Vinterkarusellen 3.løp Blystadlia  Vinterkarusellen 3.løp Blystadlia
Dato: 29.11.2014

Resultatliste Motbakkeløp,29.11.2014

Du kan også lese mer om løpet på KONDIS sine sider med mange fine bilder.


 Kvinner12-13år
1,Pernille Karlsen  Antonsen ,Sk Vidar,09:41
 Kvinner16-17år
1,Eugenie Gulowsen,Nittedal IL,11:18
 Kvinner35-39år
1,Louise Skak,Romerike Ultraløperklubb,10:38
2,Heidi Tronbøl,Spk Rye,11:01
3,Therese Flor,NOTEAM,17:49
 Kvinner40-44år
1,Silje Christiansen,Enebakk IF,10:42
2,Monica Nyheim,Team Foss,12:36
3,Monica Haukåssveen,NOTEAM,16:22
 Kvinner45-49år
1,Dorthe  Foss,Raufoss Il,10:32
2,Oddfrid Nesse,Sats Lillestrøm,12:33
3,Heidi Kildal,NOTEAM,13:43
4,Karianne Tangen,Fürst BIL,14:02
 Kvinner50-54år
1,Frøydis Hallstensen Øyen,Romerike Runners Team,12:26
2,Liv Kooyman,Romerike Runners Team,13:26
3,Inger Thune,EVRY,14:31
 Kvinner55-59år
1,Ingvill Merete Stedøy-Johansen,Romerike Ultraløperklubb,11:40
2,Mari-Anne Egge Ranheim,Romerike Runners Team,99:00
2,Kari Jensen,Romerike Runners Team,99:00
 Kvinner60-64år
1,guri faller,NOTEAM,16:22
2,Else  Husa,Ull / Kisa,17:15
3,Trude Essie Ask,Ullensaker Kisa IL,99:00
 Kvinner65-69år
1,Kirsti M. Blomdal,Lørenskog kommune BIL,19:40
2,Elisabeth Engø,Skedsmo kommune BIL,99:00
 Kvinner70-74år
1,Wenche Alice Garsjø,Privat,99:00
1,Anne Karin Hønsen Brandt,Privat,99:00
 Kvinner75-79år
1,Signy Henden Rustlie,Lørenskog FIL,16:58
 Menn12-13år
1,Njål Pedersen,Team Foss,09:57
 Menn14-15år
1,Sigurd Sporild Breievne,Hasle-Løren,10:18
 Menn23-34år
1,Frode Stenberg,NOTEAM,08:03
2,Pål Simen Ruud,Privat,09:08
3,Ole Jakob Michelsen,NOTEAM,10:20
4,Stian  Sandtorv,Lørenskog CK/Triatlon,10:42
5,Erik Torp,Fet Friidrettsklubb,11:25
6,Gard Halvorsen ,NOTEAM,20:55
 Menn35-39år
1,Øistein Olsen,Lørenskog Friidrettslag,09:17
2,Artur Matuszewski,NOTEAM,10:23
3,Lars-Göran Bäck,Oslostudentenes IK - Friidrett,11:00
4,Christian Andersen,Team Andersen,11:20
5,Lars Ola Aunerud,Nets Active,11:43
6,Steinar Bjørgeengen,BOS Bil a/s,11:55
 Menn40-44år
1,Knut-Morten Engen,Netromtunk,09:20
2,Daniel Salvesen,Lørenskog Friidrettslag,09:52
3,Mattias Ahnoff,NOTEAM,10:05
4,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,10:06
5,Morten Buer,Lørenskog Friidrettslag,10:20
6,Hans Otto Bjørkå,NOTEAM,10:24
7,Geir Arne Fremstad,Madshus Skifabrikk,10:49
8,Yngve Sporild Breievne,Hasle-Løren IL,10:55
9,Tor Neset,NOTEAM,11:32
10,Espen Skrimstad,Storebrand Sport,11:33
11,Steinar Wølner,No team,11:47
12,Juan Chako,NOTEAM,13:21
13,Oscar Ramirez,NOTEAM,17:24
 Menn45-49år
1,Ole Gorm Berg,Lørenskog Friidrettslag,08:47
2,Sverre Gunnar Brunstad,Lørenskog Friidrettslag,08:54
3,Bjørn Tore Gullord,NetCom BIL,08:55
4,Harald Furuseth,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,09:37
5,geir andersen,Autoforum Romerike,09:43
6,Morten Gammelsæter,Oppegård IL,10:01
7,Dag Frode Bjerke,NOTEAM,10:27
8,Einar Karlsen,Romerike Runners,11:13
9,Pål Lampert,Romerike Runners Team,11:14
10,Torfin Olsen,Romerike Runners,11:19
11,Per Erik Tangen,Team Sats Lillestrøm,11:41
12,Ole Kristian Brastad,Bøler IF,11:50
13,Robin Evans,NOTEAM,12:33
14,Dan Boye Nilsen,NOTEAM,13:19
15,Rolf  Eriksen ,Sats Running Team,17:18
 Menn50-54år
1,Frode Engelund,Ravn,09:02
2,Are Aarebrot,Kjelsås IL,09:45
3,Oddbjørn Homstvedt,Borg, FIL,09:58
4,Steinar Lien,Oppegård IL,10:16
5,Gisle Kogstad,Romerike Runners Team,10:21
6,Børre Olsen ,NOTEAM,10:28
7,Jostein Mjønrud,NOTEAM,10:37
8,Tor Ivar Hvam,Kløfta IL,10:43
9,Tor Tvethaug,Raumes & Årnes IL,10:48
10,Håvard Hådem,NOTEAM,11:24
11,Øyvind Huse,NOTEAM,11:28
12,Kåre Chr. Olsen,A-K maskiner,11:38
13,Knut Ove Woldvik,Kløfta IL,12:04
14,Rune Amundsen,Kløfta IL,12:08
15,Carlos Casaca da  Silva,NOTEAM,13:14
16,Gard Haugland,NOTEAM,14:06
17,Rune Enger,NOTEAM,15:33
18,Kåre Svensson,Uio BIL,99:00
 Menn55-59år
1,Asbjørn Oppegaard,Aurskog - Høland Friidrettslag,09:54
2,Arne Jørgen  Kildahl,Romerike Runners Team,10:04
3,wayne stebbing,bertel o. steen,11:18
4,Yngvar Kirkerud,Høybråten og Stovner IL,12:11
5,Dag Fjeldheim,NOTEAM,12:24
6,Ole Solberg,NOTEAM,12:26
7,Åge Jensen,Romerike Runners Team,12:31
8,Stein Bidne,Romerike Runners,12:39
9,Knut Engen,Nes O-lag,12:44
10,Dag Sundet,Nittedal IL,12:45
11,Erland Nærby,NOTEAM,13:19
12,Modolv Ranheim,Romerike Runners Team,99:00
12,Kjell Martinsen,Skedsmo Kommune,99:00
12,Kjell Johansson,Oslo Sporveier,99:00
 Menn60-64år
1,Christian Prestegård,IL Fanaråk/Kondis,10:24
2,Geir  Engesæter,Postnord,11:10
3,Arne Langseth,Aurskog - Høland Friidrettslag,11:36
4,Bjørn Kr Berge,NOTEAM,12:25
5,arild tormod syversrud,Arcus Bil,12:47
6,Marino Øien,BILpost,12:49
7,Per Johan Dulsrud,Romerike Runners Team,13:07
8,Peder Bäck,NOTEAM,13:38
9,Thor Larsen,NOTEAM,99:00
9,Ottar Arnold Eide,Oslo kommune BIL,99:00
 Menn65-69
1,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,10:28
2,Arne Johansen,Ull/Kisa,10:58
3,Tor-Arne Stenhaug,Romerike Runners Team,11:25
4,Rolf Meek,IF Minerva,12:03
5,Arne Ingelsrud,Oslo Sporveier,12:19
6,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,13:08
7,Finn Løkeberg,AHF,13:29
8,Ole Jonny Sørensen,Hadeland Friidrettsklubb,14:29
9,Ole  Melaas,HFIK,14:33
10,Per Kirkerud,NOTEAM,18:26
11,Joar Nielsen ,NOTEAM,99:00
11,Asbjørn  Ringstad,Lørenskog FIl,99:00
11,Gunnar Lauritz Pedersen,Lørenskog Friidrettslag,99:00
 Menn70-74år
1,Kjell Jonhaugen,Nittedal IL,11:07
2,Petter Kildal,Haga IF,13:17
3,odd arne døskeland,NOTEAM,13:25
4,Arne Luke,Ull/Kisa Il Friidrett,15:10
5,Per Olav Anthonsen,Anklev Joggers,15:26
6,Asbjørn Hollevik,Hafslo IL,99:00
6,Odd M. Jensen,Lørenskog Friidrettslag,99:00
6,Rolf Barbakken,Raumnes & Årnes IL,99:00
 Menn75-79år
1,Vemund  Wemunstad,Ull / Kisa,14:51
2,Henning Høgheim,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,15:08
 Menn80-84år
1,Olav Linde,NR PK,99:00
 
 
Google Translate
select