Resultatliste 7.løp Vinterkarusellen Haga 2016  Resultatliste 7.løp Vinterkarusellen Haga 2016
Dato: 06.02.2016

Det ble løpt fort på Haga i dag. Selv om det var noe glatt på en strekning (350m) fra Stadion og bort til veien så satt Jonas Lurås Hammer ny løyperekord med den fine tiden 32.09. Best i kvinneklassen var Line Haug Pedersen med tiden 41,13
 
 

Kvinner 14-15
1,Kamilla Mørk Hansen,Gjerdrum IL,51:45
Kvinner 23-34
1,Line Haug Pedersen,Løpsklubben 1814,41:13
2,Trine Ellingsen Rustad,Gjensidige Sport,55:10
3,June Eline Høyer,AHus Bedriftidrettslag,57:21
Kvinner 35-39
1,Tone Fløttum,Fet Friidrettsklubb,43:34
2,Meike Hesselink,SK Vidar,44:22
3,Therese Flor,NOTEAM,1:00:22
4,Darlén Gjølstad,NOTEAM,1:01:05
Kvinner 40-44
1,Monica Sannerud,Raumnes & Årnes IL,46:18
2,Beate Elvebakk,Røykås Racing Girls,50:59
3,Kristin Skumsnes-Daae,NOTEAM,54:22
Kvinner 45-49
1,Dorte Foss,Raufoss IL -Friidrett,41:50
2,Cecilie Christin Kverme,Fossum IF,49:52
3,Siri Anne Mørk Hansen,NOTEAM,50:07
4,Hege Kvitting,Røykås Racing Girls,52:00
5,Heidi Kildal,NOTEAM,54:13
6,Karianne Tangen,Fürst BIL,54:26
Kvinner 50-54
1,Anne Marit Arnegaard,Romerike Runners,47:26
2,Våril Bendiksen,Skedsmo vgs,52:14
3,Marit K.B Bjerknes,Romerike Ultraløper kLubb,52:40
Kvinner 55-59
1,Kari Jensen,Romerike Runners Team,57:34
Kvinner 60-64
1,Anne Karin Brandt,NOTEAM,Fullført
Kvinner 65-69
1,Kirsti M. Blomdal,Lørenskog kommune BIL,Fullført
1,Eva Thoresen,Romerike Runners Team,Fullført
1,Elisabeth Engø,Asker og Bærum Tamil Sportsklu,Fullført
Kvinner 70-74
1,Wenche Alice Garsjø,Privat,Fullført
Kvinner 75-79
1,Signey Henden Rustlie,NOTEAM,1:08:48
Menn16-17
1,Stig Fjelltun,Bingsfoss SK,45:50
Menn 18-19
1,Henrik Foss,Aurskog - Høland Friidrettslag,37:12
Menn 23-34
1,Jonas Lurås Hammer,Torshov Sport Runners/Lørenskog Friidrettslag,32:09
2,Glenn Røisgaard,Lørenskog CK,35:01
3,Simen Ellingsen Rustad,Romerike Ultraløper kLubb,35:07
4,Amund Hognestad Jensen,Eidsvold Turnforening Friidret,36:20
5,Simen Sletten,FIK Ren-Eng,37:59
6,Andres Gulliksrud,Team Bjerkrheim,40:09
7,Tomas Wang,NOTEAM,41:36
8,Bjørnar Hornnes,Vik IL,43:21
9,Kim Rosengreen Møller,NOTEAM,46:01
10,Ørjan Ahnhof,NOTEAM,46:16
Menn 35-39
1,Ole Edvard Bjørnstad,Il Mogutten,35:01
2,Øistein Olsen ,Lørenskog Friidrettslag,38:34
3,Mikael Brøndmo,NOTEAM,38:45
4,Kenneth Pham,NOTEAM,42:07
5,Lars Gøran Beck ,NOTEAM,48:27
6,Christian Andersen,Team Andersen,49:45
Menn 40-44
1,Roger Thompson,Driv IL/ Team Sportsmanden,36:24
2,Keino Valstad,Bøler IF - Friidrett,38:02
3,Bjørn Thomas Hultberg,Sandefjord TIF,40:25
4,Mattias Ahnoff,NOTEAM,41:54
5,Thomas Brenni,Romerike Ultraløperklubb,42:50
6,Ronnie Hallén,Lørenskog Cycleklubb,43:05
7,Per Ivar Hoelsengen,Raumnes & Årnes IL,44:57
8,Steinar Wølner,NOTEAM,46:31
9,Rolf Amund Stark,NOTEAM,47:35
Menn 45-49
1,Gerard Cornelissen,SK Vidar,36:32
2,Harald Furuseth,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,40:01
3,Vidar Fjelltun,Romerike Runners,43:47
4,Tor Edvin Hoelsengen,Raumnes & Årnes IL,46:04
5,Sverre Waagø,Dynea BIL,48:03
6,Dan Boye Nilsen,Romerike Runners Team,49:58
7,Kai Ahokangas,NOTEAM,52:33
Menn 50-54
1,Steinar Ohr,Høvik Jogg,41:56
2,Tor Ivar Hvam,Kløfta IL,43:08
3,Dag Frode Bjerke,NOTEAM,45:18
4,Øyvind Huse,NOTEAM,46:39
5,Kåre Chr. Olsen,A-K maskiner,48:24
6,Per Erik Tangen,Fürst BIL,53:26
7,Oddbjørn Homstvedt,FIL Borg,Fullført
Menn 55-59
1,Sturla Throndsen,Ull/Kisa,39:13
2,Pål Simonsen,Sas,40:21
3,Leif Damsgard,FFI Bil,43:36
4,Torbjørn Torbjørnsen,NOTEAM,44:36
5,Åge Jensen,Romerike Runners Team,51:46
6,Knut Engen,Nes O-lag,53:15
7,Erland Nærby,NOTEAM,55:26
8,Kjell Johansson,Oslo Sporveier,Fullført
Menn 60-64
1,Steinar Skaar,Løpsklubben 1814 BIL,41:44
2,Geir Engesæter,Postnord termo,45:54
3,Jahn Bakke,Strømmen IF,47:46
4,Marino Jon Øien,Posten,48:44
5,Arne Langseth,Aurskog - Høland Friidrettslag,48:58
6,Trygve Haug,Romerike Runners Team,55:13
7,Ottar Arnold Eide,Oslo kommune BIL,58:57
8,Thor W. Larsen,NOTEAM,Fullført
Menn 65-69
1,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,42:06
2,Tor-Arne Stenhaug,Sørum IL,43:07
3,Rolf Meek,Romerike Friidrett,47:40
4,Arild Tormod Syversrud,Arcus B.I.L,50:36
5,Vidar Sørum,Romerike Runners Team,51:23
6,Finn Løkeberg,AHF,54:07
7,Ole Jonny Sørensen,Hadeland Friidrettsklubb,57:41
8,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,58:07
9,Alf Steinar Lamo,Romerike Runners,1:00:25
10,Asbjørn Ringstad,Lørenskog FIL,Fullført
Menn 70-74
1,Kjell Jonhaugen,Nittedal IL,45:05
2,Arne Ingelsrud,Sporveien Oslo B.I.L,49:31
3,Gunnar Lauritz Pedersen,Lørenskog FIL,53:48
4,Arne Jon Luke,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,Fullført
4,Ivar Nielsen,Privat,Fullført
Menn 75-79
1,Henning Høgheim,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,1:02:02
2,Lyder Alnes,Lørenskog komm. BIL,1:04:05
3,Petter Kildal,Haga IF,Fullført
Google Translate
select