Vinterkarusellen 9.løp Lillestrøm 2016  Vinterkarusellen 9.løp Lillestrøm 2016
Dato: 03.03.2016
 
Viktig info: Neste løp er flyttet til Hammer skole.
 
 
Det ble løpt fort både i herre klasse og dameklassen i det det nest siste løpet i denne sesongs Vinterkarusell.
Best i herreklassen var Frode Stenberg, Lørenskog FIL som er i stor fremgang og løp hele 49 sekunder raskere enn ifjor. (Bildet er fra NM i terrengløp)
Dameklassen ble vunnet av ,Juni Osnes Lund,IK Tjalve med tiden 27:07
 
 
 
 
 
Kvinner 14-15
1,Kamilla Mørk Hansen,Gjerdrum IL,37:17
Kvinner 20-22
1,Juni Osnes Lund,IK Tjalve,27:07
Kvinner 23-34
1,Line Haug Pedersen,Løpsklubben 1814,28:57
2,Kaisa Svergja,Raumar Orientering,31:39
3,Helene Lillekvelland,FFI BIL,39:10
4,June Eline Høyer,AHus Bedriftidrettslag,40:16
Kvinner 35-39
1,Tone Fløttum,Fet Friidrettsklubb,30:42
2,Siv Karin Skei,NOTEAM,37:20
3,Eirin Wiik Olaussen,NOTEAM,39:02
4,Darlén Gjølstad,NOTEAM,40:16
Kvinner 40-44
1,Monica Sannerud,Raumnes & Årnes IL,33:01
2,Monica Nyheim,BIL Ahus,34:49
3,Beate Elvebakk,Røykås Racing Girls,39:07
Kvinner 45-49
1,Anne Juvik,Røykås Racing Girls,34:04
2,Siri Anne Mørk Hansen,NOTEAM,36:10
3,Hege Kvitting,Røykås Racing Girls,38:14
4,Heidi Kildal,NOTEAM,38:58
Kvinner 50-54
1,Anne Marit Arnegaard,Romerike Runners,33:14
2,Marit K.B Bjerknes,Romerike Ultraløper kLubb,37:53
Kvinner 55-59
1,Kari Elisabeth Oustad,BilAhus,39:38
2,Kari Jensen,Romerike Runners Team,Fullført
Kvinner 65-69
1,Else Husa,NOTEAM,Fullført
Kvinner 70-74
1,Wenche Alice Garsjø,Privat,Fullført
Kvinner 75-79
1,Signey Henden Rustlie,NOTEAM,50:25
Menn 14-15
1,Njål Pedersen,Team Foss,27:52
Menn 23-34
1,Frode Stenberg,Lørenskog Friidrettslag,24:04
2,Glenn Røisgaard,NOTEAM,25:04
3,Eirik Rustad,BDO BIL,26:10
4,Magnus Salberg,Sparta PT-Tjenester,27:32
5,Andres Gulliksrud,Team Bjerkrheim,28:31
6,Bjørnar Hornnes,Vik IL,29:28
7,Jørgen Sand,Sprinklerteknikk AS,29:33
8,Tomas Wang,NOTEAM,29:34
9,Christoffer Askheim ,NOTEAM,30:20
10,Kim Rosengreen Møller,NOTEAM,30:45
11,Ole Jakob Michelsen,NOTEAM,30:56
12,Robert Taraldsen,Strømbergs Plast,33:43
13,Dan Patrick Sammerud,Team Bjerkrheim,34:05
Menn 35-39
1,Ole Edvard Bjørnstad,Il Mogutten,25:05
2,Ole Østbakken,NOTEAM,29:02
3,Kenneth Pham,NOTEAM,30:23
4,Christian Andersen,Team Andersen,33:41
5,Lars Gøran Beck ,NOTEAM,33:55
6,Arnold Slåen,NOTEAM,43:46
Menn 40-44
1,Roger Thompson,Driv IL/ Team Sportsmanden,26:32
2,Keino Valstad,Bøler IF - Friidrett,27:16
3,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,29:23
4,Mattias Ahnoff,NOTEAM,29:49
5,Thomas Brenni,Romerike Ultraløperklubb,30:45
6,Per Ivar Hoelsengen,Raumnes & Årnes IL,32:02
7,Rolf Amund Stark,NOTEAM,32:49
8,Morten Buer,Lørenskog Friidrettslag,33:17
9,Steinar Wølner,NOTEAM,34:33
10,Juan Chako,NOTEAM,40:03
Menn 45-49
1,Harald Furuseth,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,28:18
2,Torfin Olsen,Romerike Runners Team,32:52
3,Jørn Lyford,CK Nittedal,33:02
4,Lars Stenmark ,Siemens,34:23
5,Kai Ahokangas,NOTEAM,37:29
6,Vidar Fjelltun,Romerike Runners,Fullført
Menn 50-54
1,Are Aarebrot,Kjelsås IL,27:52
2,Tor Ivar Hvam,Kløfta IL,29:39
3,Steinar Lien,Oppegård IL,30:48
4,Dag Frode Bjerke,NOTEAM,32:15
5,Kjetil Rydje,NOTEAM,33:52
6,Øyvind Huse,NOTEAM,34:15
7,Knut Ove Woldvik,Kløfta IL,37:14
8,Oddbjørn Homstvedt,FIL Borg,Fullført
Menn 55-59
1,Torbjørn Torbjørnsen,NOTEAM,34:23
2,Dag Sundet,Nittedal IL,36:24
3,Ole Solberg,NOTEAM,36:42
4,Knut Engen,Nes O-lag,38:46
5,Kåre Svensson,UiO bil,Fullført
5,Åge Jensen,Romerike Runners Team,Fullført
5,Kjell Johansson,Oslo Sporveier,Fullført
Menn 60-64
1,Steinar Skaar,Løpsklubben 1814 BIL,29:57
2,Marino Jon Øien,Posten,36:31
3,Peder Beck,NOTEAM,38:06
4,Per Johan Dulsrud,Romerike Runners Team,38:35
5,Ottar Arnold Eide,Oslo kommune BIL,40:06
6,Petter Rødfoss,Raumnes & Årnes IL,41:22
7,Thor W. Larsen,NOTEAM,Fullført
7,Trygve Haug,Romerike Runners Team,Fullført
Menn 65-69
1,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,30:04
2,Tor-Arne Stenhaug,Sørum IL,31:01
3,Rolf Meek,Romerike Friidrett,33:45
4,Finn Løkeberg,AHF,38:22
5,Ole Jonny Sørensen,Hadeland Friidrettsklubb,39:15
6,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,39:22
7,Knut Ivar Berg,Fet Friidrettsklubb,39:49
8,Sigurd Steensæth,NOTEAM,40:49
9,Vidar Sørum,Romerike Runners Team,Fullført
Menn 70-74
1,Arne Ingelsrud,Sporveien Oslo B.I.L,35:07
2,Arne Jon Luke,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,Fullført
2,Gunnar Lauritz Pedersen,Lørenskog FIL,Fullført
2,Rolf Barbakken,Raumnes & Årnes IL,Fullført
2,Ivar Nielsen,Privat,Fullført
Menn 75-79
1,Petter Kildal,Haga IF,39:03
2,Henning Høgheim,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,46:50
3,Lyder Alnes,Lørenskog komm. BIL,47:24
Menn 80-eldre
1,Olav Linde,NR PK,Fullført
 
Google Translate
select