avløpssel,20:52
3,Espen Skrimstad,Storebrand Sport,21:29
4,Ronnie Hallén,Lørenskog CK,22:11
5,Per Ivar Holsengen,Raumnes & Årnes IL,23:32
6,Steinar Wølner,NOTEAM,23:51
7,Yngve Sporild Breievne,NOTEAM,26:23
Menn 50-54
1,Arild Hagen,Halmsås og omegn Skilag,20:48
2,Dag Frode Bjerke,GK Inneklima,22:13
3,Terje Morstøl,Albatross IL,24:44
4,Jon A. Kvehaugen,NOTEAM,24:51
Oddbjørn Homstvedt,FIL Borg,
Menn 55-59
1,Steinar Lien,Oppegård IL,21:14
2,Børre Olsen,Driv Idrettslag - Friidrett,21:18
3,Knut Woldvik,NOTEAM,25:17
4,Kåre Chr. Olsen,A-K maskiner,25:19
5,Carlos Da Silva,NOTEAM,25:30
6,Kåre Svensson,Uio BIL,27:46
Menn 60-64
1,Pål Simonsen,Akershus krets,20:45
2,Asbjørn Oppegaard,AHF,21:17
3,Kurth Asle Magnussen,Brevpost IL,21:23
4,Steinar Skaar,Løpsklubben 1814 BIL,21:53
5,Tor-Henning Lindhart,NOTEAM,21:55
6,Torbjørn Torbjørnsen,NOTEAM,22:34
7,Sten Dagfinn Hallås,NAV HMS O/A,22:51
8,Frode Bjerkeli,Privat,24:04
9,Erland Volden,Bislettalliansen,25:43
10,Ketil Stølen,NOTEAM,26:12
11,Erland Nærby,NOTEAM,30:37
Kjell Martinsen,Lillestrøm bedriftsidrettslag,
Menn 65-69
1,Geir Engesæter,Bring,21:56
2,Jahn Bakke,NOTEAM,22:48
3,Leif Arne Lundhagen,NOTEAM,23:48
4,Peder Bâck,Aurskog - Høland Friidrettslag -,25:17
5,Gunnar Aasgaard,Lørenskog Friidrettslag,25:52
6,Sverre Lang,Romerike Runners Team,29:17
Thor W. Larsen,NOTEAM,
Yngvar Kirkerud,Høybråten og Stovner IL,
Menn 70-74
1,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,22:35
2,Tor-Arne Stenhaug,Sørum IL,23:23
3,Arne Ingelsrud,Sporveien,24:30
4,Rolf Meek,Romerike Friidrett,25:33
5,Finn Løkeberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,27:43
6,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,28:54
7,Alf-Steinar Lamo,Romerike Runners Team,30:01
8,Dag Erichsrud,BUL,31:57
Vidar Sørum,Romerike Runners Team,
Asbjørn Ringstad,Lørenskog Friidrettslag,
Gunnar Lauritz Pedersen,Lørenskog Friidrettslag,
 Menn 75-79
1,Kjell Jonhaugen,Nittedaljoggen,23:46
Per O. Anthonsen,Anklev Woggers,
 Menn 80-84
1,Henning Høgheim,Ull/Kisa,32:06
Lyder Alnes,Lørenskog,
 
 
Google Translate
select