Resultatliste Fjellhamarstafetten   Resultatliste Fjellhamarstafetten
Dato: 20.04.2016
 
Resultatliste Fjellhamarstafetten
 
Etappetider kommer i løpet av morgen kveld. 
 
 Jenter
1,SK Vidar,08:52
2,Lambertseter IF Lag 1,08:58
3,Ullensaker/Kisa Lag 2,,09:10
4,Lørenskog Friidrettslag Lag 1,09:11
5,Ullensaker/Kisa Lag 09:24
6,Romerike Friidrett Lag 3,10:01
7,Romerike Friidrett Lag 2,10:02
8,Romerike Friidrett Lag 1,10:08 
 
 
 Gutter
1,SK Vidar Lag 1,SK Vidar,09:00
1,Lørenskog Friidrettslag Lag 1,Lørenskog Friidrettslag,09:00
3,Romerike Friidrett Lag 1,Romerike Friidrett,09:01
4,SK Vidar Lag 2,SK Vidar,09:06
5,Ullensaker/Kisa Lag 1,Ullensaker/Kisa,09:15
6,Ullensaker/Kisa Lag 2,Ullensaker/Kisa,09:29
 Mix ungdom
1,Nittedal IL Lag 1,Nittedal IL,08:05
2,Bækkelaget SK Lag 1,Bækkelaget SK,08:07
3,Koll Friidrett Lag 2,Koll Friidrett,08:20
4,R&Å 2 Lag 2,R&Å 2,08:58
5,Lambertseter IF Lag 1,Lambertseter IF,09:05
6,Nordre Eidsvoll IL Lag 1,Nordre Eidsvoll IL,09:14
7,Lørenskog Friidrettslag Lag 1,Lørenskog Friidrettslag,09:19
8,Nittedal IL Lag 2,Nittedal IL,09:20
9,R&Å 1 Lag 1,R&Å 1,09:29
10,Eidsvold Værks Skiklub Lag 1,Eidsvold Værks Skiklub,09:40
11,Bøler IF Lag 1,Bøler IF,09:42
12,Koll Friidrett Lag1,Koll Friidrett,09:50
13,Lørenskog SK Skiskyting Lag 1,Lørenskog SK Skiskyting,10:03
14,Skedsmo Skiklubb Lag 2,Skedsmo Skiklubb,10:09
15,Skedsmo Skiklubb Lag1,Skedsmo Skiklubb,10:34
16,Lørenskog Friidrettslag Lag2,Lørenskog Friidrettslag,10:55 
 
Menn senior
1,Lørenskog Friidrettslag Lag 1,Lørenskog Friidrettslag,15:42
2,IL i BUL Lag 1,IL i BUL,15:58
3,Ullensaker/Kisa Lag1,Ullensaker/Kisa,16:11
4,FIK Ren-Eng Lag 1,FIK Ren-Eng,16:27
5,Bøler IF Lag 1,Bøler IF,16:45
6,OSI Lag 1 Lag 1,OSI Lag 1,17:03
7,SK Vidar Lag 1,SK Vidar,17:25
 Menn junior
1,Nittedal IL Lag 1,Nittedal IL,17:02
2,Bøler IF Lag 1,Bøler IF,18:06
 Menn veteran
1,Lørenskog Friidrettslag Lag 1,Lørenskog Friidrettslag,18:01
2,Ullensaker/Kisa Veteran Lag 1,Ullensaker/Kisa Veteran,18:09
3,SK Vidar Lag 1,SK Vidar,18:32
4,Romerike Runners Team Lag 1,Romerike Runners Team,20:45
 Kvinner senior
1,IL i BUL 1 Lag 1,IL i BUL 1,18:19
2,SK Vidar Lag 1,SK Vidar,19:13
3,IL i BUL 2 Lag 2,IL i BUL 2,20:24
4,Oslostudentenes IK - Friidrett Lag 1,Oslostudentenes IK - Friidrett,20:55
 Kvinner junior
1,SK Vidar Lag 1,SK Vidar,19:35
2,Ullensaker/Kisa Lag2,Ullensaker/Kisa,19:47
3,Bøler IF Lag 1,Bøler IF,22:00
 Kvinner veteran
1,Romerike Runners Team Lag 1,Romerike Runners Team,24:19
 Menn bedrift
1,Teknisk LKBIL,Teknisk,21:23
 Kvinner bedrift
1,Stabsavdelingene LKBIL,Stabsavdelingene,23:47
2,Røykås Racing Girls Lag 1,Røkås Racing Girls,24:16
3,Løken barnehage Lag 1,Løken barnehage,25:56
4,Rasta Barnehage Lag 1,Rasta Barnehage,26:54
5,Kurland barnehage LKBIL,Kurland barnehage,27:49
6,Finstad skole 1 Lag 1,Finstad skole 1,27:59
7,Vallerud barnehage LKBIL,Vallerud barnehage,28:05
8,RBG-damene LKBIL,RBG-damene,30:02
9,Lørenskog Sykehjem  Lag 1,Lørenskog Sykehjem,31:27
10,Bårliskogen barnehage LKBIL,Bårliskogen barnehage,32:30
 MIX Sammensatte lag
1,SLM Revisjon 1 Lag 1,SLM Revisjon 1,21:41
2,Icopal Lag 1,Icopal,22:03
3,Norsk Energi Lag 1,Norsk Energi,22:39
4,SLM Revisjon 2 Lag 2,SLM Revisjon 2,23:12
5,BIL-Ahus Lag 1,BIL-Ahus,25:15
6,Lørenskog Arbeiderparti Lag1,Lørenskog Arbeiderparti,25:29
7,Lørenskog Sykehjem  Lag 2,NOTEAM,25:38
8,Advokatfirmaet Økland & Co DA Lag 1,Advokatfirmaet Økland & Co DA,25:50
9,Nedre Romerike Tingrett Lag1,Nedre Romerike Tingrett,26:34
10,Solheim + Klubben barnehager Lag1,Solheim + Klubben barnehager,26:46
11,Mailand videregående skole Lag 1,Mailand videregående skole,28:55
12,Finstad skole 2 Lag 1,Finstad skole 2,29:20
13,Miljøpartiet- De grønne Lørenskog,Miljøpartiet- De grønne,29:33
14,Grønlia barnehage LKBIL,Grønlia barnehage,29:42
  
 
 
 
Google Translate
select