Resultater Vinterkarusellen Løp 7.løp Haga 2022  Resultater Vinterkarusellen Løp 7.løp Haga 2022
Dato: 05.02.2022
Resultatliste Bjørkelangen Vinterkarusell,05.02.2022
 
 
 Kvinner 16-17
1,Thea Tharalrud Skogheim,Rømskog idrettslag,51:51
 Kvinner 23-34
1,Joelle Janz,2Fast1Forius,48:59
2,Karina Hallstensen Øyen,Team Hallstensen Grimstad,1:00:25
3,Helene Lillekvelland,NOTEAM,1:00:46
 Kvinner 35-39
1,Siri Johnsen,NOTEAM,1:00:51
 Kvinner 40-44
1,Tone Fløttum,Fet Friidrettsklubb,43:30
 Kvinner 50-54
1,Hege Kvitting,Røykås Racing Girls,55:40
 Kvinner 55-59
1,Dorte Foss,Raufoss Friidrett,45:46
2,Marit K.B Bjerknes,Romerike Ultraløperklubb,1:08:25
 Kvinner 60-64
1,Frøydis Hallstensen Øyen,Romerike Runners Team/Team Halls,52:02
 Kvinner 65-69
Inger Marie Vinje,NOTEAM,
 Kvinner 70-74
1,Else Husa,NOTEAM,1:08:02
2,Kirsti M Blomdal,Lørenskog Kommune,1:36:36
Inger Berntzen,Fet Friidrettsklubb,
 Menn 23-34
1,Magnus Salberg,Lillehammer IF,35:11
2,Erik Sydtangen,NOTEAM,42:09
3,Håkon Ahlsen Grimstad,Team Hallstensen Grimstad,48:30
4,David  Nilsson,2Fast1Forius,49:52
 Menn 35-39
1,Tobias Lillekvelland,NOTEAM,41:46
2,Terje Gangås,NOTEAM,46:00
3,Kristoffer Nilsson,NOTEAM,1:00:51
 Menn 40-44
1,Bendik  Hegna,Lørenskog Friidrettslag,37:48
2,Lars-Göran Bäck,IL Koll,49:31
 Menn 45-49
1,Peter Lorentzon,Rømskog IL,41:58
2,Christian Andersen,Team Andersen,55:20
 Menn 50-54
1,Christian Kjøde,NOTEAM,45:29
2,Kyrre Gran,NOTEAM,46:29
3,Geir Bjerkestrand,Hvam IL,47:37
4,Lars Erik Anderson,Raumnes & Årnes IL,50:36
5,Morten Solfjeld Jensen,Morten's Running Club,51:08
 Menn 55-59
1,Rolf Myran,NOTEAM,43:10
2,Børre Olsen,Driv Idrettslag - Friidrett,43:15
3,Steinar Lien,Oppegård IL,46:09
4,Jon A. Kvehaugen,NOTEAM,52:40
5,Knut  Woldvik,NOTEAM,55:46
6,Kristian Kaltenborn,Oppegård IL,57:41
Oddbjørn Homstvedt,FIL Borg,
 Menn 60-64
1,Pål Simonsen,Akershus krets,43:29
2,Kåre Svensson,Uio BIL,58:46
 Menn 65-69
1,Asbjoern Oppegaard,Aurskog - Høland Friidrettslag -,44:26
2,Steinar Skaar,Løpsklubben 1814 BIL,44:34
3,Leif Damsgård,Akershus krets,48:59
4,Jahn Bakke,NOTEAM,50:25
5,Peder Bäck,Aurskog - Høland Friidrettslag -,51:17
6,Marino Øien,NOTEAM,56:27
7,Ketil Stølen,NOTEAM,57:12
8,Sverre Lang,Akershus krets,1:04:09
Thor W. Larsen,Akershus krets,
 Menn 70-74
1,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,47:37
2,Tor-Arne Stenhaug,Romerike Runners Team,48:19
3,Rolf Meek,Romerike Friidrett,50:37
4,Arne Langseth,A-H-F,54:59
5,Vidar Sørum,Romerike Runners Team,55:46
6,Per Johan Dulsrud,Romerike Runners Team,57:34
7,Alf-Steinar Lamo,Romerike Runners,1:01:32
 Menn 75-79
1,Arne Ingelsrud,Sporveien ,52:33
2,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,1:03:22
3,Gunnar Lauritz Pedersen,Lørenskog Friidrettslag,1:06:57
Arne Jon Luke,Ull/Kisa IL,
Kjell Jonhaugen,Nittedaljoggen,
Finn  Løkeberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,
 Menn 80-84
Per O. Anthonsen,NOTEAM,
Google Translate
select