Resultater Vinterkarusellen Løp2 Sørum 2021  Resultater Vinterkarusellen Løp2 Sørum 2021
Dato: 06.11.2021
Resultatliste Vinterkarusellen Sørum,06.11.2021

Alder pr 2022 
 Oppdatert 8/11
 
 Resultatliste Vinterkarusellen Sørum,06.11.2021
 Kvinner 14-15
1,Frøya Nor Holmsen,NOTEAM,26:02
 Kvinner 16-17
1,Thea Tharalrud Skogheim,Rømskog idrettslag,23:59
 Kvinner 35-39
1,Sofie Lemona,NOTEAM,23:34
 Kvinner 40-44
1,Tone Fløttum,Fet Friidrettsklubb,20:47
2,Line Mari Fineidet,Blaker IL,23:06
3,Anne-Marthe Hansen,Fet O-lag,31:51
 Kvinner 45-49
1,Kjersti Christina Moody,Romerike Ultraløperklubb,19:51
2,Kari Vik Eines,NOTEAM,20:19
3,Ingvild Aurdal,NOTEAM,21:17
4,Helene Pham,NOTEAM,23:24
5,Monica Haukåsveen,NOTEAM,36:07
 Kvinner 50-54
1,Beate Elvebakk,NOTEAM,26:00
2,Hege Kvitting,Røykås Racing Girls,26:04
 Kvinner 55-59
1,Anne Marit Arnegaard,NAV Hjelpemiddelsentral Oslo,24:06
 Kvinner 60-64
1,Våril Bendiksen,Hakadal IL,24:38
2,Frøydis Hallstensen Øyen,Romerike Runners Team/Team Halls,25:44
Kari Jensen,Romerike Runners,
 Kvinner 70-74
1,Kirsti M Blomdal,Lørenskog Kommune,39:37
 Kvinner 80-84
1,Signy Henden Rustlie,Lørenskog Friidrettslag,37:37
 Menn 12-13
1,Andreas Lade,Sørum Il ,22:15
 Menn 14-15
1,Gaute Skjønhaug,Fet O-lag,23:28
 Menn 23-34
1,Gustav Vasdal,Oslostudentenes IK,16:17
2,Martin Brandal,NOTEAM,19:29
3,Erik Sydtangen,NOTEAM,19:32
 Menn 35-39
1,Hans Chr. Aarnes,Nittedal IL ,23:35
 Menn 40-44
1,Morten Engen,Blaker IL,18:21
2,Jon Valvatne,Romerike Runners Team,18:51
3,Stian Lund,NOTEAM,22:19
 Menn 45-49
1,Peter Lorentzon,Rømskog IL,19:09
2,Sigbjørn Høgne,Aurskog - Høland Friidrettslag -,19:16
3,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,19:38
4,Mike Allcock,NOTEAM,19:58
5,Rune Hageberg,NOTEAM,20:07
6,Christian Andersen,Team Andersen,25:38
 Menn 50-54
1,Morten Buer,Lørenskog Friidrettslag,18:59
2,Stig Gunleiksrud,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,20:27
3,Espen Skrimstad,NOTEAM,20:33
4,Terje Morstøl,Albatross IL,21:54
5,Frode Burmann,Burre,23:23
6,Torgeir Skjønhaug,Fet O-lag,25:30
 Menn 55-59
1,Sverre Gunnar Brunstad,Lørenskog Friidrettslag,19:04
2,Rolf Myran,NOTEAM,19:51
3,Einar Karlsen,NOTEAM,21:22
4,Kristian Kaltenborn,Oppegård IL,25:02
5,Asbjørn Årøen,NOTEAM,33:07
Oddbjørn Homstvedt,FIL Borg,
 Menn 60-64
1,Torbjørn Torbjørnsen,NOTEAM,21:49
2,Oddbjørn Overskott,Oslostudentenes IK,22:43
3,Harald H. Soleng,Tjøme Løpeklubb,23:33
4,Borge Røstum,Romerike Ultraløperklubb,24:56
5,Øivind Rooth,Romerike Ultraløperklubb,25:45
6,Kåre Svensson,Uio BIL,27:39
Kjell Martinsen,Lillestrøm kommune bedriftsidret,
Åge Jensen,Romerike Runners,
 Menn 65-69
1,Asbjoern Oppegaard,Aurskog - Høland Friidrettslag -,19:40
2,Steinar Skaar,Løpsklubben 1814 BIL,20:20
3,Geir Engesæter,NorLog Thermo,20:47
4,Sigmund Jensen,Romerike Runners Team,21:36
5,Leif Damsgård,Akershus krets,21:44
6,Jahn Bakke,NOTEAM,22:32
7,Ove Aastorp,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,23:54
8,Yngvar Kirkerud,Romerike Runners Team,25:02
9,Marino Øien,NOTEAM,25:39
10,Ketil Stølen,NOTEAM,25:46
 Menn 70-74
1,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,21:41
2,Tor-Arne Stenhaug,Romerike Runners Team,22:08
3,Leif Arne Lundhagen,NOTEAM,23:57
4,Rolf Meek,Romerike Friidrett,24:04
5,Arne Langseth,A-H-F,24:23
6,Vidar Sørum,Romerike Runners Team,25:47
7,Per Johan Dulsrud,Romerike Runners Team,26:51
8,Alf-Steinar Lamo,Akershus krets,28:40
Asbjørn  Ringstad,Lørenskog Friidrettslag,
 Menn 75-79
1,Kjell Jonhaugen,Nittedaljoggen,22:24
2,Arne Ingelsrud,Sporveien ,24:42
3,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,29:19
Arne Jon Luke,Ull/Kisa IL,
Finn  Løkeberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,
 Menn 80-84
Olav  Linde,NOTEAM,
 
Google Translate
select