Vinterkarusellen 2.løp Sørum Resultater  Vinterkarusellen 2.løp Sørum Resultater
Dato: 12.11.2016
126 løpere stilte til start i årets 2 karusell løp:
 esultatliste Sørum 5 KM,05.11.2016
 Kvinner 12-13
1,Ida Christiansen Engen,Enebakk IF,23:49
2,Thea Christiansen Engen,Enebakk IF,28:22
3,Sofia Kolseth,NOTEAM,44:07
 Kvinner 14-15
1,Pernille Karlsen  Antonsen,Sk Vidar,19:24
2,Anne Gine Løvnes,Romerike Friidrett,21:22
 Kvinner 18-19
1,Loise Mogstad-Allum,NOTEAM,22:08
 Kvinner 20-22
1,Oda Lægran,Vidar, Sportsklubben,21:21
 Kvinner 23-34
1,Marthe Pedersen,Storgaten BIL,19:06
2,Helene Lillekvelland,FFI BIL,27:49
 Kvinner 35-39
1,Anne Andersen,Sløyfa,21:08
2,Hege S Bue,NOTEAM,29:40
 Kvinner 40-44
1,Silje Christiansen,Driv Idrettslag - Friidrett,19:56
 Kvinner 45-49
1,Monica Sannerud,Raumnes & Årnes IL,23:00
2,Randi Frøyland,NOTEAM,23:09
3,Monica Nyheim,Bil Ahus,23:10
4,Siri Anne Mørk,Gjerdrum IL,24:51
 Kvinner 50-54
1,Dorte Foss,Raufoss Friidrett,20:53
2,Anne Myhr,Vidar, Sportsklubben,21:40
3,Ingjerd owren,Statsbygg Bil ,23:16
4,Karianne Tangen,Fürst BIL,26:09
 Kvinner 55-59
1,Kari Elisabeth Oustad,Bil Ahus,26:40
2,Mari-Anne Egge Ranheim,Romerike runners team,29:36
3,Kari Jensen,Romerike runners team,29:57
4,Mette Tandberg,NOTEAM,Fullført
 Kvinner 60-64
1,Torill Bergland,Høvik JOGG,24:27
2,Elisabeth  Skaret,NOTEAM,25:57
3,Inger Aamodt Berg,Høvik JOGG,26:03
4,Anne Karin Brandt,Privat,Fullført
 Kvinner 65-69
1,Inger Berntzen,Fet Friidrettsklubb,26:47
 Kvinner 75-79
1,Signy Henden Rustlie,Lørenskog FIL,33:01
 Menn 12-13
1,Teodor Hansen,Storgaten BIL,19:35
2,Nikolai Solum,Vidar, Sportsklubben,21:26
 Menn 14-15
1,Kristian  Brenni,Privat,19:09
2,Sander Myhre Sauge,Aurskog Høland Triatlon,21:00
3,Tage Pedersen,NOTEAM,26:09
 Menn 16-17
1,Magnus Sedinussen,NOTEAM,18:58
2,Njål Pedersen,NOTEAM,19:21
 Menn 20-22
1,Ole-Petter Fjeld,TFIK,15:53
 Menn 23-34
1,Glen  Røisgaard,Lørenskog CK ,17:19
2,Andres Gulliksrud,Team Bjerkrheim,19:12
3,Anders Brænna,Extra Lørenfallet,19:36
4,Rolf Sindre Johanssen Libakken,NOTEAM,19:38
5,Ole Jakob Michelsen,NOTEAM,19:41
6,Bjørnar Hornnes,Vik IL,20:41
7,Tobias Lillekvelland,FFI BIL,20:45
8,Erik Andrè Kristiansen,Extra Lørensfalle,20:48
 Menn 35-39
1,Øistein Olsen,Lørenskog Friidrettslag,18:51
2,Bent Ulseth,Aurskog-Høland Triatlon,19:46
3,Steinar Lund,Bjørklangen SF,19:55
4,Magnus Søby Markus,Høland IL,22:15
5,Lars Gøran Back,NOTEAM,22:17
6,Stian Svendsen,Høland IL,22:24
7,Arnold Slåen,Aim Norway ,29:54
 Menn 40-44
1,Robert Hansen,Storgaten BIL,17:21
2,Roger Thompson,Driv Idrettslag - Friidrett,17:23
3,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,19:40
4,Per Ivar Hoelsengen,Raumnes & Årnes IL,21:51
5,Steinar Wølner,NOTEAM,22:20
6,Christian Andersen,Team Andersen,23:45
7,Morten Vilbo  Sørum,Raumar,28:40
 Menn 45-49
1,Kjetil Brynildsen,Lørenskog Friidrettslag,19:27
2,Morten  Gammelsæter,Oppegård Bil ,20:12
3,Jørgen J Kind,Afsk,20:16
4,Torfin Olsen,Romerike runners team,21:12
5,Tor Edvin Hoelsengen,Raumnes & Årnes IL,21:52
6,Sverre Waagø,Emilstugan O2 snapper Liga,24:44
7,Raymond Røren Pedersen,NOTEAM,26:12
8,Ståle Murud,Kløfta,29:41
 Menn 50-54
1,Bjørn Tore Gullord,Lørenskog Friidrettslag,18:13
2,Steinar Lien,Oppegård IL,20:30
3,Einar Karlsen,Romerike runners team,20:53
4,Michael  Floater,OSi Friidrett,21:01
5,Børre Olsen,Driv,21:05
6,Dag Frode  Bjerke,NOTEAM,21:28
7,Lasse Finstad,Asko,21:30
8,Pål Lampert,Romerike runners team,21:48
9,Knut Ove  Woldvik,Kløfta IL,23:17
10,Kåre Chr. Olsen,A-K maskiner,23:43
11,Tormod Allum,LHL-Helse,29:57
12,Oddbjørn Homstvedt,NOTEAM,Fullført
 Menn 55-59
1,Lars Sverdrup-Thygeson,Høvik IF,19:00
2,Tor Ivar Hvam,Kløfta IL,21:20
3,Torbjørn Torbjørnsen,NOTEAM,21:23
4,Øyvind Huse,NOTEAM,22:48
5,Ole Solberg,NOTEAM,24:00
6,Dag Sundet,Nittedal IL,24:18
7,Knut  Engen,Nes O-lag,25:23
8,Tor-Henning Lindhart,NOTEAM,29:50
9,Modolv Ranheim,Romerike runners team,30:58
10,Kjell Martinsen,Skedsmo Kommune,Fullført
10,Kåre Svensson,UIO BIL,Fullført
10,Åge Jensen,Romerike runners team,Fullført
 Menn 60-64
1,Steinar Skaar,Løpsklubben 1814 BIL,19:50
2,Asbjørn Oppegaard,Aurskog - Høland Friidrettslag -,20:44
3,Gaute Bakken,NOTEAM,21:37
4,Leif  Damsgård,FFI Bil ,22:18
5,Stein T Dahl,Elixia,22:19
6,Jahn Bakke,Sats,22:28
7,Marino Jon Øien,BILpost,23:11
8,Ketil Stølen,SINTEF,24:15
9,Peder Back,NOTEAM,24:17
10,Ove Aastorp,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,24:20
11,Thor Larsen,NOTEAM,Fullført
 Menn 65-69
1,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,20:11
2,Tor-Arne Stenhaug,Romerike runners team,20:53
3,Arne Johansen,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,21:34
4,Ivar Egberg,Blaker IL ,22:46
5,Arild Tormod Syversrud,Arcus Bil,23:35
6,Rolf Meek,Romerike Friidrett,23:52
7,Bjørn Knudsen,Stovnerkameratene,24:03
8,Gunnar Fredrik Aasgaard,Lørenskog FIL / Kommune BIL,24:46
9,Per Johan  Dulsrud,Romerike runners team,27:43
10,Jørn M Bakken,Høvik JOGG,27:51
11,Alf-Steinar Lamo,RRT,29:40
12,Dag Erichsrud,BUL, IL i,32:39
13,Asbjørn  Ringstad,Lørenskog FIL,Fullført
13,Vidar Sørum,Romerike runners team,Fullført
 Menn 70-74
1,Kjell Jonhaugen,Nittedal IL,22:13
2,Arne Ingelsrud,Oslo Sporveier,24:07
3,Gunnar Lauritz Pedersen,Lørenskog Friidrettslag,24:28
4,Vidar Rognerud,Raumnes&Årnes,25:57
5,Odd Arne Døskeland,NOTEAM,26:24
6,Ole Jonny Sørensen,Hadeland Friidrettsklubb,26:53
7,Arne Luke,Ull/Kisa,Fullført
 Menn 75-79
1,Petter Kildal,Haga IF,26:58
2,Per O. Anthonsen,Nittedal IL,29:27
3,Henning  Høgheim,Ull/Kisa,31:15
 Menn 80-84
1,Olav Linde,NOTEAM,Fullført
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
Google Translate
select