Tinestafetten Resultater 10.mai  Tinestafetten Resultater 10.mai
Dato: 13.05.2017
Resultater Tinestafetten Onsdag 10.mai 2017 arr. Lørenskog Friidrettslag 
Plass 6.klasse Tid
1 Benterud skole lag 1 4:23.0
2 Vigernes skole lag 1 4:31.1
3 Luhr skole lag 1 4:32.1
4 Fjellhamar skole lag 1 4:33.1
5 Åsen skole lag 1 4:34.1
6 Volla skole lag 4 4:36.6
7 Vigernes skole lag 2 4:41.2
8 Benterud skole lag 3 4:47.6
9 Fjellhamar skole lag 2 4:48.7
10 Luhr skole lag 2 4:50.5
11 Åsen skole lag 2 4:53.5
12 Luhr skole lag 3 4:53.6
13 Benterud skole lag 2 4:53.9
14 Fjellhamar skole lag 5 4:54.0
15 Finstad skole lag 2 4:57.8
16 Luhr skole lag 4 5:00.9
17 Sagdalen skole lag 8 5:01.3
18 Finstad skole lag 6 5:01.9
19 Sagdalen skole lag 7 5:04.5
20 Rudolf Steinerskolen 5:07.6
21 Volla skole lag 6 5:08.1
22 Volla skole lag 7 5:08.5
23 Finstad skole lag 1 5:08.7
24 Sagdalen skole lag 5 5:09.0
25 Luhr skole lag 5 5:09.1
26 Sagdalen skole lag 3 5:10.5
27 Fjellhamar skole lag 6 5:10.8
28 Sagdalen skole lag 1 5:11.0
28 Fjellhamar skole lag 3 5:11.0
30 Sagdalen skole lag 4 5:11.5
31 Finstad skole lag 4 5:12.0
32 Fjellhamar skole lag 4 5:12.1
33 Finstad skole lag 3 5:17.6
34 Sagdalen skole lag 2 5:17.7
35 Åsen skole lag 3 5:20.1
36 Blystadlia skole lag 1 5:21.2
37 Blystadlia skole lag 2 5:21.8
38 Sagdalen skole lag 6 5:24.7
39 Sagdalen skole lag 9 5:25.4
40 Finstad skole lag 5 5:31.7
41 Sagdalen skole lag 10 5:33.8
42 Volla skole lag 2 5:36.2
43 Volla skole lag 3 5:37.3
43 Åsen skole lag 4 5:37.3
DNS Volla skole lag1
DNS Volla skole lag 5
DNS Volla skole lag 8
Plass 7.klasse Tid
1 Vigernes skole lag 1 4:08.8
2 Fjellhamar skole lag 1 4:11.7
3 Volla skole lag 1 4:12.3
4 Kurland skole lag 1 4:17.1
5 Fjellhamar skole lag 2 4:22.8
6 Blystadlia skole lag 2 4:23.4
7 Sagdalen skole lag 9 4:23.5
8 Åsen skole lag 1 4:25.3
9 Vigernes skole lag 2 4:28.4
10 Åsen skole lag 2 4:29.8
11 Benterud skole lag 5 4:31.7
12 Sagdalen skole lag 10 4:32.9
13 Fjellhamar skole lag 4 4:37.4
14 Benterud skole lag 2 4:37.9
15 Benterud skole lag 3 4:39.4
16 Benterud skole lag 4 4:39.9
17 Volla skole lag 6 4:40.7
18 Kurland skole lag 3 4:41.4
19 Rud skole lag 4 4:42.4
20 Volla skole lag 3 4:43.3
20 Fjellhamar skole lag 13 4:43.3
22 Fjerdingby skole lag 3 4:45.0
23 Benterud skole lag 1 4:45.3
24 Fjellhamar skole lag 12 4:46.3
25 Åsen skole lag 3 4:47.2
26 Fjerdingby skole lag 2 4:47.7
27 Finstad skole lag 4 4:50.1
28 Blystadlia skole lag 1 4:51.0
28 Finstad skole lag 5 4:51.0
30 Finstad skole lag 1 4:52.4
31 Finstad skole lag 2 4:52.6
32 Finstad skole lag 3 4:54.2
33 Sagdalen skole lag 4 4:54.3
34 Sagdalen skole lag 1 4:55.5
35 Rud skole lag 3 4:56.0
36 Rudolf Steinerskolen  4:56.1
37 Fjerdingby skole lag 1 4:56.8
38 Sagdalen skole lag 2 4:57.5
39 Fjellhamar skole lag 9 4:58.0
40 Kurland skole lag 2 4:58.2
41 Fjellhamar skole lag 14 4:58.8
42 Rud skole lag 2 5:00.3
43 Fjellhamar skole lag 3 5:00.8
44 Volla skole lag 2 5:01.3
45 Fjellhamar skole lag 7 5:01.9
46 Volla skole lag 4 5:02.4
47 Sagdalen skole lag 3 5:02.6
48 Fjellhamar skole lag 6 5:04.3
49 Åsen skole lag 4 5:04.9
49 Volla skole lag 7 5:04.9
51 Rud skole lag 1 5:06.3
52 Fjellhamar skole lag 11 5:07.8
53 Sagdalen skole lag 5 5:08.0
54 Fjellhamar skole lag 5 5:09.6
55 Volla skole lag 5 5:10.6
56 Sagdalen skole lag 7 5:13.3
57 Sagdalen skole lag 8 5:13.4
57 Fjellhamar skole lag 10 5:13.4
59 Fjellhamar skole lag 8 5:18.4
60 Sagdalen skole lag 6 5:22.5
61 Åsen skole lag 5 5:23.6
DNS Benterud skole lag 6
DNS Rud skole lag 5
Plass Åpen klasse barnetrinnet Tid
1 Solheim skole lag 1  4:20.3
2 Solheim skole lag 2 4:29.2
3 Fjerdingby skole lag 1 4:52.0
4 Solheim skole lag 8  4:52.9
5 Solheim skole lag 3 4:53.9
6 Benterud skole lag 2 5:05.5
7 Solheim skole lag 6  5:07.4
8 Solheim skole lag 7  5:10.6
9 Solheim skole lag 4  5:13.2
10 Fjerdingby skole lag 2 5:16.9
11 Solheim skole lag 5  5:18.3
12 Benterud skole lag 1 5:23.8
DNS Volla skole
Plass 8.klasse Tid
1 Li skole lag 1 3:54.5
2 Sandbekken ungdomsskole lag 1 4:06.0
3 Sandbekken ungdomsskole lag 2 4:09.2
4 Li skole lag 2 4:15.8
5 Bråtejordet skole lag 2 4:17.4
6 Hammer skole 1 4:18.3
7 Sandbekken ungdomsskole lag 3 4:19.6
8 Kjenn ungdomsskole lag 8 4:23.5
9 Bråtejordet skole lag 3 4:26.2
10 Løkenåsen ungdomsskole lag 2 4:29.6
11 Sandbekken ungdomsskole lag 4 4:32.0
12 Bråtejordet skole lag 5 4:36.1
13 Kjenn ungdomsskole lag 4 4:36.7
14 Hammer skole 4 4:36.8
15 Kjenn ungdomsskole lag 7 4:37.3
16 Bråtejordet skole lag 1 4:38.5
17 Kjenn ungdomsskole lag 5 4:39.5
18 Kjenn ungdomsskole lag 6 4:39.9
19 Rudolf Steinerskolen  4:41.8
20 Løkenåsen ungdomsskole lag 1 4:43.0
21 Hammer skole 3 4:43.5
22 Hammer skole 2 4:54.5
23 Kjenn ungdomsskole lag 2 5:08.3
DNS Kjenn ungdomsskole lag 1
DNS Kjenn ungdomsskole lag 3
DNS Bråtejordet skole lag 4
Plass 9.klasse Tid
1 Sandbakken skole lag 1 3:52.4
2 Li skole lag 1 3:54.3
3 Rudolf Steinerskolen  4:11.9
4 Sandbakken skole lag 2 4:20.5
5 Bråtejordet skole lag 2 4:26.5
DNS Bråtejordet skole lag 1
DNS Bråtejordet skole lag 3
DNS Bråtejordet skole lag 4
DNS Li skole lag 2
DNS Løkenåsen ungdomsskole lag 1
DNS Løkenåsen ungdomsskole lag 2
DNS Løkenåsen ungdomsskole lag 3
Plass Åpen klasse ungdomstrinnet Tid
1 Løkenåsen ungdomsskole lag 3 3:56.1
2 Li skole lag 1 4:00.7
3 Sandbekken ungdomsskole lag 2 4:08.0
4 Løkenåsen ungdomsskole lag 2 4:10.6
5 Sandbekken ungdomsskole lag 1 4:18.1
6 Sandbekken ungdomsskole lag 3 4:18.9
7 Sandbekken ungdomsskole lag 4 4:28.4
8 Kjenn ungdomsskole lag 1 4:29.5
9 Løkenåsen ungdomsskole lag 1 4:30.0
10 Kjenn ungdomsskole lag 2 4:39.8
DNS Kjenn ungdomsskole lag 3
Google Translate
select