Vinterkarusellen 1.løp Lørenskog 2021 Resultater  Vinterkarusellen 1.løp Lørenskog 2021 Resultater
Dato: 30.10.2021
Resultatliste Vinterkarusellen Lørenskog,30.11.2021
Alder er pr 2021
 
 
 
5,3 KM 
 
 
 Resultatliste Vinterkarusellen Lørenskog,30.11.2021
 Kvinner 14-15
1,Frøya Nor Holmsen,NOTEAM,26:46
 Kvinner 23-34
1,Helene Lillekvelland,NOTEAM,28:46
2,Karina Hallstensen Øyen,Team Hallstensen Grimstad,30:12
 Kvinner 35-39
1,Kristine Hallstensen Hagen,Team Hallstensen Grimstad,26:29
Anette Johansen,Haga IF,
 Kvinner 40-44
1,Anne-Marthe Hansen,Fet O-lag,32:46
 Kvinner 45-49
1,Kjersti Christina Moody,Romerike Ultraløperklubb,21:24
2,Lizzy Namuleme  Aalberg,Romerike Runner`s Team,27:53
Toril Nyhagen,NOTEAM,
 Kvinner 55-59
1,Anne Marit Arnegaard,NAV Hjelpemiddelsentral Oslo,25:13
2,Frøydis Hallstensen Øyen,Romerike Runners Team/Team Halls,26:02
 Kvinner 70-74
Inger Berntzen,Fet Friidrettsklubb,
 Kvinner 80-84
1,Signy Henden Rustlie,Lørenskog Friidrettslag,42:30
 Menn 12-13
1,Oskar Wold,NOTEAM,29:16
2,Philip Holmberget,Akershus krets,29:42
 Menn 14-15
1,Gaute Skjønhaug,Fet O-lag,25:01
2,Wilhelm Elvebakk Saidi,Lørenskog skiklubb,26:23
 Menn 23-34
1,Erik Sydtangen,NOTEAM,20:41
2,Håkon Ahlsen Grimstad,Team Hallstensen Grimstad,30:13
Peder Bjugn,Romerike Runners Team,
 Menn 45-49
1,Peter Lorentzon,Rømskog IL,20:05
2,Mike Allcock,NOTEAM,21:47
3,Christian Kjøde,NOTEAM,22:17
4,Torgeir Skjønhaug,Fet O-lag,27:18
 Menn 50-54
1,Terje Morstøl,Albatross IL,23:25
 Menn 55-59
1,Børre Olsen,Driv Idrettslag - Friidrett,20:35
2,Kåre Chr. Olsen,NOTEAM,25:04
3,Ole Kristian Brastad,Bøler IF,30:08
Oddbjørn Homstvedt,FIL Borg,
 Menn 60-64
1,Asbjoern Oppegaard,Aurskog - Høland Friidrettslag -,20:53
2,Torbjørn Torbjørnsen,NOTEAM,23:09
3,Leif Damsgård,Akershus krets,23:18
4,Sten Hallås,NOTEAM,24:34
 Menn 65-69
1,Jahn Bakke,NOTEAM,23:42
2,Ove Aastorp,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,25:01
3,Bjørn Knudsen,Stovnerkameratene,25:32
4,Peder Bäck,Aurskog - Høland Friidrettslag -,26:02
5,Sigmund Jensen,Romerike Runners Team,26:03
6,Arne Langseth,A-H-F,26:19
7,Yngvar Kirkerud,Romerike Runners Team,26:26
Thor W. Larsen,Akershus krets,
 Menn 70-74
1,Rolf Meek,Romerike Friidrett,26:05
2,Bror Smedsrud,Hadeland Friidrettsklubb,27:56
3,Ole Jonny Sørensen,Hadeland Friidrettsklubb,28:17
4,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,31:58
5,Finn  Løkeberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,34:08
Asbjørn  Ringstad,Lørenskog Friidrettslag,
Alf-Steinar Lamo,Romerike Runners,
 Menn 75-79
1,Kjell Jonhaugen,Nittedaljoggen,23:27
2,Arne Ingelsrud,Sporveien ,26:47
Per O. Anthonsen,NOTEAM,
Gunnar Lauritz Pedersen,Lørenskog Friidrettslag,
Arne Jon Luke,Ull/Kisa IL,
 
21,1 km (Halvmaraton)
 Kvinner 40-44
1,Tone Fløttum,Fet Friidrettsklubb,1:37:20
2,Hanna Sofie Romstad,Romerike Runner`s Team,1:39:17
 Kvinner 45-49
1,Silje Christiansen,Driv Idrettslag - Friidrett,1:28:20
2,Ingvild Aurdal,NOTEAM,1:34:10
3,Rita Steinsvik,Romerike Ultraløperklubb,1:34:14
4,Kari Vik Eines,NOTEAM,1:34:41
5,Monica Nyheim,BilAhus,1:49:39
6,Helene Pham,NOTEAM,1:51:49
7,Kamilla Thoresen,NOTEAM,2:04:05
 Kvinner 50-54
1,Hege Kvitting,Røykås Racing Girls,2:00:36
 Kvinner 55-59
1,Heidi Haug,Achilles Norge,2:47:54
 Menn 23-34
1,Even Bentzen Løvås,Halden IL,1:13:43
2,Martin Kihle Løberg,IF Storm,1:26:22
 Menn 35-39
1,Vegard Holmberget,Romerike Runners Team,1:25:57
2,Daniel Sannum Lauten,NOTEAM,1:34:39
3,Sindre Holtbakk,NOTEAM,1:36:34
4,Stian Lund,NOTEAM,1:44:02
 Menn 40-44
1,Magnus Følling,BNP Paribas,1:21:58
2,Jon Valvatne,Romerike Runners Team,1:29:48
3,Kenneth Pham,Oppegård IL,1:33:16
4,Lars-Göran Bäck,IL Koll,1:51:31
 Menn 45-49
1,Morten Buer,Lørenskog Friidrettslag,1:27:01
2,Sigbjørn Høgne,Aurskog - Høland Friidrettslag -,1:31:30
3,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,1:32:50
4,Raymond Pedersen,NOTEAM,1:37:34
5,Lars Møller,Romerike Ultraløperklubb,1:38:36
6,Morten Solfjeld Jensen,Morten's Running Club,1:53:57
7,Bjørn Johannes Serkved,Haugerud IF,1:54:09
8,Daniel Cordero,NOTEAM,1:55:02
9,Niklas Rydberg,NOTEAM,1:57:45
10,Christian Andersen,Team Andersen,2:11:22
 Menn 50-54
1,Stig Gunleiksrud,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,1:36:05
2,Espen Skrimstad,NOTEAM,1:39:12
3,Knut Hodnebrog,Blomsterringen,1:46:18
4,Torbjørn Saga,NOTEAM,1:58:05
5,Asbjørn Årøen,NOTEAM,2:45:53
 Menn 55-59
1,Steinar Lien,Oppegård IL,1:33:54
2,Frode Georgsen,Rådtassene,1:34:44
3,Leif Kjøita,Telenor BIL,1:37:05
4,Harald H. Soleng,Tjøme Løpeklubb,1:52:21
5,Jon A. Kvehaugen,NOTEAM,1:52:33
6,Kristian Kaltenborn,Oppegård IL,2:04:18
 Menn 60-64
1,Kjell Arne Olsen,Lørenskog Friidrettslag,1:22:37
2,Øivind Rooth,Romerike Ultraløperklubb,2:12:35
3,Ketil Stølen,NOTEAM,2:15:11
4,Borge Røstum,Romerike Ultraløperklubb,2:47:54
 Menn 65-69
1,Steinar Skaar,Løpsklubben 1814 BIL,1:33:57
2,Per Johan Dulsrud,Romerike Runners Team,2:06:37
 Menn 70-74
1,Vidar Sørum,Romerike Runners Team,2:03:49
 
 
 
Google Translate
select