Vinterkarusellen 2.løp Sørum_2017  Vinterkarusellen 2.løp Sørum_2017
Dato: 11.11.2017
Resultater 2. løp Vinterkarusellen Sørum
Kontrollmålt 5 km
Lokal arrangør: Sørum IL 
 
Resultatliste 5 km Sørum,11.11.2017
 Kvinner 12-13
1,Tea  Christiansen Engen,Enebakk IF,26:44
 Kvinner 16-17
1,Vilde Kjos,NOTEAM,20:22
 Kvinner 23-34
1,Delphine Poirot,Oslostudentenes IK,18:43
2,Elbjørg  Moxnes,Osi Friidrett,18:48
3,Trine Torsrud,NOTEAM,22:30
4,Helene Lillekvelland,NOTEAM,28:01
5,Monica Bodin Sundet,Akershus krets,30:20
6,Ida Salberg,Spårti,31:32
 Kvinner 35-39
1,Åse Klingenberg,Hytteplan Sport,19:55
2,Kristine Vea Kjølen,NOTEAM,27:22
 Kvinner 40-44
1,Silje Christiansen,Driv Idrettslag - Friidrett,19:15
2,Siv Samuelsen Jacobsen,Team Spenst Sørumsand,27:15
3,Tove Berg,Blaker IL ,27:35
4,Helen  Hansen,NOTEAM,41:47
 Kvinner 45-49
1,Ann-Heidi  Scharing,Halmsås og Omegen Skiklubb,21:16
2,Monica Nyheim,Bil Ahus,23:14
3,Hanne Wibe,Team Sportsmanden,23:45
4,Stine Nilsskog,Team Spenst Sørumsand,24:55
5,Iren Bang,NOTEAM,27:28
 Kvinner 50-54
1,Dorte Foss,Raufoss Friidrett,21:44
2,Anne Marit Arnegaard,Romerike Runners,23:47
3,Eva Haukeland,NOTEAM,27:19
4,Sissel Johansen,NOTEAM,27:25
 Kvinner 55-59
1,Kari Elisabeth Oustad,Bil Ahus,26:27
 Kvinner 60-64
1,Elisabeth Skaret,Lørenskog Friidrettslag /Romerik,27:16
2,Inger Aamodt Berg,Høvik Jogg,27:58
Anne Karin  Brandt,NOTEAM,
 Kvinner 65-69
1,Inger Berntzen,Fet friidrettsklubb,27:18
 Kvinner 70-74
1,Kirsti M. Blomdal,Lørenskog kommune BIL,37:14
 Menn 14-15
1,Tage Pedersen,Skedsmo fotballklubb,24:43
 Menn 16-17
1,Njål Pedersen,NOTEAM,18:39
2,Sigurd Sporild  Breievne,NOTEAM,21:53
 Menn 20-22
1,Oscar Galvin,Osi Fridrett,19:57
 Menn 23-34
1,Mathias Oppegaard,AHF,17:32
2,Magnus Salberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,17:55
3,Olger Pedersen,Dimna IL,18:05
4,Daniel Olsen,Hønefoss vg,18:16
5,Ørjan Ahnoff,Centrum OK,18:32
6,Andres Gulliksrud,Team Bjerkrheim,18:47
7,Ole Jacob  Michhelsen,NOTEAM,20:06
8,Alexander Urnes Johnson,NOTEAM,20:21
9,Tobias Lillekvelland,NOTEAM,20:40
10,Andreas Ottesen Hammari,Oslostudentenes IK,27:22
 Menn 35-39
1,Glenn Røisgaard,Aurskog - Høland Friidrettslag -,17:09
2,Anders Brænna,NOTEAM,19:22
3,Magnus Søby Markhus,Bjørkelangen SF,20:16
4,Kim Rosengreen Møller,NOTEAM,20:39
5,Lars Gjøran Back,Fagforbundet Oslo,25:14
6,Arnold  Slåen,Aim Norway ,28:38
 Menn 40-44
1,Roger Thompson,Driv IL friidrett,17:34
2,Terje  Lybekk,Asfk ,18:46
3,Jørgen Andreas Michaelsen,Rye Sp.Kl.,20:01
4,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,20:18
5,Mattias  Ahnoff,NOTEAM,22:54
6,Jarle Waldemar,NOTEAM,22:59
7,Jørn Inge Bunes,Bjørkelangen,27:35
8,Andre Kirkholm,NOTEAM,30:15
 Menn 45-49
1,Jon Arne Skrove,NOTEAM,18:57
2,Olav Høgset,Ringerike,19:52
3,Jørgen Johannssen Kind,Aurskog/ Finstadbru,20:10
4,Kjetil Brynildsen,Lørenskog Friidrettslag,20:14
5,Terje Fredriksen,Gjerdrum FYS Inst,21:40
6,Espen Skrimst,NOTEAM,21:50
7,Raymond Pedersen,NOTEAM,21:59
8,Terje Morstøl,Albatross IL,22:50
9,Frode Burmann,Akershus krets,23:23
10,Yngve Sporild  Breievne,NOTEAM,26:19
11,Per Ivar  Holsengen,Raumnes & Årnes IL,27:22
12,Petter Lier,AHF,28:03
 Menn 50-54
1,Bjørn Tore Gullord,Lørenskog Friidrettslag,19:03
2,Terje Bjerkerheim,Høland,20:29
3,Steinar Lien,Oppegård IL,20:52
4,Einar Karlsen,Romerike runners team,20:55
5,Michael Floater,Osi,21:56
6,Pål Bela Lampert,Romerike Runners,22:25
7,Geir Bjerkestrand,Hvam IL,22:34
8,Kåre Svensson,Uio BIL,26:22
9,kai  Ahokangas,NOTEAM,26:56
10,Knut Ove Woldvik,Kløfta IL,29:46
Kjell Martinsen,Skedsmo Kommune,
Oddbjørn Homstvedt,FIL Borg,
 Menn 55-59
1,Svein Egil Linnerud,Gjøvik Friidrettsklubb,17:46
2,Pål Simonsen,Akershus krets,20:11
3,Oddbjørn Overskott,Oslostudentenes IK,20:41
4,Torbjørn Torbjørnsen,NOTEAM,21:31
5,Tor Ivar Hvam,Kløfta IL,21:45
6,Sten Dagfinn Hallås,Romerike runners team,22:15
6,Børre Olsen,Akershus krets,22:15
8,Knut Ytrehus,Ski IL Friidrett,22:53
9,Borge Røstum,Romerike Ultraløperklubb,25:20
10,Dag Sundet,Nittedal IL,28:47
Øyvind  Overrein,NOTEAM,
 Menn 60-64
1,Steinar Skaar,Løpsklubben 1814 BIL,20:12
2,Leif Damsgård,FFI Bil,20:59
3,Finn Erhard Johannessen,Osi,21:23
4,Tor-Henning Lindhart,NOBINA,21:38
5,Asbjørn Oppegaard,AHF,22:06
6,Stein T. Dahl,Elexia,24:41
7,Åge Jensen,NOTEAM,24:47
8,Ove Aastorp,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,24:50
9,Marino Øien,BILpost,24:56
10,Ketil Stølen,SINTEF,25:00
11,Rune Martin Kjærstad,NOTEAM,30:38
 Menn 65-69
1,Ivar Egeberg,Blaker IL ,22:40
2,Leif Arne Lundhagen,S.H.I.U.L,23:16
3,Arne Langseth,A-H-F,24:36
4,Bjørn Knudsen,Stovnerkameratene,24:38
5,Rolf Meek,Romerike Friidrett,24:47
6,Kjell Johansen,NOTEAM,25:10
7,Peder Back,Aurskog Høland ,25:56
8,Sigurd Steensæth,NOTEAM,26:18
9,Jørn M. Bakken,Høvik Jogg,27:53
10,Ottar Arnold Eide,NOTEAM,35:51
 Menn 70-74
1,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,21:00
2,Kjell Jonhaugen,Nittedal IL,23:02
3,Tor-Arne Stenhaug,Sørum IL,23:25
4,Arne Johansen,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,24:05
5,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,26:21
6,Arne Ingelsrud,Kollektivtransportens Personells,26:27
7,Gunnar Pedersen,Lørenskog Friidrettslag,27:01
8,Ole Jonny Sørensen,HFIK,27:16
9,Finn Løkeberg,AHF,27:22
Arne Luke,Ull/Kisa IL,
Asbjørn Ringstad,Lørenskog Friidrettslag,
 Menn 75-79
1,Henning  Høgheim,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,32:36
2,Per Olav Anthonsen,Nittedal IL,32:44
3,Lyder Alnes,Lørenskog komm. BIL,36:42
 
Google Translate
select