Resultater Vinterkarusellen Løp 6 Fetsund 2022  Resultater Vinterkarusellen Løp 6 Fetsund 2022
Dato: 22.01.2022
 Resultatliste Fetsund Vinterkarusell,22.01.2022
 
  Kvinner 18-19
1,Nina Skrimstad,NOTEAM,48:56
 Kvinner 23-34
1,Karina Hallstensen Øyen,Team Hallstensen Grimstad,56:25
 Kvinner 40-44
1,Tone Fløttum,Fet Friidrettsklubb,42:14
 Kvinner 45-49
1,Kari Vik Eines,NOTEAM,42:53
2,Ingvild Aurdal,NOTEAM,45:08
3,Helene Pham,NOTEAM,48:12
Toril Nyhagen,NOTEAM,
 Kvinner 50-54
1,Hege Kvitting,Røykås Racing Girls,53:28
 Kvinner 55-59
1,Dorte Foss,Raufoss Friidrett,43:47
 Kvinner 60-64
1,Frøydis Hallstensen Øyen,Romerike Runners Team/Team Halls,50:12
2,Våril Bendiksen,Hakadal IL,50:19
 Kvinner 65-69
Inger Marie Vinje,NOTEAM,
 Kvinner 70-74
1,Kirsti M Blomdal,Lørenskog Kommune,1:31:15
Inger Berntzen,Fet Friidrettsklubb,
 Kvinner 80-84
1,Signy Henden Rustlie,Lørenskog Friidrettslag,1:24:25
 Menn 12-13
1,Andreas Lade,Sørum Il ,46:26
 Menn 23-34
1,Peder Bjugn,Romerike Runners Team,40:18
2,Erik Sydtangen,NOTEAM,40:29
3,Håkon Ahlsen Grimstad,Team Hallstensen Grimstad,47:50
 Menn 35-39
1,Torbjørn Grønningen,Multiconsult BIL,37:04
2,Vegard Holmberget,Romerike Runners Team,39:04
 Menn 40-44
1,Bendik  Hegna,Lørenskog Friidrettslag,35:34
2,Lars-Göran Bäck,IL Koll,45:51
 Menn 45-49
1,Peter Lorentzon,Rømskog IL,40:17
2,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,41:06
3,Christian Andersen,Team Andersen,54:00
 Menn 50-54
1,Ole Gorm Berg,Lørenskog Friidrettslag,35:52
2,Espen Skrimstad,NOTEAM,42:35
3,Christian Kjøde,NOTEAM,43:38
4,Kyrre Gran,NOTEAM,45:21
5,Morten Solfjeld Jensen,Morten's Running Club,45:44
6,Terje Morstøl,Albatross IL,48:02
7,Knut Hodnebrog,Blomsterringen,48:07
 Menn 55-59
1,Sverre Gunnar Brunstad,Lørenskog Friidrettslag,38:26
2,Børre Olsen,Driv Idrettslag - Friidrett,41:27
3,David Saxegaard,Akershus krets,41:37
4,Steinar Lien,Oppegård IL,43:26
5,Jon A. Kvehaugen,NOTEAM,49:49
6,Knut  Woldvik,NOTEAM,53:48
7,Ole Kristian Brastad,Bøler IF,58:35
8,Asbjørn Årøen,NOTEAM,1:17:38
Oddbjørn Homstvedt,FIL Borg,
 Menn 60-64
1,Kjell Arne Olsen,Lørenskog Friidrettslag,39:24
2,Kurth Asle Magnussen,NOTEAM,44:00
3,Borge Røstum,Romerike Ultraløperklubb,52:54
4,Kåre Svensson,Uio BIL,55:58
5,Erland Nærby,Akershus krets,1:00:52
Kjell Martinsen,Lillestrøm kommune bedriftsidret,
 Menn 65-69
1,Steinar Skaar,Løpsklubben 1814 BIL,42:27
2,Sigmund Jensen,Romerike Runners Team,46:30
3,Jahn Bakke,NOTEAM,47:26
4,Peder Bäck,Aurskog - Høland Friidrettslag -,48:50
5,Stein T. Dahl,Elixia,53:39
6,Ketil Stølen,NOTEAM,57:51
7,Sverre Lang,Akershus krets,1:02:48
Thor W. Larsen,Akershus krets,
 Menn 70-74
1,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,45:27
2,Tor-Arne Stenhaug,Romerike Runners Team,45:58
3,Rolf Meek,Romerike Friidrett,48:48
4,Bjørn Knudsen,Stovnerkameratene,50:04
5,Arne Langseth,A-H-F,52:28
6,Gunnar Fredrik Aasgaard,Lørenskog Friidrettslag,53:01
7,Trygve Haug,Romerike Runners Team,54:05
8,Vidar Sørum,Romerike Runners Team,54:54
9,Per Johan Dulsrud,Romerike Runners Team,55:06
10,Leif Arne Lundhagen,NOTEAM,55:43
11,Alf-Steinar Lamo,Romerike Runners,1:00:28
 Menn 75-79
1,Arne Ingelsrud,Sporveien ,51:40
2,Bror Smedsrud,Hadeland Friidrettsklubb,57:08
3,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,1:00:46
4,Ole Jonny Sørensen,Hadeland Friidrettsklubb,1:00:52
Gunnar Lauritz Pedersen,Lørenskog Friidrettslag,
Kjell Jonhaugen,Nittedaljoggen,
Finn  Løkeberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,
 Menn 80-84
Per O. Anthonsen,NOTEAM,
Olav  Linde,NOTEAM,
 
eTiming EQ Timing system www.eqtiming.no

Google Translate
select