Resultatliste Vinterkarusellens 3. løp Motbakkeløp Blystadlia   Resultatliste Vinterkarusellens 3. løp Motbakkeløp Blystadlia
Dato: 03.12.2016
 
 
 
Resultatliste Blystadlia Motbakkeløp

 Kvinner 12-13
1,Thea Christiansen Engen,Enebakk IF,13:05
 Kvinner 23-34
1,Helene Lillekvelland,FFI BIL,14:35
 Kvinner 35-39
1,Tone Fløttum,Fet Friidrettsklubb,10:44
 Kvinner 40-44
1,Silje Christiansen,Driv Idrettslag - Friidrett,10:18
2,Beate Holm,Lørenskog CK,10:55
3,Helene Pham,NOTEAM,12:12
 Kvinner 45-49
1,Monica Sannerud,Raumnes & Årnes IL,11:53
2,Randi Frøyland,NOTEAM,12:03
3,Siri Anne Mørk,Gjerdrum IL,12:34
4,Beate Elvebakk,Røykås Racing Girls,13:09
5,Hege Kvitting,Røykås Racing Girls,14:15
 Kvinner 50-54
1,Dorte Foss,Raufoss Friidrett,11:00
2,Anne Marit Arnegaard,Romerike runners team,11:50
 Kvinner 55-59
1,Torill Bergland,Høvik JOGG,12:45
2,Kari Elisabeth Oustad,Bil Ahus,13:53
Mari-Anne Egge Ranheim,Romerike runners team,
 Kvinner 60-64
1,Elisabeth  Skaret,NOTEAM,13:44
 Kvinner 65-69
1,Inger Berntzen,Fet Friidrettsklubb,14:55
2,Kirsti M. Blomdal,Lørenskog Kommune BIL,19:45
 Menn 14-15
1,Tage Pedersen,NOTEAM,11:55
 Menn 16-17
1,Njål Pedersen,NOTEAM,09:52
2,Theodor Raaberg,Bøler IF,10:18
 Menn 23-34
1,Glen  Røisgaard,Lørenskog CK ,08:43
2,Christian Grønvold,Lillomarka Skiklubb,08:51
3,Magnus Salberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,09:02
4,Steffan Aasli,Driv IL,09:18
5,Andres Gulliksrud,Team Bjerkrheim,09:19
6,Anders Brenna,Ekstra Lørenfallet,09:53
7,Bjørnar Hornnes,Vik IL,10:09
8,Ole Jakob Michelsen,NOTEAM,10:45
9,Tobias Lillekvelland,FFI BIL,10:47
10,Dan Patric Sammerud,Team Bjerkheim ,13:21
11,Daniel Gullerud,Bil Ahus,15:17
 Menn 35-39
1,Øistein Olsen,Lørenskog Friidrettslag,09:42
2,Lars Gøran Back,NOTEAM,11:55
3,Arnold Slåen,Aim Norway ,15:52
 Menn 40-44
1,Roger Thompson,Driv Idrettslag - Friidrett,08:53
2,Marius Haug,Driv IL,09:48
3,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,09:56
4,Per Ivar Hoelsengen,Raumnes & Årnes IL,11:17
5,Christian Andersen,Team Andersen,11:40
 Menn 45-49
1,Morten  Gammelsæter,Oppegård Bil ,10:30
2,Espen Skrimstad,Storebrand Sport,10:40
3,Raymond Røren Pedersen,NOTEAM,11:27
4,Morten  Buer,Lørenskog FIL,11:50
5,Juan Chako,NOTEAM,12:32
 Menn 50-54
1,Bjørn Tore Gullord,Lørenskog Friidrettslag,09:26
2,Dag Frode  Bjerke,NOTEAM,10:13
3,Steinar Lien,Oppegård IL,10:20
4,Børre Olsen,Driv,10:29
5,Einar Karlsen,Romerike runners team,10:39
6,Pål Lampert,Romerike runners team,11:17
7,Dan Boye Nilsen,Romerike runners team,12:03
8,Kåre Chr. Olsen,A-K maskiner,13:04
9,Torfin Olsen,Romerike runners team,15:48
10,Per Egil  Hvam,Gjerdrum IL,16:28
Oddbjørn Homstvedt,NOTEAM,
 Menn 55-59
1,Lars Sverdrup-Thygeson,Høvik IF,09:53
2,Tor Ivar Hvam,Kløfta IL,11:08
3,Torbjørn Torbjørnsen,NOTEAM,11:10
4,Tor-Henning Lindhart,NOTEAM,11:23
5,Øyvind Huse,NOTEAM,12:06
6,Dag Sundet,Nittedal IL,12:27
7,Ole Solberg,NOTEAM,12:32
8,Knut  Engen,Nes O-lag,13:31
Kjell Martinsen,Skedsmo Kommune,
Kåre Svensson,UIO BIL,
 Menn 60-64
1,Asbjørn Oppegaard,Aurskog - Høland Friidrettslag -,10:11
2,Christian  Prestegård,Kondis/ Il Fanaråk,10:21
3,Steinar Skaar,Løpsklubben 1814 BIL,10:26
4,Gaute Bakken,NOTEAM,12:01
5,Marino Jon Øien,BILpost,12:14
6,Ketil Stølen,SINTEF,13:19
7,Ove Aastorp,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,13:43
Yngvar Kirkerud,Høybråten og Stovner IL - Friidr,
Thor Larsen,NOTEAM,
 Menn 65-69
1,Tor-Arne Stenhaug,Romerike runners team,11:20
2,Arne Johansen,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,11:21
3,Arne Langseth,Aurskog - Høland Friidrettslag -,11:36
4,Ivar Egberg,Blaker IL ,12:05
5,Rolf Meek,Romerike Friidrett,12:24
6,Arild Tormod Syversrud,Arcus Bil,12:57
7,Knut Ivar Berg,NOTEAM,13:31
8,Ottar Arnold Eide,Oslo Kommune BIL ,14:05
9,Sigurd Steensæth,NOTEAM,14:08
10,Per Johan  Dulsrud,Romerike runners team,15:14
11,Alf-Steinar Lamo,RRT,15:43
Asbjørn  Ringstad,Lørenskog FIL,
Gunnar Fredrik Aasgaard,Lørenskog FIL / Kommune BIL,
 Menn 70-74
1,Kjell Jonhaugen,Nittedal IL,11:52
2,Arne Ingelsrud,Oslo Sporveier,12:43
3,Vidar Rognerud,Raumnes&Årnes,13:22
4,Gunnar Lauritz Pedersen,Lørenskog Friidrettslag,13:35
5,Odd Arne Døskeland,NOTEAM,13:54
6,Ole Jonny Sørensen,Hadeland Friidrettsklubb,14:33
7,Finn Løkeberg,AHF,14:47
Arne Luke,Ull/Kisa,
Asbjørn  Hollevik,NOTEAM,
 Menn 75-79
1,Petter Kildal,Haga IF,14:22
2,Per O. Anthonsen,Nittedal IL,16:20
3,Lyder Alnes,Lørenskog Kommune BIL,17:50
4,Henning  Høgheim,Ull/Kisa,19:09 
 
Google Translate
select