Vinterkarusellen 10.løp Lørenskog 2015  Vinterkarusellen 10.løp Lørenskog 2015
Dato: 07.03.2015
Resultater Vinterkarusellen 10.løp
Kontrollmålt 5 km
Arrangør: Lørenskog Friidrettslag
 
Resultatliste 5 KM,07.03.2015
 Kvinner18-19 år
1,Johanne Legren,Sk-Vidar,19:32
 Kvinner20-22år
1,Rebecca Snekkens,IK Tjalve,20:13
 Kvinner23-34år
1,Runa Skrove Falch,Steinkjer FIK,18:02
2,Line Haug Pedersen,Løpsklubben 1814 BIL,19:43
3,Ley Muller,SK Vidar,20:26
 Kvinner35-39år
1,Louise Skak,Romerike Ultraløperklubb,19:58
2,Siv Karin  Skei,NOTEAM,25:36
 Kvinner40-44år
1,Silje Christiansen,Enebakk IF,21:09
2,Heidi Tronbøl,Spk Rye,22:07
3,Alexandra Bjerch-Andresen,Bul,23:33
4,Beate Elvebakk,Røykås Racing Girls,25:35
5,Therese Istad,Oslofjord triatlon,25:47
6,Monica Nyheim,Team Foss,25:58
7,Hilde Henningsen,NOTEAM,26:56
8,Kristin S. Hygen,NOTEAM,30:04
 Kvinner45-49år
1,Dorthe  Foss,Raufoss Il,20:22
2,Oddfrid Nesse,Sats-OK-Bil,24:02
3,Toril Lysaker,Kripos Bil,24:55
4,Hege Kvitting,Røykås Racing Girls,25:20
5,Heidi Kildal,NOTEAM,25:31
6,Kristin  Wangen ,NOTEAM,99:00
 Kvinner50-54år
1,Inger Thune,EVRY,26:23
2,Frøydis Hallstensen Øyen,Romerike Runners Team,99:00
 Kvinner55-59år
1,Synnøve Brox,Sturla,19:09
2,Kari Jensen,Romerike Runners Team,28:29
3,Mette Tandberg,Privat,99:00
 Kvinner60-64år
1,Anne Karin Hønsen Brandt,Privat,99:00
1,Trude Essie Ask,Ullensaker Kisa IL,99:00
1,Else  Husa,Ull / Kisa,99:00
 Kvinner65-69år
1,Kirsti M. Blomdal,Lørenskog kommune BIL,40:18
2,Elisabeth Engø,Skedsmo kommune BIL,99:00
 Kvinner75-79år
1,Signy Henden Rustlie,Lørenskog FIL,33:18
 Menn12-13år
1,Njål Pedersen,Team Foss,19:54
 Menn14-15år
1,Sivert  Eggen ,Bøler Friidrett,18:10
2,Jesper Eraker Hole,NOTEAM,27:00
 Menn20-22år
1,Bjørnar Stenberg,NOTEAM,18:39
 Menn23-34år
1,Frode Stenberg,NOTEAM,16:20
2,Glenn Røisgaard,Lørenskog CK,17:31
3,Einar Furulund,Ren/Eng,17:36
4,Samuel Muhire,Oppstad IL,17:39
5,Bent Ulseth,Aurskog-Høland Triatlon,19:31
6,Ole Jakob Michelsen,NOTEAM,20:50
7,Idar  Bergfjord,Privat,21:13
8,Kenneth  Sandvik,NOTEAM,24:59
9,Basena Msallan ,Sturla,26:59
 Menn35-39år
1,Kristian  Monsen ,Ull/Kisa Il Friidrett,16:06
2,Hallvard Nilen,Gular,16:31
3,Ronny Losa,Modum,16:40
4,Morten Lindevall Kallevik,NOTEAM,18:28
5,Terje Lybekk,AFSK,18:56
6,Christian Andersen,Team Andersen,22:50
7,Lars Gøran Back,NOTEAM,23:40
8,Steinar Bjørgeengen,BOS Bil a/s,23:42
 Menn40-44år
1,Knut Eraker Hole,Romerike Ultra,16:56
2,Thomas Skjærbekk,Oslo kommune BIL,18:34
3,Knut-Morten Engen,Netromtunk,18:42
4,Knut Dæhlen,Aurskog - Høland Friidrettslag,18:49
5,Ole Morten Korsmo,Kongsvinger IL,18:54
6,Bjørn Thomas  Hultberg,Stif,19:36
7,Hans Otto Bjørkå,NOTEAM,20:01
8,Mattias Ahnoff,NOTEAM,20:15
9,Tor Edvin Hoelsengen,Raumnes & Årnes IL,20:21
10,Jon  Knudsen ,Høybråten & Stovner,21:13
11,Vidar Fjelltun,Romerike Runners,21:31
12,Espen Skrimstad,Storebrand Sport,22:12
13,Yngve Sporild Breievne,Hasle-Løren IL,22:34
 Menn45-49år
1,Ole Gorm Berg,Lørenskog Friidrettslag,17:35
2,Per Kåre Langlo,Stranda IL,18:16
3,Morten Gammelsæter,Oppegård IL,18:51
4,Steinar Låg,Veritas Bil,18:55
5,Harald Furuseth,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,19:02
6,Pål Skyrud,Romerike Friidrett,20:52
7,Einar Karlsen,Romerike Runners,21:57
8,Knut Hodnebrog,Blomsterringen,22:28
9,Torfin Olsen,Romerike Runners,22:46
10,Pål Lampert,Romerike Runners Team,23:10
 Menn50-54år
1,Bjørn Tore Gullord,NetCom BIL,17:34
2,Steinar Lien,Oppegård IL,20:05
3,Oddbjørn Homstvedt,Borg, FIL,20:18
4,Tor Ivar Hvam,Kløfta IL,20:29
5,Sverre Sedinussen ,Gjelleråsen,21:25
6,Øyvind Huse,NOTEAM,22:44
7,Knut Ove Woldvik,Kløfta IL,24:49
8,Kåre Svensson,Uio BIL,25:42
9,Bjørn Stoltz,OKBIL,26:16
10,Jan Ove Øyen,Romerike Runners Team,99:00
 Menn55-59år
1,Sturla Trondsen,Ull/Kisa,18:39
2,Steinar Skaar,Løpsklubben 1814 BIL,20:05
3,Wayne Stebbing,bertel o. steen,21:02
4,Asbjørn Oppegaard,Aurskog - Høland Friidrettslag,21:10
5,Åge Jensen,Romerike Runners Team,23:06
6,Torbjørn Torbjørnsen,Høybråten og Stovner IL,23:33
7,Ove Aastorp,NOTEAM,24:23
8,Knut Engen,Nes O-lag,25:37
9,Modolv Ranheim,Romerike Runners Team,99:00
 Menn60-64år
1,Svein Ole Braaten,EVRY,20:25
2,Geir Engesæter,Postnord,22:07
3,Leif Arne Lundhagen,SHIUL,22:31
4,Marino Øien,BILpost,23:53
5,Arne Langseth,Aurskog - Høland Friidrettslag,24:09
6,Gunnar Fr.  Aasgaard,Lørenskog FIL,24:54
7,arild tormod syversrud,Arcus Bil,24:56
8,Peder Back,NOTEAM,25:29
9,Trygve Haug,Romerike Runners Team,26:35
10,Ottar Arnold Eide,Oslo kommune BIL,99:00
10,Thor Larsen,NOTEAM,99:00
 Menn65-69
1,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,19:44
2,Tor-Arne Stenhaug,Romerike Runners Team,20:40
3,Arne Johansen,Ull/Kisa,21:39
4,Ivar  Egeberg ,NOTEAM,22:58
5,Rolf Meek,IF Minerva,23:00
6,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,26:39
7,Bror  Smedsrud,NOTEAM,26:41
8,Ole Meelas,NOTEAM,26:45
9,Ole Jonny Sørensen,Hadeland Friidrettsklubb,26:48
10,Sigurd Steensæth,NOTEAM,27:14
11,Per Kirkerud,NOTEAM,37:44
12,Gunnar Lauritz Pedersen,Lørenskog Friidrettslag,99:00
12,Asbjørn  Ringstad,Lørenskog FIl,99:00
 Menn70-74år
1,Kjell Jonhaugen,Nittedal IL,21:37
2,Odd arne Døskeland,NOTEAM,24:58
3,Petter Kildal,Haga IF,25:40
4,Asbjørn Hollevik,Hafslo IL,28:01
5,Per Olav Anthonsen,Anklev Joggers,99:00
5,Arne Luke,Ull/Kisa Il Friidrett,99:00
5,Rolf Barbakken,Raumnes & Årnes IL,99:00
5,Odd M. Jensen,Lørenskog Friidrettslag,99:00
 Menn75-79år
1,Henning Høgheim,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,29:56
2,Lyder Alnes,Lørenskog kommune BIL,30:45
3,Vemund  Wemunstad,Ull / Kisa,99:00
 Menn80-84år
1,Olav Linde,NR PK,99:00
  
 
Google Translate
select