Resultatliste 10.Løp Vinterkarusellen Lørenskog  Resultatliste 10.Løp Vinterkarusellen Lørenskog
Dato: 11.03.2017
Det ble løpt rekordraskt i det siste løpet i årets Vinterkarusell. Raskest var Erik Udø Pedersen,Kristiansand Løpeklubb,15:04 som forbedret den gamle løyperekorden til Kjetil Måkestad med 7 sekunder. Nr 2 ble Jonas Lurås Hammer som kom i mål 10 sekunder etter vinneren.
Best i kvinneklassen var Runa Falch,Sk Vidar med tiden 16:57. Sjelden høyt nivå i kvinneklassen når så mange som 5 kvinner løper under 19 minutter. 
 
Resultatliste Lørenskog Løp 10,11.03.2017
 Kvinner 12-13
1,Thea Christiansen Engen,Enebakk IF,27:26
 Kvinner 16-17
1,Frid Lilland,Lørenskog FIL,22:52
 Kvinner 20-22
1,Amalie Sæten,Kristiansands IF-Friidrett,18:34
 Kvinner 23-34
1,Runa Falch,Sk Vidar,16:57
2,Silje Fjørtoft,NOTEAM,17:13
3,Karoline Kyte,Førde IL,17:39
4,Yngvild Elvemo,BUL, IL i,18:34
5,Helene Lillekvelland,FFI BIL,28:03
 Kvinner 35-39
1,Tone Fløttum,Fet Friidrettsklubb,20:32
 Kvinner 40-44
1,Silje Christiansen,Driv Idrettslag - Friidrett,19:51
2,Beate Holm,Lørenskog CK,21:32
3,Helene Pham,NOTEAM,23:32
4,Yvette Christiansen,DSS,27:52
 Kvinner 45-49
1,Monica Nyheim,Bil Ahus,22:56
2,Randi Frøyland,NOTEAM,23:05
 Kvinner 50-54
1,Dorte Foss,Raufoss Friidrett,20:42
2,Anne Marit Arnegaard,Romerike runners team,23:08
3,Marianne Røhme,Kondis,26:15
 Kvinner 55-59
1,Oddny Ringheim,Kondis,24:51
2,Våril Bendiksen,Skedsmo vgs,25:22
3,Bodil Brå Alsvik,Kondis,27:29
4,Kari Elisabeth Oustad,Bil Ahus,27:46
5,Inger Thune,NOTEAM,28:07
6,Mari-Anne Egge Ranheim,Romerike runners team,29:21
 Kvinner 60-64
1,Torill Bergland,Høvik JOGG,25:08
2,Helen  Roald,Kondis,32:14
 Kvinner 65-69
1,Inger Berntzen,Fet Friidrettsklubb,26:58
 Menn 12-13
1,Nikolai Solum,Vidar, Sportsklubben,22:26
 Menn 14-15
1,Sivert Rustad,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,21:00
 Menn 16-17
1,Njål Pedersen,NOTEAM,19:42
 Menn 20-22
1,Morten  Hansen,Lørenskog Friidrettslag,16:02
 Menn 23-34
1,Erik Udø Pedersen,Kristiansand Løpeklubb,15:04
2,Jonas Lurås  Hammer,Torshov Sport Runners, LFIL 15:14
3,Håkon Mushom,Kristiansand Løpeklubb,15:36
4,Thomas Roth,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,16:45
5,Glenn Røisgaard,Lørenskog CK ,16:47
6,Andreas Roth,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,16:57
7,Magnus Salberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,18:02
8,Steffen Assli,Driv IL /Sportsmanden,18:16
9,Anders Brænna,NOTEAM,19:16
10,Tom-Vegard Olufsen,NOTEAM,19:35
11,Stein Dahl,NOTEAM,20:07
12,Bjørnar Hornnes,Vik IL,20:16
13,Tobias Lillekvelland,FFI BIL,20:56
14,Magnus Søby Markhus,Høland IL,21:29
15,Bjarte Løvik,NOTEAM,25:01
16,Daniel Gullerud,Bil Ahus,27:27
 Menn 35-39
1,Steffen Stebbing,NOTEAM,19:18
2,Steinar Lund,Bjørkelangen SF,19:30
3,Harald Søviknes,Kondis,20:05
4,Lars Gøran Back,NOTEAM,23:26
 Menn 40-44
1,Børge Nordvold,NOTEAM,18:36
2,Fredrik Dyring Skau,Statoil Bil,19:45
3,Jan Grov,Kondis,20:02
4,Per Ivar Hoelsengen,Raumnes & Årnes IL,21:48
5,Andreas Christensen,NOTEAM,22:06
6,Christian Andersen,Team Andersen,23:27
 Menn 45-49
1,Espen Skrimstad,Storebrand Sport,20:45
2,Bjørn Skotte,Kondis,20:52
3,Raymond Røren Pedersen,NOTEAM,21:15
4,Terje Morstøl,Albatross IL ,22:05
5,Tor Edvin Hoelsengen,Raumnes & Årnes IL,22:27
6,Erik Haugland,NOTEAM,23:11
7,Jan Rune Paulsen,Kondis,23:18
8,Juan Chako,NOTEAM,24:31
 Menn 50-54
1,Per Kåre Langlo,Stranda IL ,19:20
2,Tim Bennett,Kondis,19:22
3,Steinar Lien,Oppegård IL,20:23
4,Børre Olsen,Driv IL,20:48
5,Torfin Olsen,Romerike runners team,20:57
6,Pål Lampert,Romerike runners team,22:38
7,Roger Christiansen,DSS,22:58
8,Dan Boye Nilsen,Romerike runners team,23:45
Oddbjørn Homstvedt,NOTEAM,
 Menn 55-59
1,Kurth Asle Magnussen,Brevpost BIL,19:45
2,Rolf  Bakken,Kondis,20:59
3,Tor Ivar Hvam,Kløfta IL,21:02
4,Torbjørn Torbjørnsen,NOTEAM,21:30
5,Anders Tøsse,Kondis,22:07
6,Arne Dag Myking,Kondis,22:20
7,Øyvind Huse,NOTEAM,23:09
8,Åge Jensen,Romerike runners team,23:49
9,Heming Leira,Kondis,24:31
10,Modolv Ranheim,Romerike runners team,28:01
 Menn 60-64
1,Steinar Skaar,Løpsklubben 1814 BIL,20:18
2,Christian  Prestegård,Kondis/ Il Fanaråk,20:35
3,Wayne Stebbing,Bertel O.Steen,21:43
4,Stein T. Dahl,Elixia,22:24
5,Jahn Bakke,Sats,22:26
6,Sigmund Jensen,Romerike runners team,22:32
7,Rune Fossheim,Kondis,23:30
8,Inge Asbjørn Haugen,Kondis,25:17
9,OddvaR Røsten,Kondis,25:46
 Menn 65-69
1,Sten Solfjeld,Privat,21:03
2,Tor-Arne Stenhaug,Romerike runners team,21:19
3,Helge Fuglseth,Kondis,21:21
4,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,21:24
5,Ivar Egeberg,Blaker IL ,22:06
6,Arne Johansen,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,22:10
7,Arne Langseth,Aurskog - Høland Friidrettslag -,23:02
8,Bjørn Knudsen,Stovnerkameratene,24:22
9,Rolf Meek,Romerike Friidrett,24:29
10,Arild Tormod Syversrud,Arcus Bil,24:37
11,Sigurd Steensæth,NOTEAM,26:15
12,Ottar Arnold Eide,Oslo Kommune BIL ,26:24
13,Alf-Steinar Lamo,RRT,30:56
14,Dag Erichsrud,BUL, IL i,31:00
Asbjørn  Ringstad,Lørenskog FIL,
Gunnar Fredrik Aasgaard,Lørenskog FIL / Kommune BIL,
Olav Engen,Kondis,
Kjell Vigestad,Kondis,
 Menn 70-74
1,Kjell Jonhaugen,Nittedal IL,22:15
2,Stein  Berget,Lørenskog FIL,23:05
3,Arne Ingelsrud,Oslo Sporveier,25:30
4,Gunnar Lauritz Pedersen,Lørenskog Friidrettslag,25:37
5,Finn Løkeberg,AHF,26:09
6,Vidar Rognerud,Raumnes&Årnes,26:43
7,Odd Arne Døskeland,NOTEAM,27:10
Arne Luke,Ull/Kisa,
 Menn 75-79
1,Per O. Anthonsen,Nittedal IL,30:38
2,Henning  Høgheim,Ull/Kisa,31:53
3,Petter Kildal,Haga IF,34:12
4,Lyder Alnes,Lørenskog Kommune BIL,36:22
 Menn 80-84
Olav Linde,NOTEAM, 
 
 
 
 
 
 
 
Google Translate
select