Resultatlliste Lørenskogløpet 2016  Resultatlliste Lørenskogløpet 2016
Dato: 10.09.2016
 
 
 
Det var ikke det største startfeltet som sto på startstreken i årets Lørenskogløp. I år ble løpet arrangert for 39 gang.
 
I kvinneklassen var det veldig høyt nivå der årets nr 1 og 4 fra 10000m  i årets NM friidrett stilte. I likhet med i NM så ble det et jevnt løp der det bare skilte 4 sekunder etter 10 kilometer løping.
 
I herreklassen var det Ulrik Hovik som vant foran Morten Hansen og Henrik Hansen på 3.
 
 
Liste over fullførte i Barneløpet og promenaden blir lagt ut så fort de er klare

Resultatliste Lørenskogløpet2016,10.09.2016

Resultatliste Lørenskogløpet2016,10.09.2016

 KVINNER 12-13 (5KM)

1,Thea Ekern,Fjellhammer IL Håndball,25:19

 MENN 12 -13 (5KM)

1,Daniel Aakervik,Fet skiklubb,19:43

2,Lukas Greisiger,NOTEAM,20:59

3,Henrik Linløkken,NOTEAM,24:42

4,Oliver Baastad Haug,NOTEAM,26:27

5,Ole Henrik Hytjanstorp,Nordre Eidsvoll IL,30:21

 KVINNER 14-15 (5KM)

1,Tuva Emily Hofseth,NOTEAM,26:23

2,Guri Svenssen ,NOTEAM,29:35

 KVINNER 20-22 (10KM)

1,Live Solheimsdal,SK Vidar,36:32

 KVINNER 23-34 (10KM)

1,Heidi Dietrichson Pharo,Bøler IF - Friidrett,36:35

2,Julie Dahl  Benum,NOTEAM,42:36

3,Thea Skaar,NOTEAM,49:05

4,Linda Dihle Borgen,NOTEAM,56:55

 KVINNER 35-39 (10KM)

1,Helen Baastad Haug,NOTEAM,43:47

2,Karoline Lutnæs Aigner,Nittedal/Hufsrypene,44:50

 KVINNER 40-44 (10KM)

1,Rita  Steinvik,NOTEAM,44:13

2,Henriette Waldner,NOTEAM,45:01

3,Vibeke Ekern,Lørenskog Skiklubb,45:37

4,Ann-Loise  Vålvannet,NOTEAM,45:51

5,Sidsel  Nordhagen ,Lørenskog Friidrettslag,47:37

 KVINNER 45-49 (10KM)

1,Dorte Foss,Raufoss Friidrett,44:22

2,Ellen Sauar Norli,NOTEAM,57:32

3,Nina Hanssen,Fagforeninga,1:09:21

 KVINNER 50-54 (10KM)

1,Nina Wavik  Ytterstad,SK Vidar,41:39

2,Kristin Moen,Lørenskog Friidrettslag,51:56

 MENN 14-15 (5KM)

1,Espen Aakervik,Fet skiklubb,18:03

2,Magnus Sedeniussen,Nittedal IL,18:19

3,Vetle Holvik ,Tyrving IL,19:59

4,Aleksander Ullerud Westby,Lørenskog Friidrettslag,20:24

5,Oscar Engelien ,NOTEAM,21:42

 MENN 16-17 (10KM)

1,Torjus Tandberg Guntvedt,Bekkegrenda Athletics,43:02

2,Tollef Tandberg Guntvedt,Bekkegrenda Athletics,51:00

3,Axel Berg,Lørenskog Friidrettslag,53:52

4,Benjamin  Borge,Østmarka IL,57:30

 MENN 18-19 (10KM)

1,Henrik Hanssen,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,34:42

2,Joakim Ekern,Lørenskog Skiklubb - Skiskytin,35:54

3,Trygve Larsen,Larsen IL,55:10

 MENN 20-22 (10KM)

1,Morten  Hansen,Lørenskog Friidrettslag,34:06

2,Even Årekol,Lørenskog Ski Klubb,39:20

 MENN 23-34 (10KM)

1,Ulrik  Hovig,Sk Vidar,33:36

2,Eirik Johannessen,Vidar, Sportsklubben,35:25

3,Janis  Arsenikovs,Lørenskog Friidrettslag,35:29

4,Magnus Skaar,NOTEAM,35:47

5,Magnus Salberg,Spårti Studio,38:05

6,Steffen Stebbing,NOTEAM,40:26

7,Øystein Haug,Rye Sp.Kl.,41:44

8,Kristian Guntvedt,NOTEAM,43:49

9,Joakim Øren Antonsen,NOTEAM,43:52

10,Thair Hussein ,Østmarka IL,57:30

 MENN 35-39 (10KM)

1,Henrik  Flesje ,Harestua IL,35:44

2,Øyvind Bertelsen-Tangvik,Trondheim Triatlonklubb,37:34

3,Stian Haug,NOTEAM,41:34

4,Frode Braaten,NOTEAM,43:22

5,Øyvind Kjønsberg,Vind IL,43:45

6,Tor Olav Eikrem,Norsk Energi,48:00

7,Geir-Ove Vollebæk,NOTEAM,51:16

8,Steinar Vollebæk,Svette gutter i trange trikkot,52:05

9,Frode Overvik,NOTEAM,57:42

 MENN 40-44 (10KM)

1,Morten Grønneberg,Asker Sk. Friidrett,39:38

2,Ronnie Hallén,LCK-Tri,41:34

3,Shaher Yar Khan,Orkla Health,42:16

4,Øyvind Kjølseth Andresen,NOTEAM,43:43

5,Kjell Ingebret  Nilsen ,Lørenskog CK,43:49

6,Oscar Ramirez,NOTEAM,45:55

7,Stephen Meinich-Bache,NOTEAM,46:37

8,Kenneth Antonsen,Rye Sp.Kl.,47:34

9,Tommy Kristiansen,iSky,52:30

10,Juan Chako,NOTEAM,52:33

 MENN 45-49 (10KM)

1,Harald Furuseth,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,39:39

2,Inge Henning Fredagsvik,Team Coop,41:41

3,Snorre Evjen,NOTEAM,43:43

4,Svein-Åke Arntzen,NOTEAM,46:17

5,Frode Ommundsen,NOTEAM,48:10

6,Per Anders Sigtun,Sigrip expressen,49:34

7,Morten Lange,Like IT,50:46

8,Jarle A Skarset ,Lørenskog HK,51:45

9,Geir Linløkken,NOTEAM,52:11

 MENN 50-54 (10KM)

1,Asmund Sveen,Aas-Jakobsen BIL,42:46

2,Agnar Øystein Varsi,Sirma IL,46:18

3,Knut Ytrehus,Ski IL Friidrett,48:58

4,Roar Guntvedt,Bekkegrenda Athletics,51:39

5,Svenn Larsen,Larsen IL,55:34

 MENN 55-59 (10KM)

1,Kjell Arne  Olsen,NOTEAM,40:03

2,Pål Simonsen,Grand Bodø IK,40:47

3,Halvor Holvik ,Haslum IL,47:57

4,Reidar Søbstad,Rye Sp.Kl.,48:17

5,Odd Magne  Gjerde,NOTEAM,50:32

6,Åge Jensen,Romerike Runners Team,51:05

7,Ketil Stølen,NOTEAM,53:08

 MENN 60-64 (10KM)

1,Jahn Bakke,Kondis Norge,48:50

2,Jan-Erik Østlie,Fagforeninga,1:09:21

 MENN 65-69 (10KM)

1,Svein Erik Bjørkelo,NOTEAM,49:47

2,Tor  Hegde,Lørenskog Friidrettslag,52:46

3,Gunnar Nordhus,AKS 77,1:09:21

 METRO JOGGEN Kvinn 12-99 ÅR 5 KM

1,Torill Grøndahl Wahlberg,Thales BIL,21:00

2,Ingunn Monsen,NOTEAM,21:58

3,Hanne Litlere,Fana IL,23:45

4,Malin Bjørkelo Helland,NOTEAM,24:12

5,Bente Wenche Nina Nielsen,NOTEAM,24:16

6,Sofie Bratland,NOTEAM,25:14

7,Helena Ahlmen,NOTEAM,26:41

8,Lizzy Namucere Aaberg,NOTEAM,27:01

9,Randi  Hjertaker,NOTEAM,29:06

10,Linne Terese Tande-Igelkjøn,NOTEAM,29:21

11,Kristin  Svenssen ,NOTEAM,29:43

12,Hilde Bjørkelo Moe,NOTEAM,30:31

13,Charlotte Mjaaseth,NOTEAM,30:48

13,Line H Fielding,NOTEAM,30:48

15,Anette Aarset,NOTEAM,30:49

16,Anita Patel,Lørenskog AP,32:19

17,Harriet Svendsen,NOTEAM,33:03

18,Solveig Gromholt,NOTEAM,34:41

19,Renate Skilnand,Nordbygrenda Trim og Vin,36:28

 METROJOGGEN Menn 12-99 ÅR (5KM9

1,Ole Jakob  Michelsen ,NOTEAM,19:39

2,Helge Bratland,NOTEAM,22:46

3,John Ivar  Kleve,NOTEAM,22:57

4,Erland Nærby,NOTEAM,27:09

5,Odd Vollebæk,NOTEAM,29:10

6,Thor Larsen,NOTEAM,30:39

7,Per Halvorsen,Jutul, IL,30:48

8,Henrik Mathias  Holm ,Team Jumbo,31:22

9,Kristian  Holm ,Team Jumbo,31:23

10,Stian  Løken ,NOTEAM,32:41

 

 
Google Translate
select