Resultater Vinterkarusellen 9.løp Lillestrøm 2020  Resultater Vinterkarusellen 9.løp Lillestrøm 2020
Dato: 27.02.2020


Resultatliste VK Karusellen Lillestrøm,27.02.2020
 Kvinner 14-15
1,Frøya Nor Holmsen,NOTEAM,35:25
 Kvinner 18-19
1,Maya Bergh,Romerike Runners Team,34:00
 Kvinner 35-39
1,Anette Johansen,Haga IF,35:43
 Kvinner 40-44
1,Tone Fløttum,Fet Friidrettsklubb,29:10
2,Lise Johansen,NOTEAM,34:00
3,Camilla Tveiten Engeland,IFE-BIL,40:22
4,Trine Owesen-Lein,NOTEAM,43:11
 Kvinner 45-49
1,Silje Christiansen,Driv Idrettslag - Friidrett,27:50
2,Jane Kathrin Johansen,Haga IF,31:36
3,Helene Pham,NOTEAM,33:19
4,Monica Nyheim,BILAhus,34:34
5,Beate Elvebakk,Lørenskog kommune,36:08
Toril Nyhagen,NOTEAM,
 Kvinner 50-54
1,Kristin Sandberg,NOTEAM,36:29
2,Hege Kvitting,Røykås Racing Girls,37:26
 Kvinner 80-84
1,Signy Henden Rusli,Lørenskog FIL,52:23
 Menn 14-15
1,Wilhelm Elvebakk Saidi,Lørenskog skiklub,34:26
 Menn 16-17
1,Einar Lahuag,Team Nedre Romerike,26:36
 Menn 23-34
1,Magnus Salberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,23:50
2,Even Høgenes Oppegaard,Aurskog - Høland Friidrettslag -,23:56
3,Morten  Hansen,Lørenskog FIL,24:16
4,Torbjørn  Grønningen,Lørenskog Cykelklubb,25:25
5,Øyvind Lier,NOTEAM,26:21
6,Marius  Pettersen,NOTEAM,28:57
7,Kristoffer Bruun,NOTEAM,29:02
8,Håkon Hovland,Hvam IL,29:34
 Menn 35-39
1,Vegard Holmberget,Romerike Runners Team,27:37
2,Stian Lund,Nedre Romerike Vann & Avløpssels,32:06
 Menn 40-44
1,Roger Thompson,Team Follo Tre og Hage,23:41
2,Henning Moholdt,Romerike Runners Team,26:34
3,Christian Andersen,Team Andersen,33:40
4,Lars-Gôran  Bâck,Fagforbundet,35:18
5,Kim Nordbø,Bislettalliansen,36:22
 Menn 45-49
1,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,28:47
2,Raymond Pedersen,Nedre Romerike Vann og Avløpssel,29:57
3,Marcin  Bedkowski,Romerike Runners Team,32:25
4,Steinar Wølner,NOTEAM,32:48
5,Torgeir Skjønhaug,Fet O-lag,34:13
 Menn 50-54
1,Joachim  Reitan,lLørenskog og Rælingen kappsvø,27:54
2,Geir Bjerkestrand,Hvam IL,30:47
3,Dan Boye Nilsen,Romerike Ultraløperklubb,32:59
4,Knut Hondebrog,NOTEAM,33:14
5,Jon A. Kvehaugen,NOTEAM,35:57
6,Ole Brastad,Bøler IF,36:27
7,Asbjørn Årøen,NOTEAM,41:20
Oddbjørn Homstvedt,FIL Borg,
 Menn 55-59
1,Børre Olsen,Driv Idrettslag - Friidrett,29:35
2,Steinar Lien,Oppegård IL,30:26
3,Tor Ivar Hvam,Kløfta IL,31:26
4,Knut Woldvik,NOTEAM,34:18
5,Harald H. Soleng,Tjøme Løpeklubb,34:49
6,Eirik Tørstad,Follo Løpeklubb,35:13
7,Carlos Da Silva,NOTEAM,36:26
Kåre Svensson,Uio BIL,
 Menn 60-64
1,Jarle Pettersen,Ramirent,28:30
2,Asbjørn Oppegaard,AHF,30:31
3,Steinar Skaar,Løpsklubben 1814 BIL,31:19
4,Frode Bjerkeli,Privat,32:19
5,Erland Volden,Bislettalliansen,34:15
6,Borge Røstum,Romerike Ultraløperklubb,34:58
7,Tor-Henning Lindhart,NOTEAM,35:47
8,Ketil Stølen,NOTEAM,38:01
9,Erland Nærby,NOTEAM,41:47
Kjell Martinsen,Lillestrøm bedriftsidrettslag,
 Menn 65-69
1,Geir Engesæter,Bring,32:17
2,Arne Langseth,Aurskog - Høland Friidrettslag -,34:51
3,Peder Bâck,Aurskog - Høland Friidrettslag -,36:35
4,Sverre Lang,Romerike Runners Team,41:45
Thor W. Larsen,NOTEAM,
Trygve Haug,Romerike Runners Team,
Per Johan Dulsrud,Romerike Runners Team,
 Menn 70-74
1,Tor-Arne Stenhaug,Romerike Runners Team,31:20
2,Ivar Egeberg,Blaker IL,33:52
3,Rolf Meek,Romerike Friidrett,35:44
4,Arne Ingelsrud,Sporveien,36:17
5,Finn Løkeberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,39:10
6,Alf-Steinar Lamo,Romerike Runners Team,40:40
7,Ole Jonny Sørensen,HFIK,41:05
8,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,43:46
Vidar Sørum,Romerike Runners Team,
Asbjørn Ringstad,Lørenskog Friidrettslag,
Bror Smedsrud,Hadeland,
Gunnar Lauritz Pedersen,Lørenskog Friidrettslag,
 Menn 75-79
1,Kjell Jonhaugen,Nittedaljoggen,31:21
Arne Jon Luke,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,
 
 
 
Google Translate
select